folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

21 Aralık 2012, Mayalar‘A Göre Dünya‘Nın Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaaareeem
    kaaareeem's avatar
    Erkek

Meseleye "kıyamet kopacak" diye bakmazsak daha farklı olabailir. Bu sıralar hep duyduğumuz bir kavram daha açıklayıcı olabilir diye düşünüyorum. "Yeni dünya düzeni"...  Eski dünyanın sonu yaşasın yeni dünya... :D  Biraz düşününce yıllardan beri hep insanlara maya takvimi ile dünyanın sonu geleceğinie inandırdılar. doğal olarak bunu bilinçaltımıza işlediler. Hani hep ya şaçmalık böyle şeylere inanılır mı be desekte ister istemez bekleyelim bakalım olacak mı diyoruz. Yine son olaylara bakılırsa siyasi, ekonomik , toplumsal değişiklikler, ortadoğuya çekilmeye çalışan ayar , amerika başkanının seçimi falan bir şeyler değişiyor yeni bir dünyayı inşa ediyorlar.   2012 söyledikleri gibi ( myaları kastetmiyorum) Eski dünyanın sonu gibi gözüküyor.

Mr Anderson welcome back , we missed you.Can you feel it, Mr. Anderson, closing in on you? Oh, I can. I really should thank you, after all it was your life that taught me the purpose of all life. The purpose of life is to end.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Avustralya başbakanı açıklama yapmış ;

http://www.youtube.com/watch?v=ebtj3gDaE64

Maya kehanetlerini doğruluyor ve dünyanın sonunun geldiğinden bahsediyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

http://www.youtube.com/watch?v=nzSQDly0p4A 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Bu kadar.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

şu açıklamalara rağmen hala bu maya olayına bilimsel kılıf uydurmaya çalışanlar var ya yazık..

Hiçbi dedikleri tutmadı şimdide cern 21 aralıkta tam güç çalıştırılacak yalanını attılar. mavikutu forumunu hergün takip ediyorum. karşıt görüş birşey yazınca ban yiyorsunuz :) mesela şu videoyu eklesen banlarlar seni. açtıkları her konudada bilimden,bilimsel kılıflardan bahsediyorlar. hiçbirşey olmasa bile galaktik dizilim olacak diye konuşuyolar .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

"CERN insanoğlunun son kurtuluş çabası. Eğer bu makina kutup noktalarını 21 Aralık 2012 de koruyabilecek kadar bir manyetik alanı oluşturamaz ve dünya iç mekanikleri nedeni ile kutupları yok olursa dünya durur ve her şey bir birine karışır.

Bu yazıdan sonra 21 Aralık 2012 ye kadar yazı yazmayı düşünmüyorum. ( Çok büyük bir olay olursa belki… )

Sadece takip edeceğim ve yapmam gereken işleri yapacağım. İnşallah CERN bu kutup değişiminin önüne geçebilecek kadar enerjiyi oluşuturabilir ve dünyanın değişimini durdurulabilir."

http://www.bluebox.bbs.tr/21-aralik-2012-de-ne-olacak-yillardir

yazıyı buraya yazmışlar.

2 gram beyni olan olayı zaten farkeder. adamlar birşey uydurup,önleminide alıyolar. eğer hiçbirşey olmazsa 3-5 saçma kanıt gösterip diyeceklerki cern deneyi başarılı oldu dünyayı kurtardılar yuppii :P

bu kanıtta büyük ihtimal alakasız,gene uydurma kendilerince bilimsel dayanaklar olacak..

yazık ya. şu yazıyı okuyunca bile diyorsunki adamlar olayı uydurmuş,sonrası için kılıfını bile hazırlamışlar. böyle bişeyi neden yapabilirler dersek

"Bu yazı 19.954 kez okunmuştur." yazıyor. 20k hit var bu yazıda. buradan gelen reklam geliriyle oyşh :)

bide siriusufodan haktan akdoğan var :)

21 aralık semineri veriyolar. seminere giriş gayet güzel bi ücretle :) madem size göre yok bilinç artacak,dünya değişecek,yada yok olacak yada her ne boksa,yok foton kuşağı elektrikler gidecek falan,o zaman niye o kadar kişiden seminer için o kadar para alıyosunuz be herifler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

goreceeeezzz bakalimmm 3 gun kadi 

yan cizdim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

oha ben olayı kaçırmışım, CERN deki deney istedikleri gibi çalışmazsa kıyamet kopcak, çalıştırabilirlerse dünyayı kurtarıcaklar yani öyle mi? buna mı bağladılar olayı? bide bu iddayı atan tam olarak kim?

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

oha ben olayı kaçırmışım, CERN deki deney istedikleri gibi çalışmazsa kıyamet kopcak, çalıştırabilirlerse dünyayı kurtarıcaklar yani öyle mi? buna mı bağladılar olayı? bide bu iddayı atan tam olarak kim?

Adamlar yolu bulmuş koparsa bizde miştik diyecekler kopmazsa biz önledik :D

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Adamlar yolu bulmuş koparsa bizde miştik diyecekler kopmazsa biz önledik :D

yok ben mi yanlış anladım diye sordum hakaten buraya mı bağladılar olayı diye :) ilkokuld ayapıyoduk lan bunu biz , şimdi 22 aralık olunca hepimizin Cern e akın etmemizi felanda isterler mi ki teşekkür etmek için :d bi hastırsınnar , çok enteresan :D

.
Toplam Hit: 21516 Toplam Mesaj: 137