2. El Arac Alimi Ile Ilgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Tarcanlara kadar gitmenize gerek yok.

Youtube'da Yeşil oto var. İstanbul için sölüyorum bunu yalnız.

Yerleri başakşehir'de bu firmanın. Tarcanlar ile aynı mantıkla ilerliyo.

Kesinlikle dizelden uzak dursun. Fabrika çıkışlı lpg'li alsın.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

--->

weskeyy tarafından 18/Ara/19 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Benzinli göçük olmayanlarından alsın honda fabrikayı sökünceye kadar eldeki tedarik lansman böyle 5 senede kalıp tezgah model aynı değişik bişey yok ama dolu paket alsın dizel de sorun mu varmış civic lerin bilgim yok bende de dizel corolla mevcut sıkıntı görmedim otomatik olursa cvt olmalı.ille civic mi olacak sorunsuz araç arıyorsa mazda 3 alsın skyactive ölümsüz motor ama o daha pahalı ve kolay kolay alınmaz satılmaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Benzinli göçük olmayanlarından alsın honda fabrikayı sökünceye kadar eldeki tedarik lansman böyle 5 senede kalıp tezgah model aynı değişik bişey yok ama dolu paket alsın dizel de sorun mu varmış civic lerin bilgim yok bende de dizel corolla mevcut sıkıntı görmedim otomatik olursa cvt olmalı.ille civic mi olacak sorunsuz araç arıyorsa mazda 3 alsın skyactive ölümsüz motor ama o daha pahalı ve kolay kolay alınmaz satılmaz.

mazdaların 3 yıldır yeni modelleri gelmiyor hocam geliyorsada ben görmedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

mazdaların 3 yıldır yeni modelleri gelmiyor hocam geliyorsada ben görmedim

Emekli binbaşı tanıdığım kırmızı cx 5 aldı Eylül de süper araç 400 milyarı devirdi tahminim mazda az satar bilen alır satmaz satacaksada bileni bulur satar bildiğim öyle ama asıl bildiğim en sağlam araç olduğu çürüme yok bu araçların en efsane olayı bu.işte bu mazda 3 satışta 150 200 arası fiyatları 

mazda3-sedan/

Benimde aksilik olmazsa bu şartlarda alabilirsem mazda 6 planım var ama gelecek yıl bu düşünce .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tüm cevaplar icin tesekkürler. Arkadasa konunun linkini verdim, okuyor.. Cok pozitif yorumlar var diyor :) demek negatif seyleri görmek istemiyor gönül.. Bakalim artik.. düzgün bir araba bulmak lazim.. sahibinden.com gibi sitelere baktigimda cok fazla alternatif bulamadim. Yani cok fazla ilan yok. Olanlar da farkli bölgelerde genelde.. Nasil olacak bilmiyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

2017 Eco Elegance Fabrika çıkışı lpg sahibiyim 2 yıldır. Hiç bir sıkıntısı yok, az yakıyor, sıkıntısız, sorunsuz alabileceği en iyi araba. Eski aracımda hondaydı şimdikide honda bir daha araç alırsam yine honda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Dizel de partikül sorunu yaşamadım. Sıfır lpg li alacağım fiyata 5 aylık 5000 km de dizel aldım. Torku yüksek motor şanzıman uyumu çok iyi ve ekonomik bir araç olmuş.

Saçma olarak yaşadığım tek sorun arabada servisten 0 alınırken takılan ön panjur kiti yağmurlu havalarda ön park sensörünü uyarı verdiriyor.

En büyük sıkıntısıysa kısa ve pahallı servis bakımı (10.000 km)

real_agabey tarafından 19/Ara/19 05:05 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Benimkide Eco elegance ve mavi renk 2019 temmuz çıkışlı 10k km de ilgilenirseniz yazin hocam

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Kullanan arkadaslar alçak taban sıkıntısı yasıyormusunuz

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 4863 Toplam Mesaj: 36
vergi ikinci el araba honda civic