folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Ytl İle Ne Yapılır ?

200 Ytl İle Ne Yapılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

outmost abiminmi desem artık :) açtığı 10.000 YTL İle Ne Yapılır Konusuna Verdiğim Bir Cevap Var..

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    -----------------------------
    bence galericilik yap .. bi doğan slx al bide renault manager al ikisini 10.000 ytl ye kapatırsın .. satarkende 12.000 ytl ye falan satarsın 2 sini böyle böyle parayı büyütürsün o 12.000 ytl ye bi tane bmw düşürmeye çalış 3.25 falan sonra onu sat v.s v.s ben galericilerin arasında yetişen biriyim ve metreyle ölçsen 100 metre gelen sokağımızda 20 den fazla galeri var :| sadece bizim sokakta 20 :| düşün .. bunlar iş yapamasa nie dükkan açsınlarki ? sen dükkan açmıcaksın araba pazarına gidip satıcaksın .. galericilerde her pazar araba pazarına götürüo zaten orda satıolar asıl arabayı ..

öhöö .. şimdi 200 ytl param var bende bunu değerlendirmek istiyorum .. ama 10.000 ytl param olmadığı için 5.000 olsada yeterdi bana nese olmadığı için 200  ytl param var :] bununla ne yapabilirim die bi soru sorucam ? biriniz karı pazarla dicek .. elimde karı yok ? 200 ytl ye bulmamda çok zor .. o yüzden karı pazarla demeyin.. yapabilecğeim şeyler söyleyin .. sanal real farketmez.. benim aklıma ilk gelen 200 ytl yi iddaa ya basmak ama 4 maçın tutma ihtimalinin  %10 gibi bi ihtimal olduğunu hesaplayınca bu işten vazgeçtim..daha güzel projelerinizi bekliyorum :] malum öğrenci adamız :] bu parayı yatırım yapmazsam "emo" denen yaratık kızlarla yemek zorunda kalacağım :] lütfen yardım ediniz... şimdiden teşekkür ederim..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    öncelikle söle söliyim yazını okuyabilmek için (ctrl)+(+) kombinasyonu uygulamak zorunda kaldım neden bu kadar ufak yazdın
    paran ufak yazın ufak :)
    200 ytle ile de anca 1-2 gün kızlarla takılırsın ;)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

nu_metal bunu yazdı:
    öncelikle söle söliyim yazını okuyabilmek için (ctrl)+(+) kombinasyonu uygulamak zorunda kaldım neden bu kadar ufak yazdın
    paran ufak yazın ufak :)
    200 ytle ile de anca 1-2 gün kızlarla takılırsın ;)

:D o zaman iddaa oynucam :P param küçük die yazımı küçük yazdım :] 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iddaya girecen hajı  adam gibi oranı 5 olacak 4 maç yapıcan basacan 200 ytl yi oldu sana 1.000 ytl

sonra karın duracak asıl paraya tekrar oynican sezonda acılıyor bence 3 büyükler banko kazanır yanınada 1.40 lık bi maç koydunmu 5 oranı bulursun

bu paraya baska bişi yapılmazkı be hajı

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

yerinde  olsaydım :)

güzel bi site acardım sonra reklamlarla doldururdum siteyi

her ay para kazanırdın sonra işi ileletirdin..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    tanıdığım bakkal arkadaşım vardı 4.500 ytl leri vardı bende 500 ytl kattım 5bin ytl lik su aldık yani tanesi 1ytl den 5bin tane damacana su aldık toplu aldığımız için fiyat bu kadar düştü.neyse bu suların tanesini biz 3 ytl ye sattık arkadaş yaklaşık 1 ay sonra bana 1.500ytl verdi paramı 3 e katlamış oldum seninde tanıdığın böyle birileri varsa su işine girebilirsin küçükten :-)

Fak yu!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

ArkiYaN bunu yazdı:
    tanıdığım bakkal arkadaşım vardı 4.500 ytl leri vardı bende 500 ytl kattım 5bin ytl lik su aldık yani tanesi 1ytl den 5bin tane damacana su aldık toplu aldığımız için fiyat bu kadar düştü.neyse bu suların tanesini biz 3 ytl ye sattık arkadaş yaklaşık 1 ay sonra bana 1.500ytl verdi paramı 3 e katlamış oldum seninde tanıdığın böyle birileri varsa su işine girebilirsin küçükten :-)

:| bende istiomm :| yardımcı olsana ??

pm atıorm msn imi :] 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    damacana derken şu 19 litrelik suları kastediyorsun sanırım?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı:

outmost abiminmi desem artık :) açtığı 10.000 YTL İle Ne Yapılır Konusuna Verdiğim Bir Cevap Var..

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    bence galericilik yap .. bi doğan slx al bide renault manager al ikisini 10.000 ytl ye kapatırsın .. satarkende 12.000 ytl ye falan satarsın 2 sini böyle böyle parayı büyütürsün o 12.000 ytl ye bi tane bmw düşürmeye çalış 3.25 falan sonra onu sat v.s v.s ben galericilerin arasında yetişen biriyim ve metreyle ölçsen 100 metre gelen sokağımızda 20 den fazla galeri var :| sadece bizim sokakta 20 :| düşün .. bunlar iş yapamasa nie dükkan açsınlarki ? sen dükkan açmıcaksın araba pazarına gidip satıcaksın .. galericilerde her pazar araba pazarına götürüo zaten orda satıolar asıl arabayı ..

öhöö .. şimdi 200 ytl param var bende bunu değerlendirmek istiyorum .. ama 10.000 ytl param olmadığı için 5.000 olsada yeterdi bana nese olmadığı için 200  ytl param var :] bununla ne yapabilirim die bi soru sorucam ? biriniz karı pazarla dicek .. elimde karı yok ? 200 ytl ye bulmamda çok zor .. o yüzden karı pazarla demeyin.. yapabilecğeim şeyler söyleyin .. sanal real farketmez.. benim aklıma ilk gelen 200 ytl yi iddaa ya basmak ama 4 maçın tutma ihtimalinin  %10 gibi bi ihtimal olduğunu hesaplayınca bu işten vazgeçtim..daha güzel projelerinizi bekliyorum :] malum öğrenci adamız :] bu parayı yatırım yapmazsam "emo" denen yaratık kızlarla yemek zorunda kalacağım :] lütfen yardım ediniz... şimdiden teşekkür ederim..

iyi guzelde bmw 3.25 i kime satıcan 3-4 ay durur elinde :)

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    BiUyeOlamadim bunu yazdı:
    Pc-ErrOr bunu yazdı:

Pc-ErrOr bunu yazdı:

iyi guzelde bmw 3.25 i kime satıcan 3-4 ay durur elinde :)

satılmazmı diosn ? :] 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    175 ytlsiyle güzel bi site açıp reklamlarla gelir elde edip artan parayıda İddia At Yarışı kuponları yapar şansımı denerdim bu dediklerimi yap 1 ay içinde paranı baya katlarsın bu seferde yine konu açar miktarıyla beraber soru sorarsın :D ;)

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 8987 Toplam Mesaj: 39