2.500 Dolara Bmw ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/bmw-328i-mot-spetember-2015-leather-seats-80k-vosa-warranted-miles-1999-model/1077950092

abiler  araba resmen , ben direksiyyonun sağda olduğu bi ülkeden buraya çalınıp getirildim diye bagırıyor

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    ukraynada herbok rüşvetle yürüyo diye biliyorum.yerinde olsam o arabadan bi tane alır parça parça türkiyeye kargolardım. eski bmw lerin parçaları pahalı oluyo türkiyeden bi bağlantı bulup eritebilirsin.yakalanırsanda rüşvet verirsin.

parça getirmek izne tabi diye biliyorum onunda normal araç getirmekten farkı yokmuş

nedir lan, bu dünyada yaşamak bir bizemi haram , kol gibi vergilerden enseyi çeviremiyoruz

harbi abi kime 5 lira benzin desem şok oluyor amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu konuya da bak hocam

http://www.tahribat.com/Forum-Yurtdisindan-Araba-Getirmek-171802/1/ 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bizim sınıfdaki bir kongolu eleman araba aldı Hyundai Lx marka.Adam 1.500 dolara aldım dedi resimlerini gösterirken bi baktım litvanya plakası dedim bu ne işte dedi litvanyadan aldım buraya getirdim 1500 dolarda burda masraflara harcadım araba 3 bin dolara denk geldi dedi.

Sonrada bana dedi ki ben 2500 dolarada bmw satıyorum dedi.Şimdi benim anlamadığım 1.500 dolara araba mı olur? Hadi 1.500 deme masrafları say yine ucuz bu iş nedir ne değildir bilen var mı?

Benim aklıma ilk gelen bu araçların çalıntı olabileceği.

EDIT:Ukraynadan bahsediyorum.

vardır olmaz olur mu avusturalyada arkadasım kac sene once 3 bın dolara bmw almıstı max 10 yıllıktı araba gunumuzden bugune dolarda cok fazla bı degısıklık olmadı. 2000 model bmw almıstır . orada sahıbınden tarzı sıtelere bak 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Fransa icin www.leboncoin.fr diger avrupa ulkeleri icin www.mobile.de sitelerinden ikinci el arabalara bakabilirsin.. sahibinden tarzi siteler

yok biSi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    celik bunu yazdı

almanyada kuzenim 150 euro opel corsa almıştı.

araba yeni model değildi tabi.

arabanın modeli eskidikçe ödediğin vergide artıyor.

2005 model arabaları kullanmak bir yana bırakın trafikten kaldırtmak için bile para ödüyolar.öyle olunca fiyatlar dip tabi.

Araba eskidikce havayi kirletme orani yukseliyor euro1 euro2 die arabalara bandrol vuruyorlar en ucuzlari kirmizi bandrol olmasi lazim kirmizi sehir icine giremiyor.. fransada bu kanun. Olmadigi icin bir zamana kadar cok ekmegini yedik.. cok yuksek et beygirli arabalar icin iswicre en ucuz ulke

yok biSi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    ukraynada herbok rüşvetle yürüyo diye biliyorum.yerinde olsam o arabadan bi tane alır parça parça türkiyeye kargolardım. eski bmw lerin parçaları pahalı oluyo türkiyeden bi bağlantı bulup eritebilirsin.yakalanırsanda rüşvet verirsin.

parça getirmek izne tabi diye biliyorum onunda normal araç getirmekten farkı yokmuş

nedir lan, bu dünyada yaşamak bir bizemi haram , kol gibi vergilerden enseyi çeviremiyoruz

harbi abi kime 5 lira benzin desem şok oluyor amk

ben benzininde mazotunda değilim

zamanında cz den şundan getirme düşüncesindeydim

araştırdıkça moha sardı bırak vasıta teminini yedek parça getirmek bile çok külfetli iş

ama eskiden bir tanıdık tır şöförü vardı almanyadan woswos getirmişti parça parça hala biner ona nasıl uydurduysa şimdilerde devlet bizi iyi uyduruyor

yok mk yaşanmaz bu memlekette

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

:D onu ne yapcan Allah aşkına bi sole ya :S:SÇS::s valla tbt çok tuhaf bi yer .

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

valla zevk meselesi, millet ferrrari ister ben bunu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

$2.500'a BMW'da alırsın Mercedes'de alırsın. Önemli olan yaşadığın yer, otomobilin modeli, odometre vs. Fiyatı değiştiren bir sürü değişken var. Araba piyasası çok esnektir. Ukrayna piyasasını bilmiyorum ama ABD'de daha 1 ay önce $2400'a kız gibi 2003 model Volvo S60 aldık. 1999-2001 BMW'lar ABD piyasasında $1000-$2000 arasında değişiyor. Yani arabanın maliyeti ile o fiyatların pek bir ilgisi yok.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
Toplam Hit: 5165 Toplam Mesaj: 54