folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20‘Lik Dişi Çektirdim.

20‘Lik Dişi Çektirdim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yahu birisi de "ne var lan korkacak gidin cektirin amk" yazsa keske.

gerci buremba & diamonique türevini yazmıs.

böyle okuyunca insan gereksiz strese giriyor.

benim üsttekiler sanırım 2 sene önce filan cıktı, gecen sene bu zamanlarda sahit oldum ona da, hic agrı sızı olmadı yani.

alttaki de ufaktan cıkmaya basladı, o da agrı yapmadı ama 3-4 gündür atesim vardı gecti, memlekete döndügümde tanıdık bir disciye gidip baktırmayı planlıyorum, cekelim derse buraya dönmeden cektiririm artık, kacıs yoksa zevk almaya calısalım.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

abi şuan varya sana nasıl saygı duydum nasıl saygı duydum bilemezsin..

uzun süredir çekiyorum bu mereti.. lakin bir türlü götüm yemedi gidip çektirmeye..

çene kemiği ile bitişmiş benim sağ alt arkadaki...

benzerini amcam olmuştu bi süre konuşmada bile güçlük çekti.. çok illet birşey amk dişi ya..

çok geçmiş olsun der sevgi ve saygı ile ayrılırım :|

aynı durum;/

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Ne diye korkuyonuz anlamıyomki amq banada buna benzer yaptılar azı dişi acayip cürümüştü  cerrahi müdahale yapıp çıkarmaya cıkartcaktı gittim 5 dakikada biter diye kesti felan katur kutur çeviriyor meviriyor çıkmıyor :D öyle sağlam dişim varmış 30 dakkada zor çıktı diş kendime dedimki lan hıyarto zamanında düzenli fırcalıyaydında bu dişi kaybetmiyeydin :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dün akşam aldırdım 3 dikiş etıldı yüzüm iyice şişmiş durumda 1 haftada bu şiş inmez ihmalim çok ihmal 

misafirdir ne kafirdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

20lik düş bir düşmana verebilinecek en güzel sancılı mutasyon sürecidir.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

bizim pederin köyünde eli her işi tutan bir adam başka bir adama demiş gel ben çekeyim adamın çenesi koparmış. (45 yıl önce)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

geçen gün hayatım da ilk defa dişçiye gittim ağrıyor diye,dedim 20lik dişim çıkıyor o yüzden ağrıyordur neyse kontrol etti dolgu molgu dedi bazı dişler için sonra dedim bu dişimin ağrısı 20lik dişim çıkıyor diye mi yok 20lik dişleriniz çoktan çıkmış dedi ağrısız sısısız çıkmışlan dişler nasıl sevindim amk.böyle de bir anım oldu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ağzımda 6 diş sorunlu. Bunların 3 ü acil bakılmalı. Diğerleri çok fazla acil değil. Normalde cesurumdur ama o küçücük iğneden tırsıyorum. Sırf bu yüzden uzun süredir dişçiye gitmiyorum. Bakalım cesaretimi ne zaman toplucam....

Yaa şu diş çekimi veya kanal tedavi olayında iğne yerine sprey tarzı bir uyuşturma tekniği çıkmadımı daha ? 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    kenankonak bunu yazdı

dün akşam aldırdım 3 dikiş etıldı yüzüm iyice şişmiş durumda 1 haftada bu şiş inmez ihmalim çok ihmal 

aynen 3 dikiş de bende vardı. eve gider gitmez saatte 20dk olmak üzere 4 5 saat soğuk kompres uyguladım şişmedi çok şükür. ama düne kadar ağrı devam etti, dikişler hala var çürüyüp çıkmasını beklemeliymişim. en az 10 gün yediğinden birşey anlamayacaksın zaten, fazla çiğneme gereksinimi olan gıdaları tüketme bence o bölgeye biraz bastırsan ağrı başlıyor çünkü, doktor söylemiştir gerçi ama ağrı devam ederse antibiyotik al ağrı kesici etki gösterenleri de var rahatlatıyo baya.

bi de sigara nargile vs. içiyorsan aman diyeyim ilk 3 gün içme. ağrı kapanmadan dikkat etmek lazım iltihap kaparsa çok sıkıntı çekersin.

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Ağzımda 6 diş sorunlu. Bunların 3 ü acil bakılmalı. Diğerleri çok fazla acil değil. Normalde cesurumdur ama o küçücük iğneden tırsıyorum. Sırf bu yüzden uzun süredir dişçiye gitmiyorum. Bakalım cesaretimi ne zaman toplucam....

Yaa şu diş çekimi veya kanal tedavi olayında iğne yerine sprey tarzı bir uyuşturma tekniği çıkmadımı daha ? 

Bazı diş hekimleri, genelde özel diş hekimleri tabi ilk önce sprey sıkıp bölgeyi dışardan uyuşturup iğneyi öyle yapıyor. Bundan diş hekiminize bahsederseniz sprey kullanırlar.

Bende korkuyordum 20 lik dişlerden, 2 sene önce bayram öncesi bi sızlama oldu lan dedim bayramda yemekler tatlılar sonrası beni öttürmesin bu 20 lik diş diip gittim dişçiye ki, herkes 20 lik diş hakkında atıp tuttuğu için tırsardım ama nasıl bi hekime denk geldiysem 30 saniyede acısız sızısız verdi dişi elime. hem sonuçta korkunun ecele faydası yok, bugün gitmezsen bile eninde sonunda gideceksin yani en azından durum kötüleşmeden gitmek lazım. Valla Allah kimsenin başına diş ağrısı vermesin.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
Toplam Hit: 4858 Toplam Mesaj: 48