3 Bin Lira Maaşlı İş Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

eyw hocam iyi oldu bu :) ama daha açılmamış başvuru kısmı yarın çökeriz :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

End_User bunu yazdı:
    -----------------------------

uçak teknisyenliği konusunda milleti kandırıyolar. böyle haberlere inanmayın. thy ye gircem diye başvuruyosunuz 6 ay eğitimden sonra düşük paraya yan firmalara işe alıyolar. eğitimde birsürü emek harcayıp sınavlara girdiğinizi bildikleri için "o kadar emeği çöpe mi atçan istersen gidebilirsin" diyolar. nette araştırabilirsiniz

benzer bir durumu arkadaşım yaşadı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:

End_User bunu yazdı:

uçak teknisyenliği konusunda milleti kandırıyolar. böyle haberlere inanmayın. thy ye gircem diye başvuruyosunuz 6 ay eğitimden sonra düşük paraya yan firmalara işe alıyolar. eğitimde birsürü emek harcayıp sınavlara girdiğinizi bildikleri için "o kadar emeği çöpe mi atçan istersen gidebilirsin" diyolar. nette araştırabilirsiniz

Başlık ve içerik çarpıcı olabilir. Ancak hiç yoktan meslek edinmek iyidir herhalde. Sırf meslek lisesinde makine okudum demektense uçak bakım onarım biliyorum veya sertifkam var demek için bile değerlendirilir.

Mükemmelliyetçi düşünmek bir fayda sağlamaz. 10 tane de fırsat çıksa biri tutsa kardır bu dönemde. Önemli olan klavye başında değil sahada eğitimle çabalayarak iş aramaktır. Beklentiyi yükseltmeden gidip sormakta dahi fayda var.

Çoğu güzel işler bu şekilde kıyıda köşede ilanlarla heba oluyor. Kimse bizlere gelip sen becerikli çocukmuşsun keşfettim seni demeyecek ;)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:

MaTRiXe bunu yazdı:

End_User bunu yazdı:

Başlık ve içerik çarpıcı olabilir. Ancak hiç yoktan meslek edinmek iyidir herhalde. Sırf meslek lisesinde makine okudum demektense uçak bakım onarım biliyorum veya sertifkam var demek için bile değerlendirilir.

Mükemmelliyetçi düşünmek bir fayda sağlamaz. 10 tane de fırsat çıksa biri tutsa kardır bu dönemde. Önemli olan klavye başında değil sahada eğitimle çabalayarak iş aramaktır. Beklentiyi yükseltmeden gidip sormakta dahi fayda var.

Çoğu güzel işler bu şekilde kıyıda köşede ilanlarla heba oluyor. Kimse bizlere gelip sen becerikli çocukmuşsun keşfettim seni demeyecek ;)

imzamı basarım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

neden şimdi görürüm böyle işleri :D üniversiteyi kazandığımdan beri 1500+ iş fırsatı geçti elime ama hepsi malesef farklı illerde ve tam zamanlı. lanet gelsin ya :S

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

Koü Uçak govde-motor bkim bolumu ogrencsym. Konuyla ilgili sorusu olan varsa bldgm kadaryla cevaplarm. pm atablrsiniz. Typ lileri de hiç sevmezdm ama :D:D

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Kursta 100 kişinin eğitileceğini belirten Ban, uçak teknisyenliği eğitimini alacak gençlerin en az yüzde 50’sinin istihdam garantisi olduğunu açıkladı.

100 kişi mi eğitilecek sadece   16 kişimi alinacak şimdi anlamadim ben :S

eğer öyleyse izdiham yaşanir cünkü :S

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

10bin euroya pilot yapıyorlarsa walla bedava.

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Bu %50'nin işe girme garantisi gibi bir yazı var.

Bana saçma geliyor.

Sen bu işten anlamayan adamı 8 ayda teknisyen yapıcaksın. Adamlar bunun 4 yıl 5 yıl eğitimini alıyor.

8 aylık adamı teknisyen yapacağına yeni mezun olan kişileri direk işe alma fırsatı sun. Hem bilgiler taze hem tecrübe kazanmış olucaklar.

Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama benim fikirlerim bunlar.

bunlar direk mezunlarla kafa kafaya getiriyorlar bu adamları bu planlarla.Aynı olay 2 senelik pc programcılıgından mezun olan adam ve ismeğin bilgisayar kurslarına giden adam içinde aynı.

Halada 3 cocuk ister başbakan.Halbuki bu ülkede ortadan kalkması gereken nerden baksan 10 milyon insan varken.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

müridler ben uçak teknisyeniyim.o programa benzer bir program bende aldım.fakat sizi bilgilendirmek istiyorum bu konuda.100 kişi alınıcak diyorsa emin olun 100 kişi alınır fakat yapılacak sınava yaklaşık abartmıyorum 500-600 kişi geliyor.benim zamanımda öyle olmuştu.ayrıca o 3000 tl maaşla işe başlama olayı tamamen hikayeden ibaret.ve bir müridimiz yazmış thy diye giriyorsun yan şirketlere veriyorlar felan demiş.yok öyle birşey.zaten şu anda thy ye teknik bakımında alım yapılmıyor ve yapılmayacak.oldukça geniş kapsamlı çok büyük bir hangar yapılıyor şu anda.ayrıca %50 istihdam oranı sadece prosedüren öyle.adamların o anda ne kadar ihtiyacı varsa ona göre alım oluyor yeri geliyor %90 oluyor yeri geliyor çoğu insan haber bekliyor....

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
Toplam Hit: 4372 Toplam Mesaj: 32