folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20 Gün Devamsızlık ? Hakkında

20 Gün Devamsızlık ? Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    20 günü geçirince kalırsın 20 olunca değil.Memleket meselesi oldu :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bak bizim okulda 21 le kalan var 50 legecen var ama 50 le gecen 90 verdi 21le kalanın bişiden haberi yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    ya korkma o cacıktan ben anadolu lisesindeyim bi arkadaşın 27 gün oldu hala gelmediği günler oluyo bi bok diyen yok uyarı falan faso fiso bırakmazlar sen güven bana ;)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

lan mallık ypmayın sakın snfta kalcaksınz :D

19.5 snıfı gecer , 20 snfta kalır en son 19.5te durman lazm

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    1-2. sınıfları affetmiyorlar 3-4 ü yine biraz kayırıyorlar ve raporları çok araştırıyorlar eskiden tarih değiştirilip aynı rapor kullanılırdı artık onu yapanın eline tasdiknameyi verip ÖRGÜN EĞİTİM DIŞINA çıkarıyorlar sahtecilikten :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bizim o.ç. müdür yardımcısı bana taktı şimdi o puştluk yapıp beni sınıfta bırakabilir mi?devamızlığım 18,korkuyorum amk

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    19.5 u geçtinmi siki tuttun 20 olmamalı kesinlikle! amq yarım günün hesabını yapçağına okula git sora taşaklara gelme..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

bi arkadaş daha yazmış devamsızlık hakkı 19.5 gündür. 20 olursa kalırsın.

ben genelde öğle araları kaçardım benimki rahat 40-50 yi geçmiştir belki (daha önce forumda yazdım)

ama ben müdürün pc ye girip devamsızlık düşürdüğüm için hiç bi sorun olmuyordu. eğer bilsa kullanıyorlarsa, oda da kimse yokken girin değiştirin;

bilsa da ctrl+b ye basınca kullanıcı adı bölümü foluyor; tekrar ctrl+b yapınca şifre yeride doluyor. giriş deyin ve girin.

öğrenci bazında devamsızlığa girin ve numaranızı yazın. çıkarken kesinlikle kaydet deyin. ve kayıt işleminden önce arkadaşlarınız harici birinin kinede bakın sadece,

bunun sebebi belki yanlış hatırlıyor ola bilirim ama son bakılan kişinin adı direk orda yazıyor (öğrenci bazında devamsızlıkta) 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    20 olayindan ötürü hic kalanini görmedim .. ama sen genede . arasira okula ugra birakmazlar..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    devamsızlık hakkı 19.5dir 20 yaparsan direkt kalırsın velinle okul idaresine git devamsız oldugun tarihleri al ve velin dilekçe yazsın şu şu tarihleri arasında oğlum şu şu nedenlerden dolayı şöle böle işte idareye verin olmadı idareyle konusun seni görevli öğrenci olarak işaretlesin kalmazsın ama okulda göze batanlardansan hiçbi kimse geçiremez seni okuldan :D
Toplam Hit: 13806 Toplam Mesaj: 42