folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı

25 aralıkta almanya ya yerlesiyorum. 8 ocakta okulum baslıyor. sıcarım takvimine vallahi öyle bi dünya yok :D

ebem sikildi ben bunları yapıcam diye sıcarım mayalara hayalara :D

Aynen hocam okadar kürek çek sonra saçma sapan şeyler çıksın olacak iş değil :D

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Benimde aklımda 21 aralık akşamı için bi sosyal medya sazan avı var ama tahribatça yapsak süper olur.

Nasıl olacak hocam özet geç bakalım 

KNOWLEDGE IS POWER!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bizim midyat'ta bir sürü yeraltı sığınağı var,saklanmak için birebir, bunları gün yüzüne çıkarıp, satışa sunsam iyi para getirir mi acaba ?

neyse kıyamet yaklaşsın bi, ticareti o zaman döndürürüz :)

By_Gizemli tarafından 04/Kas/12 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

ortaya bi karışık ütopik olaydı iyidi de... yine aynı cumartesi olur muhtemelen yatmaca kalkmaca 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Şurada hazırlık yapanların belgeselini paylaşmıştım.İzlemeyen varsa tavsiy ederim.

http://tahribat.com/Forum-Kiyameti-Bekleyenler-167415/

edit//

21 aralığa değil genel faleketlere hazırlananların belgeseli.. 

National Geographic'de çıkıyor hocam bende izledim insanların beyinleri yıkanmış savaşa hazırlanır gibi hazırlanmışlar resmen 

KNOWLEDGE IS POWER!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

dünyanın sonu değil müritler.

bi çok kez söledim olacak olan şey dünyanın manyetik alanı değişiyor. kutuplar ekvatora kayıyo.

yani artık kutup ayıları şimdiki çöllerde olucak ve bedevileri öpüyo olacaklar (1000 seneye anca)

bunun neticesinde şu anki elektronik eşyalar kullanım dışı kalabilir (bir anda değil 15 20 yıl içinde)

21 aralık bi sürecin başlangıı o gün kıyamet KOPMUCAK.

Kaynak verirsen daha iyi olur hocam

KNOWLEDGE IS POWER!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

bizim uzayli bi arkadaş var ona bir sorayım ben haber veririm hacı stres yapma 

bekliyoruz hocam :)

KNOWLEDGE IS POWER!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Yahu arkadaş takvimi hazırlayan mayalar bile kendi sonlarını tahmin edememişken Dünya'nın sonunu mu hesaplayacaklar? Geçiniz. Ben şahsen inanmıyorum. Bu işleri neden öne sürüyorlar derseniz, mutlaka bu haberden nemalanan insanlar vardır. Düşüncenize, sadece borsada Dünya'nın sonunun geldiğini söyleseniz neler olur :P

Yazdığında çelişki var.Sonunu tahmin etmek ile,engelleyememek arasında fark var.Şu an dünyayı ikiye bölecek bir meteor gelse,yapacak birşey yok.İspanyollarda Mayalara kaya gibi çarptı,bilseler bile yapacakları birşey yok ; )

Konuya dönersek;bu son tarih artık.Bundan sonra hiç kimse,başka bir tarihe inanmaz.Aralık'ta boyut atlamazsak,new age akımı da biter,biraz raharlarız.21 Aralık için tek mantıklı teori güneş patlamaları.Onunda tüm dünyayı etkilemesi söz konusu değil.11 yıllık güneş döngüsü teorisine göre yakınlarda patlamaların başlaması lazım ;

ftp://ftp.ngdc.noaa.gov/STP/SOLAR_DATA/SUNSPOT_NUMBERS/sunspot.predict

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

bizim midyat'ta bir sürü yeraltı sığınağı var,saklanmak için birebir, bunları gün yüzüne çıkarıp, satışa sunsam iyi para getirir mi acaba ?

neyse kıyamet yaklaşsın bi, ticareti o zaman döndürürüz :)

Farklı bir bakış açısı iş görür :D

KNOWLEDGE IS POWER!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

Yazdığında çelişki var.Sonunu tahmin etmek ile,engelleyememek arasında fark var.Şu an dünyayı ikiye bölecek bir meteor gelse,yapacak birşey yok.İspanyollarda Mayalara kaya gibi çarptı,bilseler bile yapacakları birşey yok ; )

Konuya dönersek;bu son tarih artık.Bundan sonra hiç kimse,başka bir tarihe inanmaz.Aralık'ta boyut atlamazsak,new age akımı da biter,biraz raharlarız.21 Aralık için tek mantıklı teori güneş patlamaları.Onunda tüm dünyayı etkilemesi söz konusu değil.11 yıllık güneş döngüsü teorisine göre yakınlarda patlamaların başlaması lazım ;

ftp://ftp.ngdc.noaa.gov/STP/SOLAR_DATA/SUNSPOT_NUMBERS/sunspot.predict

Hocam değindiğim şeyi ayrıntılı anlatmadığım için çelişki olarak düşünmeniz doğal.

Mayaların inancına göre, beyaz insanlar gelecek ve medeniyeti getirecekti. Bu nedenle beyaz insanları çiçeklerle karşıladılar. Eğer yok olacaklarını tahmin etmiş olsalardı savaşırlardı. Değindiğim konu aslında buydu. Engelleyebilirler miydi, engelleyemezler miydi, bunu tartışmıyorum. Benim sözünü ettiğim olay başka.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 21524 Toplam Mesaj: 137