folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2020 Sonrası Çıkacak Android Telefonlarda Google Servisleri Olmayabilir

2020 Sonrası Çıkacak Android Telefonlarda Google Servisleri Olmayabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

insan diyecek birşey bulamıyor artık.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Farkındaysan Huawei battı diye bir tabir kullanmadım. Huawei'yi bitirdiler dedim. Huawei batmaz zira Çin hükümeti tarafından destekleniyor. 

Amerika'nın Huawei telefon satmış satmamış umrunda değil. Amerika Huawei'nin altyapı satmasını istemiyor. O yüzden firmanın kazancının önünü kesiyor.

Shiftdelete.net denen sahibinin aşırı görgüsüz olduğu (kendisinin eleştirime iban ver para atayım yorumunu sil demişliği var) ergen ve fanboy yuvasındaki yorumlar beni ilgilendirmiyor. Ben piyasaya bakarım.

Türkiye pazarında en çok satılan markalardan olan Samsung bile geri vites yapıyorsa oturup bir düşünmek lazım. 

Dolar konusundaki yoruma gelecek olursak aldığın nefes bile dolara endeksli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Battık filan da demiyor, Bittik filan da demiyor. Dünya Türkiye den ibaret değil. Google'ın insanların tüm bilgilerini çaldığı, kayıt altına aldığı konusu mahkemelere taşındı. Dünya bu olayı konuşuyor.

Dolar konusu Türkiye'de böyle olabilir, Dediğim gibi bu başımızdakiler yüzünden böyle. Ama, Dünya da öyle değil.

Dünya'da Amerikan düşmanlığı baş gösteriyor.

Kurtlar Vadisi nde Mehmet Karahanlı'nın dediği gibi; "Amerikan düşmanlığı baş gösteriyor, Komünizm sevimli kılınıyor, Ve bu bizzat Amerika yüzünden böyle oluyor" :))

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

https://youtu.be/f2B8y3JF6XA

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Bir HALT Yapamazlar, Sadece Bunlar Nabiz Yoklama..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://m.donanimhaber.com/Turkiye-Rekabet-Kurumu-ndan-Google-ile-ilgili-resmi-aciklama-geldi--116945

Devlet geri vites yapmadı. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bence olay yanlış anlaşılmadan ibaret, google sanırım şunu demek istiyor, ^'iş ortaklarımıza dedik de türkiyedeki yeni telefonlara google uygulamalarını yüklemeyin' ben mi yanlıs anlıyorum acaba

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi zaten iOS varken Andorid ne amk.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

android googlesız çok daha hızlı,ihtiyaç olan uygulamayı sonradan kurabiliriz.

huawei geliri 2019 da arttı Samsung ile olan fark yüzde 7 battı bitti olayı yok yani 

androide google g alternatif gelmeli