2.500 Dolara Bmw ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    ukraynada herbok rüşvetle yürüyo diye biliyorum.yerinde olsam o arabadan bi tane alır parça parça türkiyeye kargolardım. eski bmw lerin parçaları pahalı oluyo türkiyeden bi bağlantı bulup eritebilirsin.yakalanırsanda rüşvet verirsin.

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

avrupada 6 yaşından sonra arabalar hurda gözüyle bakılıyor :) normal

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Avrupada o paralar normal

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardening_Temp
    Hardening_Temp's avatar
    Erkek

Bulgaristandan örnek vereyim 4500 leva=4500 tl

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11407253699780724&slink=773kxn

başka bir bmw 99 model 5000 tl

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410593345992955

bunun gibi çok var, Ukrayna gibi slav ülkelerde 2. el arabalar bu fiyatlarda.

edit:ukrayna pazarına baktım araba için, hiçte öyle değilmiş.Boktan arabalar 6000 dolar diyo ya la

adamın dediği gibi litvanya veya bulgaristandan al , ukraynada kullan.

Hardening_Temp tarafından 13/Eyl/14 14:59 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyeceklerimin kifayesi yok...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

3-4 sene önce bmw x5 sormuştum çek cumhuriyetinde, adam 30 bin kron civarı bi şey demişti, o da yaklaşık 25 bin tl ediyordu şok olmuştum :) valla 500 lirayada çok araba gördüm :) yani çok da şaşılacak şeyler değil

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı

Bulgaristandan örnek vereyim 4500 leva=4500 tl

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11407253699780724&slink=773kxn

başka bir bmw 99 model 5000 tl

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410593345992955

bunun gibi çok var, Ukrayna gibi slav ülkelerde 2. el arabalar bu fiyatlarda.

edit:ukrayna pazarına baktım araba için, hiçte öyle değilmiş.Boktan arabalar 6000 dolar diyo ya la

adamın dediği gibi litvanya veya bulgaristandan al , ukraynada kullan.

zaten ben ukraynada ucuz demedim ukraynada adam kullanıyor onu belirttim.

ayrıca senn yolladığın linklerdeki arabalarda çok ucuz eğer gerçekden sadece eski diye bu fiyatlara satıyorlarsa yani çalışmalarında falan bir sıkıntı yoksa arabaların.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

3-4 sene önce bmw x5 sormuştum çek cumhuriyetinde, adam 30 bin kron civarı bi şey demişti, o da yaklaşık 25 bin tl ediyordu şok olmuştum :) valla 500 lirayada çok araba gördüm :) yani çok da şaşılacak şeyler değil

abi eğer yani o ülkelerden bu fiyatlara alınıyorsa millet nie avrupadan türkiyeye getirmiyor ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

abi eğer yani o ülkelerden bu fiyatlara alınıyorsa millet nie avrupadan türkiyeye getirmiyor ? 

Mavi plakalı araç diye arat hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Yabancı plaka arabalar 6 aydan fazla tr de kalamıyor. Giriş çıkış yapman azım. Ayrıca arabanın kaydını o ülkede yaptırmak zorundasın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

almanyada kuzenim 150 euro opel corsa almıştı.

araba yeni model değildi tabi.

arabanın modeli eskidikçe ödediğin vergide artıyor.

2005 model arabaları kullanmak bir yana bırakın trafikten kaldırtmak için bile para ödüyolar.öyle olunca fiyatlar dip tabi.

Toplam Hit: 5166 Toplam Mesaj: 54