2018 Turkcell Platinum Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

2016 Ekim itibari ile Turkcell kullanıyorum. O zaman Fizy olsun Europcar kampanyası olsun hafta içi  4 gün sinema bileti hediye ettiği olsun baya yararlanmıştım. Taki 2018 e kadar ocak itibari ile :

1- Fizy denen lanet müzik programını paketime dahil olması halinde şarkıların sadece 30 sn sini dinleyip bana extra premium üyelik alacaksın dediler halbuki pakete dahildi çakallık yaptılar 

2- Europcardan araç kiraladığımda 200 300 indirim oluyordu şimdi yolcu360 diye firma ile anlaşmışlar geçen platinum şifrem ile girdim araç kiralamak için platinum şifrem ile giridğim fiyat ile girmediğim fiyat aynı  yani hiç dalga geçiyorlar boşu boşuna şifre giriyorsun yine aynı fiyatı veriyor sistem 

3- önceden haftada 4 gün olan sinema izlemeyi bu yıl sadece pazar günü yaptılar  ve aklıma gelmeyen dolu hizmet şu anda yok varsada normal vatandaşın işine yaramıyor (yat kiralamak gibi)

demem o ki başladığımda yararlandığım çoğu hizmetten şimdi yararlanamıyorum.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

bu vip hizmetlerini vodafone ile karsılastırdım, vodafone platniumdan daha iyi.

bende turkcell kullanıyorum ama bu konuda vodafone onde. 

turkcell ses data vs kalitesi komnusunda sorunsuz, cok memnunum o konuda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell'in sadece çekim gücü iyi gerisi yaramaz + ulta süper kazıklaştılar son zamlardan sonra.

Vodafone Red öper kampanya ve indirim konusunda : https://www.vodafone.com.tr/Red/red-firsatlari.php

Şuan baktım Telekom Prime'da öper : http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar

mkyb tarafından 15/Ağu/18 10:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell'in sadece çekim gücü iyi gerisi yaramaz + ulta süper kazıklaştılar son zamlardan sonra.

Vodafone Red öper kampanya ve indirim konusunda : https://www.vodafone.com.tr/Red/red-firsatlari.php

Hocam dün akşam bu turkcell internet beni kurtardı eve IP TV den maç izlicez her zamanki gibi turk telekom ev internetinin açmadığı yayını Cepten turkcell ile donmadan izledim belirli süresini  şimdi turkcellden vodafoneye geçsem data da sıkıntı yaşarmıyım ondan korkuyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4G zaten her türlü Türk Telekom'un internetinden hızlı. Vodafone'nun interneti Turkcell'e göre yavaş ama 4G çekimi daha iyi. Yavaş dediğimde Turkcell gibi 100 megabitleri görmezsin ama 20-25 megabitleri görürsün. Oda mobilde kotalı internet için yeterli bir hız.

Turkcell hattında taahhüt varsa önce onu bozunca ne kadar cezası çıkacak onu bi soruştur derim. 

Kapsamayı merak ediyorsan : https://www.tahribat.com/forum/speedtest-uygulamasina-operatorlerin-4g-kapsamasin-234446

mkyb tarafından 15/Ağu/18 10:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Bende çok öncelerden beri platinum kullanıyorum. Şuan ki kampanyalar saçmalıktan başka değil. Vip tekne, maldivlere mil puan falan bunları yapan adam zaten zengindir. Birde girip bundan kampanya kodumu alacak.

Acaba şuanki tarifem devam etsin sadece platinum çıkayım gibi birşey var mi ki?

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

2 ay kaldı benim taahhüte sonra bitiyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

1 ay kadar önce turkcell e gecis yaptim lakin memnun degilim. en erken ne zaman baska bir operatore gecis yapabiliyorum?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

turkcel bulunduğum yerde çekmiyor. şikayet kaydı oluşturdum iş yerinde 1 cizgi H internet evde 2 çizgi 4G.  şikayet kaydına iyileştircez dediler ya bakalım. zaten az kaldı taahhüt bitiyor. Eğer böyle giderse bırakcam turkcell i öyle heryerde çekiyor yalan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

1 ay kadar önce turkcell e gecis yaptim lakin memnun degilim. en erken ne zaman baska bir operatore gecis yapabiliyorum?

Hemen bugün. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

Hemen bugün. 

faturasiz uygun tarife onerini beklerim hocam :)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 4258 Toplam Mesaj: 49
platinum