folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

19 Mayıs Gösterilerinde Öğrenciler Kıyafetler Ve Vakit Gazetesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    o kıyafetler kızları soymak için giydirilmedi rahat oldukları için giydirildi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

kokainman bunu yazdı:
    düpedüz yobazlık geri kafalılık cahillik bu.işte bu güruh yüzünden insanlar dinden soğuyo.vakit saçmalamış resmen !
    bana sadece şunun cevabını ver. bizim anbemiz mi böyle giyiniyordu. babamıoz mı. abalmaız mı.. bizim kültürümüzde bu varmıydı. hiç kimsemiz böyle giyinmemişse bize ne oluyor. bne ayrılıkçı değilim. herkes istediği gibi giyinsian.

Eğer onlar kendilerine bunu yakışturuyorse oo ne ala ok. AMA

MEDENİYET SOYUNMAKSA HAYVANLAR BİZDEN DAHA MEDENİ .....

Orada soyunma diye bir olay yok. Dans ederken rahat kıyafetler giymenin neresi mantıksız?

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunun gibilerde mantik olmaz hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    CodeMaster bunu yazdı:
    deca fotografa link verseydin baba. şimdi ben o fotoyu gorunce bosaldım buralara aq..

hacı nesine boşaldın? 7-9-15 yaslarındaki ufak ilk okula giden aklı  orda güzel oyun sergilemeyi düşünen kızlaramı boşaldın?İşte senin gibi 2-3 adam cıkıyo bunlara boşaldım diyo aq sonrada seriatcı adamlara söz hakkı doguyo.Al işte bak bu kızlar böyle giyindi bu adam tahrik oldu.Yapmayın hoca yazıksize.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:
    düpedüz yobazlık geri kafalılık cahillik bu.işte bu güruh yüzünden insanlar dinden soğuyo.vakit saçmalamış resmen !
    bana sadece şunun cevabını ver. bizim anbemiz mi böyle giyiniyordu. babamıoz mı. abalmaız mı.. bizim kültürümüzde bu varmıydı. hiç kimsemiz böyle giyinmemişse bize ne oluyor. bne ayrılıkçı değilim. herkes istediği gibi giyinsian.

bulmuşsun mehmed akifin bi lafını yaz dur tabi.o zamanın şartlarıyla bu zamanın şartları bir deil.çağa ayak uydurmak diye bişey var.
    yüzyıllar önce başı açık gezmek yasak diye bugün bu genç kızlarda sporlarını çarşafla türbanlamı icra edecek ?
    saçmalıyosun !

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    o gazeteye para kazandıran zihniyeti skim

gaipten görüntüler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

ALAKASI YOK

Hiç kmsenin giyimine karışmam. neden mi. EĞER SEN BUNU kendine yakıştırıyorsan istediğin gibi ol. istersen Kyafet giyme. BANA NE YA. ama şu gerçek

bizim kültürümüzde bunu yeri yoktu. SONRADAN EKLEME.....

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

soyunmak gozuyle bakarsan daha ne denilebilirki sana benim annem boyle giyinmiş spor yapmıs yıllarca kotu bişeymi nasıl yapcaktı keske pardesuyle falan yapsaymıs(!)simdi uc bes yobaz herif gelip bişi dicek diye yapmasamıymıs inancla sapıklıgı karıstırmasınlar

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

Antikky bunu yazdı:

ALAKASI YOK

Hiç kmsenin giyimine karışmam. neden mi. EĞER SEN BUNU kendine yakıştırıyorsan istediğin gibi ol. istersen Kyafet giyme. BANA NE YA. ama şu gerçek

bizim kültürümüzde bunu yeri yoktu. SONRADAN EKLEME.....

Senin kültürün ne be neymiş senin kültürün yazsana buraya nasıl olmalı insanlar

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

bulmuşsun mehmed akifin bi lafını yaz dur tabi.o zamanın şartlarıyla bu zamanın şartları bir deil.çağa ayak uydurmak diye bişey var.
    yüzyıllar önce başı açık gezmek yasak diye bugün bu genç kızlarda sporlarını çarşafla türbanlamı icra edecek ?
    saçmalıyosun !

asıl sen saçmalamaya başladımn. ben hiç kmse türbanla dolaşsın demiom. herkes başını açsın. ama popusunu saklasın derim.

türbana karşıyım ama popo yada karşıyım benim izahım bira daha uzatılsaydı ne olurdu.

OK FRANSA HRİSTİYAN TÜRKİYE=?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
Toplam Hit: 10588 Toplam Mesaj: 73