folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20‘Lik Dişi Çektirdim.

20‘Lik Dişi Çektirdim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

hocam yanağına buz tut sürekli 3 tane çektirdim bende 1 kaldı

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Benim bildiğim 20lik dişler ağızda koku yapar ağzınız leş gibi kokar gidin çektirin veya o leş gibi koku ile insanlara yaklaşmayın :P

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

tütün koy hacı 10 dakikaya kanamayı durdurur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Konuyla ilgili tecrübemi yazayım.

Sol art ve sol üst 20likleri 2 hafta önce aynı anda çektirdim. Çene yapımın dar olması ve dişlerin iyice gömülü olması nedeniyle ameliyatım 2.5 saat sürdü. Ama doktor sağolsun çok hassas davrandı. Özenli ameliyat yaptığı için sonradan kanama falan olmadı. Antibiyotik ve kortizon hap yazdı 1 hafta onları kullandım. Ayrıca her 12 saatte 1 defa majezik alıyordum. Ameliyattan hemen sonra 12 saat boyunca buz tedavisi uyguladım. Buna rağmen 1 hafta sol yanağım davul gibi şiş gezdim. Şuan çenemi açmakta zorluk çekiyorum. Doktorla görüştüm ve 1 ay içinde normale döneceğini söyledi.

Tavsiyem gidin bir an önce çektirin yoksa ağırmaya başladığı zaman inanılmaz bi ağrı oluyor. Ama doktorunuzu iyi seçin. Yoksa arkadaşa yaptıkları gibi ameliyatı çabuk bitirmek için tornavidayla yarmasınlar sizi. 

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

20lik dişler hangileri? nerden anlayacağız çıkıp çıkmadıklarını?

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı

genelde 20 yaşında çıkan ozamanakadar ağızda olmayan engerideki 2alt 2 üstdiş benimki 18imde çıkmayabaşlamıştı doktor bu çıkacak çekmeye gerek yok dedi 21 yaşımdayım hala çıkıyor

edit:hatta ben bununla ilgili konu açmıştımla diş etim soyuldu kafatası kemiğim ortaya çıktı diye :) sonradan anladıkki 20lik dişler çene kemiğinin altında kalmış sonraları biraz biraz çıktı ordan nası çıktıysa

dead_march tarafından 09/Mar/13 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    Ratbat bunu yazdı

genelde 20 yaşında çıkan ozamanakadar ağızda olmayan engerideki 2alt 2 üstdiş benimki 18imde çıkmayabaşlamıştı doktor bu çıkacak çekmeye gerek yok dedi 21 yaşımdayım hala çıkıyor

edit:hatta ben bununla ilgili konu açmıştımla diş etim soyuldu kafatası kemiğim ortaya çıktı diye :) sonradan anladıkki 20lik dişler çene kemiğinin altında kalmış sonraları biraz biraz çıktı ordan nası çıktıysa

hocam en geridekilere bakıyorumda orada diş çıkacak yer yokki dilimle yokladığımda uçurum gibi aşağı doğru kayıyor o bölge. şimdi saydım eğer doğru ise 14 alt 14 üst olmak kaydı ile 28 dişim var :D toplam 32 olması gerekiyor 4 eksikle oynuyorum onalarda 20likler galiba. valla 28 yaşındayım tam yaşıma göre dişlerim 28 tane :D  32ime kadar kalanlarda gelirse eksik kalmaz :D. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
Toplam Hit: 4821 Toplam Mesaj: 48