24.05.2020 Yine Operatörler Çöktü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Vodafone kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım sms göndermr çağrı yapma ve almada,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Turkcell açıklama yapmış

şimdi aynı açıklamayı diğer operatörlerde yapacak  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

Turkcell açıklama yapmış

Vodafone da yapmış sorun bizde değil diyerek

Özür dileyelim sorun bizdeymiş diyerek :)

Muhtemelen BTK yine ceza kesecek.

engin01288 tarafından 24/May/20 14:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı

gayet normal diyenleri anlamıyorum aq milyonlarca aboneleri var her ay milyarlarca gelir elde ediyorlar şu siktiğimin altyapısını adam akıllı kursunlar ota boka para kesmeyi biliyorlar

Sen evinde 4 kişi varsa dördü birden aynı anda televizyon izlemek isterse diye eve 4 tane televizyon alıyor musun?

Bu dünyanın her yerinde böyle. Kaldı ki Türkiye'de operatör kısmı daha sıkıntı. Zira lirayla para kazanırken giderleri dolar ile ödüyorlar. Şuan Turkcell harici kar eden yok. Ona sebepte devlet vergi almıyor sürekli affediyor.

Telekom ve Vodafone maliyetini zor kutarıyor. Vodafone zaten tüm dünyada küçülmeye gidiyor. Türkiye ayağını devretmek istiyorlardı malum kişi izin vermedi. Telekom ile aralarında abone farkı kalmadı neredeyse eşitlendi. Yani Telekom geriden gelip geçti. 

Telekom ise bankaların elinde bankalar maliyetler yüksek diye satmak istiyor ama alıcı yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Amına kodumun Turkcell i en lazım oldugu zamanda çalışmıyor  bir de sapıtıp baskasının sms lerini bana gönderiyor Ömer abi kim amk bana ömer abi iyi bayramlar diye mesajlar geliyor :D Bi de grup oluşturmuş götveren 24 kişiye pompalamış mesaj benim telefonda da grup oluşmuş nasılsa anlamadım. Arama yapamıyorum 50 denemeden 1 i düşüğ arkadan garip sesler geliyor puh amına ... 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı

gayet normal diyenleri anlamıyorum aq milyonlarca aboneleri var her ay milyarlarca gelir elde ediyorlar şu siktiğimin altyapısını adam akıllı kursunlar ota boka para kesmeyi biliyorlar

Niye masraf yapsınlar ki ? Normal zamanlarda problem yaşanmıyor , anormal yüklenmeler ise nadir oluyor. Nadir olan birşey için para bağlamaya gerek var mı ? 

Hiçbir yönetici var demez. Demiyor zaten.... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

Sen evinde 4 kişi varsa dördü birden aynı anda televizyon izlemek isterse diye eve 4 tane televizyon alıyor musun?

Bu dünyanın her yerinde böyle. Kaldı ki Türkiye'de operatör kısmı daha sıkıntı. Zira lirayla para kazanırken giderleri dolar ile ödüyorlar. Şuan Turkcell harici kar eden yok. Ona sebepte devlet vergi almıyor sürekli affediyor.

Telekom ve Vodafone maliyetini zor kutarıyor. Vodafone zaten tüm dünyada küçülmeye gidiyor. Türkiye ayağını devretmek istiyorlardı malum kişi izin vermedi. Telekom ile aralarında abone farkı kalmadı neredeyse eşitlendi. Yani Telekom geriden gelip geçti. 

Telekom ise bankaların elinde bankalar maliyetler yüksek diye satmak istiyor ama alıcı yok. 

Dördü de tv izlemek için ayrı ayrı ödeme yapıyorsa alacaksın kardeşim :D

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Amına kodumun Turkcell i en lazım oldugu zamanda çalışmıyor  bir de sapıtıp baskasının sms lerini bana gönderiyor Ömer abi kim amk bana ömer abi iyi bayramlar diye mesajlar geliyor :D Bi de grup oluşturmuş götveren 24 kişiye pompalamış mesaj benim telefonda da grup oluşmuş nasılsa anlamadım. Arama yapamıyorum 50 denemeden 1 i düşüğ arkadan garip sesler geliyor puh amına ... 

Turkcell'de benimde başıma bir benzeri geldi. Teknik bir konudan şikayet yazmıştım siteden. Neyse bir gün baktım Turkcell müşteri hizmetleri arıyor. Açtım bir adam çıktı oda bana yaşadığı sorunları anlatıyor. Önce hem bende hem adamda jeton düşmedi sonradan uyandık. Turkcell nasıl yapmışsa müşteri hizmetlerini arayan müşteriyi benim telefona yönlendirmiş ve konferans yaptırmıştı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

Dördü de tv izlemek için ayrı ayrı ödeme yapıyorsa alacaksın kardeşim :D

Hala yazdığımı anlamıyorsunuz. Bu normal bir gün değil. Tüm ülke evde. Millet 2 sokak aşağıdaki babasına bile bayramlaşmaya gidemiyor telefon açıyor. Tüm ülkenin aynı anda trafiğe çıktığını düşünün? 

Ha ben sürekli çalışan sistem isterim dersen O zaman aylık 4-5 bin lira telefon faturasını gözden çıkaracaksın. Aylık 10 dolar bile etmiyor Türkiye ortalamasında kişi başı fatura ödemesi. Uydu telefonları var tam istediğiniz gibi. Okyanusun ortasında bile çekiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

Turkcell açıklama yapmış

Vodafone da yapmış sorun bizde değil diyerek

Özür dileyelim sorun bizdeymiş diyerek :)

Muhtemelen BTK yine ceza kesecek.

en sonunda sorun sizin telefonda gardaşım a kadar gelir :D

Toplam Hit: 6197 Toplam Mesaj: 56
turkcell vodafone avea turk telekom