folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar 21 Aralık 2012'de Mayalar'a göre dünya'nın sonu geldi diye etrafta hatta reklamlarda bile bu konudan bahsediliyor.

Bir çok kişi bu tarz olayları saçma bulabilir onlar kim yaa , nerden biliyorlar dünya'nın sonunun geldiğini gibisinden birçok şey söylenebilir.

Geçmişe gidecek olursak örnek 2000 yılı için'de ortaya atılmış saçma sapan söylentiler vardı ve bişey olmadı :) ama bu durum farklı yani Mayalar'ın tabletleri bulunuyor araştırıyorlar ve 21 Aralık 2012 gündeme geliyor.

21 Aralık 2012 gerçekten yalan ise böyle birşeyi neden gündeme getirdiler bilinmiyor

Bu durum üzerinde matrak geçilsede ne olacağı meçhul ve bu konuyu açmak istedim

Konuyu fazla sulandırmadan herkes kendi görüşünü belirtsin.

Teşekkürler.

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tarih biraz daha yaklastıgında ben de acmayı dusunuyordum bu konuyu.

müridlerin görüslerini merak ediyorum.

ben sahsen ikilemdeyim, icimden bir ses "iyi bir seyler olsa da dünya'nın seyri degisse, uzaylılar gelse falan filan" diyor ama cok ütopik tabii ki.

sonucta olması beklenen sey pozitif bir olay degil.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

inşalalh bakalım hayırlısı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

geçenlerde tarihin yanlış hesaplandığı açıklandı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi ara uzaylı vardı salusa ondan bi halt çıkmadı :) bu da öyle safsata bana göre.. japon kraliçesi mi prensesi mi ne o da öyle bi açıklama yapmıştı 21 aralık ile ilgili. yok uzaylılarla iletişime geçiyorum bilmem ne..  uyduruk şeyler zerre kadar inanmıyorum. belki gökyüzünde bir doğa olayı olur ama dünyanın sonu olmaz

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Fani dünya sonuçta, fazla kafa yormayalım yolumuza bakalım diye düşünüyorum.

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Mayaların Mayası Fazla gelmiş tarihi  yanlış atmışlar birde mayalar zamanında miladi takvimmi varmış a.k

21 aralık 2012 çıkarmışlar biri uydurmuş bişey belkide krallarının ölüm yıl dönümü yazdılar dünyaları yıkılmıştır kıralları ölünce onu not düşmüşlerdir

yada karının birinin adet günüdür gün sayıyordur mantık dışı işler 21 aralıkda dünya patlamazsa o mayaları hepsini ...ben

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

kırmak istediğim 3-5 kız var.. allah izin verirse o zamana kadar hallederim inş.

47 gün filan kalmış.. atarım herhalde 

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Gidin 22 aralık 2012 ödemeli banka kredisi alın abi çok inanıyorsanız :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

Bunu dünyanın sonu falan değil de , belli bi sürecin bitiş tarihi olarak da değerlendirmiş olabileceklerini okumuştum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Yahu arkadaş takvimi hazırlayan mayalar bile kendi sonlarını tahmin edememişken Dünya'nın sonunu mu hesaplayacaklar? Geçiniz. Ben şahsen inanmıyorum. Bu işleri neden öne sürüyorlar derseniz, mutlaka bu haberden nemalanan insanlar vardır. Düşüncenize, sadece borsada Dünya'nın sonunun geldiğini söyleseniz neler olur :P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 21253 Toplam Mesaj: 137