folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 1998 - 2003 Arası E39 Kasa Bmw 5.20İ Almak İstiyorum.

1998 - 2003 Arası E39 Kasa Bmw 5.20İ Almak İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibi-profesorden-hatasiz-681366412/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-temiz-bmw-520-i-otomatik-684386023/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-masrafsiz-temiz-aile-araci-670437696/detay

Arkadaşlar ilanlarda ki araçlar gibi, yayı sağı solu değişmemiş, yazılım vs gibi kurcalanmamış bir 520i ya da ia almak istiyorum.

Özellikle 1998 - 2003 arası e39 kasa düşünüyorum. 2003 - 2011 arası olanların tasarımı hiç hoşuma gitmiyor.

Tecrübesi ya da bir yorumunu paylaşanları dinlemek isterim. 

Nasıl arabadır? Alınır mı? Sağlam mıdır? Arıza çok verir mi? Konfor, yol tutuş vs.

Teşekkürler.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ellenmemişini bulmak zor. Birde arıza veya kazada yedek parça konusunda üzer. Almanya'dan özel getirtmek veya çıkma bulmak zorundasın. Aynı yaşta Mercedes'e yönel derim. Hem ustası bol hemde parçası. Kedi göz Mercedes candır. Yolda kaputun ucundaki yıldız amblemine bakınca bile insana güven veriyor gavur malı.

Birde Ankara'nın bitki örtüsü travesti kartvizitlerinin yanı sıra BMW sanırım. Türkiye'de en çok Ankarada.

mkyb tarafından 16/Nis/19 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-hatasiz-gumus-gri-2001-model-mercedes-benz-e200-625286233/detay

Mercedesle Bmw ler arasında yaklaşık 20 25 bin TL oynuyor...

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bmw al bin arıza yapsın sat bmw yi bmw yapan m3 tür motorsporlarındaki getirisinden dolayı ortada başka bmw olamaz Mercedes eskisi yenisinden güzel amg modifiye 3000 motor üstü ise sorunsuz dur wolskvagen kapına koyma başka porshe bile wolskvagen den prestijli motoru sağlam en iyisi 15 yaş üstü audi wolskvagen e bulaşmadan öncekiler quatro da olabilir şimdiki subaru lar gibi egsoz motor 10 numara bmw den 10 kat sağlamdır.buradan seçersen amg Mercedes ölümsüz olur. 🤨 

weskeyy tarafından 16/Nis/19 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Siyah olan iyimiş ama öbürleri pahalı bence

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

5.30 al bence en güzel bmw motoru yakıtıda 5.20 ile aynı hemen hemen...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Bmw al bin arıza yapsın sat bmw yi bmw yapan m3 tür motorsporlarındaki getirisinden dolayı ortada başka bmw olamaz Mercedes eskisi yenisinden güzel amg modifiye 3000 motor üstü ise sorunsuz dur wolskvagen kapına koyma başka porshe bile wolskvagen den prestijli motoru sağlam en iyisi 15 yaş üstü audi wolskvagen e bulaşmadan öncekiler quatro da olabilir şimdiki subaru lar gibi egsoz motor 10 numara bmw den 10 kat sağlamdır.buradan seçersen amg Mercedes ölümsüz olur. 🤨 

hocam keşke biraz noktalama işareti kullansaydın da cümleler daha anlamlı olsaydı. hangisi nerede bitmiş, nerede başlamış, noluyor anlayamadım. devrelerimizi yakma.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Bmw al ,bin, arıza yapsın, sat.

bmw yi bmw yapan m3 tür. motorsporlarındaki getirisinden dolayı ortada başka bmw olamaz.

Mercedes eskisi yenisinden güzel, amg modifiye 3000 motor üstü ise sorunsuz dur .

wolskvagen kapına koyma. başka, porshe bile wolskvagen den prestijli, motoru sağlam. ^^D

en iyisi 15 yaş üstü audi, wolskvagen e bulaşmadan , öncekiler quatro da olabilir şimdiki subaru lar gibi, egsoz-motor 10 numara ,bmw den 10 kat sağlamdır.

buradan seçersen "amg Mercedes" ölümsüz olur. 🤨 

hocam keşke biraz noktalama işareti kullansaydın da cümleler daha anlamlı olsaydı. hangisi nerede bitmiş, nerede başlamış, noluyor anlayamadım. devrelerimizi yakma.

^^F` böyle mi acaba, doğrusu. Bi kâhin de bu çıktı. ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 16/Nis/19 03:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Hem yakıt açısından üzer seni hem arıza çıktığında üzer. Bende bur ara heves ettim bunlara ama çok mantıklı gelmedi ekonomik yapıma. Tabi bütçen el veriyorsa sana dokunmazsa al tabi. Neticede sevdiğin biraraca bir araca bineceksin sevmediğin bir arac canını sıkar. Baktığın erabalar 3k gelmiş km leri. Ne kadar temiz kullanılmış bilinmiyor tabi. Zamanında bakımları yapılmış mı servis kayıtları var mı bunlar önemli. Ama sana tavsiyem vereceğin paraya 5-10 daha ekle normal bur araç bak 2012 ve üstü. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Direkt paranı bi poşetin içine koyup tutuştur daha çok zevk alırsın hocam. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Belliki ilk araban yada fazla tecrüben yok ama eğer böyle birşey yaparsan hayatının en büyük hatalarından birini yaparsın söylemedi deme.

Toplam Hit: 3391 Toplam Mesaj: 30
araba bmw