2.500 Dolara Bmw ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yabancı ülkeden lüks bmw, mercedes araba sokuyolar ööle 15.000 tl ye falan ama bi ufak kaza yaparsan falan aracı bırakıp arkana bakmadan gitmen gerekior =)

detayını bilmiorum.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Fazla uzaklars dalmayin, dibimizde Bulgaristan su fiyatina arabalar var.

Www.mobile.bg :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yabancı ülkeden lüks bmw, mercedes araba sokuyolar ööle 15.000 tl ye falan ama bi ufak kaza yaparsan falan aracı bırakıp arkana bakmadan gitmen gerekior =)

detayını bilmiorum.

Change arac.

Agir ölüm yaralanmali kaza yapmadigin sürece yakalanmassin.

Ek olarak bu siralar Suriye plakasi ciddi anlamda değer kazandi.

Calinti araclara suriye plaka takip kullaniyorlar.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hacı modeli düşüktür bizim birader de macaristanda honda civic aldı 1500 liraya :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Şu dünyada güzel güzel yaşamak, güzel araba,güzel telefon kullanmak bi bizemi haram arkadaş. Köpek gibi gece gündüz çalışıyoruz yine herşeyin en kötüsü yine en kötüsü elin bulgarı ne paralara ne arabalara biniyor. Onu geçtim bizim çifte vatandaş göçmen komşularımız bile çatır çatır bmwye biniyor yazık vallaha yazık.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bizim sınıfdaki bir kongolu eleman araba aldı Hyundai Lx marka.Adam 1.500 dolara aldım dedi resimlerini gösterirken bi baktım litvanya plakası dedim bu ne işte dedi litvanyadan aldım buraya getirdim 1500 dolarda burda masraflara harcadım araba 3 bin dolara denk geldi dedi.

Sonrada bana dedi ki ben 2500 dolarada bmw satıyorum dedi.Şimdi benim anlamadığım 1.500 dolara araba mı olur? Hadi 1.500 deme masrafları say yine ucuz bu iş nedir ne değildir bilen var mı?

Benim aklıma ilk gelen bu araçların çalıntı olabileceği.

EDIT:Ukraynadan bahsediyorum.

Herif Kongolu. Zengin amcam oldu 1 milyon dolarim oldu diye email gonderen adamlardan :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Modeli düşükse gayet normal hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı

Şu dünyada güzel güzel yaşamak, güzel araba,güzel telefon kullanmak bi bizemi haram arkadaş. Köpek gibi gece gündüz çalışıyoruz yine herşeyin en kötüsü yine en kötüsü elin bulgarı ne paralara ne arabalara biniyor. Onu geçtim bizim çifte vatandaş göçmen komşularımız bile çatır çatır bmwye biniyor yazık vallaha yazık.

Maalesef bize haram hocam. İş hayatı-sosyal hayat dengesinde son sıralardadır Türkiye. Diğer ülkelere göre daha fazla saatler çalışıyoruz, daha fazla ek mesaiye kalıyoruz, daha az maaş alıyoruz, daha fazla vergi ödüyoruz :D

Daha bugün Türk arkadaş bmw aldı los angeles'tan, beraber gittik. Diğer arkadaş da Türk vatandaşlığından çıkmış baya önce, onu anlatıyodu :D Kendisi isveç doğumlu, hem isveç hem türk vatandaşı ama Türkiye'de büyümüş. Ben vatandaşlıktan çıktım rahatım diyor. Askerlik yok, vergiler bana daha düşük, yabancı öğrenci sınavı ile üniversiteye giriyorum vs. dedi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Kıbrısta 3000 tl ye bmw var 

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

gürcistanda da ikinci el vergiler olmadığı için çok ucuzdur 2006 Model Mustang 4.6 GT için 16.000$ödeyip almıştık 6 ay kadar Türkiye' de bindikten sonra tekrar dönüp sattık. Tosun ilk araştırma için Gürcistan' a gittiğimi bilir Trabzonda onda kalmıştım 1 gece :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 5156 Toplam Mesaj: 54