folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 250K Hayranlı Facebook Sayfasına Reklam Alınır

250K Hayranlı Facebook Sayfasına Reklam Alınır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

Dengbej bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı burdan para kazanılıyorsa ben 2 günde 1000K  lı sayfa oluştururm valla....

Hatta çeşit çeşit bile oluştururum.... 

1000k mı ? :D

la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Bazı yorumlar gerçekten çok çirkin. Ticaret ticarettir arkadaşlar önemli olan bunu hakkınla yapmandır.

Benim burdaki sayfamdan bir bağlantı atmam siteye minimum 2k ,3k tekil hit getirir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

bu işin duayenlerınden bırısı olarak şunu dıye blırım kı böyle bir piyasa cidden var. hea durum şudur kı reklam verdınız mı yuzde 99 ıhtımalle dönüş falan olmaz hayran sayfası ıse iş değişir tabi gruplar fıss. grupta tek reklam yolu etkınlık oluşturarak mıllete mesaj atmak ancak onunda döneri pek yok. bana kalırsa gereksız bır sey bu yuzden de bıraktım işi yok denemk isterim dıyorsanz buyrun deneyın. ( hayran sayfasında getırı olabır-lır kesın olmamakla birlikte olabilitesi var ama şunu da unutmamak gerek reklam verılen grup , hayran sayfası tek şikayette bloke olur o yuzden uzun surelı yerıne kısa süreli rteklam grişimşnde bulunmak daha mantıklıdır .... )

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

LinkinMeTiN bunu yazdı:

Bazı yorumlar gerçekten çok çirkin. Ticaret ticarettir arkadaşlar önemli olan bunu hakkınla yapmandır.

Benim burdaki sayfamdan bir bağlantı atmam siteye minimum 2k ,3k tekil hit getirir.

Lafın banaysa hoca, benim senle bi alıp veremediğim yok, paranı kazan hayırlı uğurlu olsun, ben senin konuyuda piç etmem merak etme, ama ordan para kazanılabileceği hiç aklıma gelmememişti.

Ki ciddiyim, feys ahalisyle arama iyidir severler beni keratalar......

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

drexler bunu yazdı:

bu işin duayenlerınden bırısı olarak şunu dıye blırım kı böyle bir piyasa cidden var. hea durum şudur kı reklam verdınız mı yuzde 99 ıhtımalle dönüş falan olmaz hayran sayfası ıse iş değişir tabi gruplar fıss. grupta tek reklam yolu etkınlık oluşturarak mıllete mesaj atmak ancak onunda döneri pek yok. bana kalırsa gereksız bır sey bu yuzden de bıraktım işi yok denemk isterim dıyorsanz buyrun deneyın. ( hayran sayfasında getırı olabır-lır kesın olmamakla birlikte olabilitesi var ama şunu da unutmamak gerek reklam verılen grup , hayran sayfası tek şikayette bloke olur o yuzden uzun surelı yerıne kısa süreli rteklam grişimşnde bulunmak daha mantıklıdır .... )

sayfayı inceledim. Zaten Hayran sayfası. Genel olarak bilinen bi sayfa reklam verecekler için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

video öncesi ve sonrası reklam nasıl koyacaksın? açıklarsan düşünürüm..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

drexler bunu yazdı:

şöyle bir açıklama getireyim. xx linkin sayfadan paylaştığım zaman o kadar hayranın profiline düşcek bu link yani 255k kişinin profiline. Bunun mutlaka %99 geri dönüşü falan olmaz. ama reklam yapılan ilgi çekici bir siteyse baya bi ilgi çeker diye düşünüyorum. Dediğin gibi denemekte fayda var ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

şu işin detaylarını pm atarsan, ciddi ciddi düşünebilirim.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ya k ne arkadaş ya.Gidin o zaman ingiliz forumlarında k deyin, reklam alın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thend
    thend's avatar
    Erkek

Hocam sayfanın adresini detaylarla beraber PM atsana bağlantı paylaşımını düşünüyorum.

Toplam Hit: 7587 Toplam Mesaj: 52