3 Bin Lira Maaşlı İş Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Haber Fos Çıktı adamlar üniversitenin reklamını yapıyormuş :( aradım aradım bulamadım yorumları gördüm memurlar.nette hüsran

yıllıgı 30 milyar :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Ben işkura gidiyom şu işi ögreneyim gelir size bilgi veririm :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

archille bunu yazdı:
    -----------------------------

müridler ben uçak teknisyeniyim.o programa benzer bir program bende aldım.fakat sizi bilgilendirmek istiyorum bu konuda.100 kişi alınıcak diyorsa emin olun 100 kişi alınır fakat yapılacak sınava yaklaşık abartmıyorum 500-600 kişi geliyor.benim zamanımda öyle olmuştu.ayrıca o 3000 tl maaşla işe başlama olayı tamamen hikayeden ibaret.ve bir müridimiz yazmış thy diye giriyorsun yan şirketlere veriyorlar felan demiş.yok öyle birşey.zaten şu anda thy ye teknik bakımında alım yapılmıyor ve yapılmayacak.oldukça geniş kapsamlı çok büyük bir hangar yapılıyor şu anda.ayrıca %50 istihdam oranı sadece prosedüren öyle.adamların o anda ne kadar ihtiyacı varsa ona göre alım oluyor yeri geliyor %90 oluyor yeri geliyor çoğu insan haber bekliyor....

iş sahibi olma garantisinden çok meslek edindirdiği için önemsiyorum bu haberi.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Beyler şimdi işkurdan geliyorum. Kurs Nevşehirdeymiş , Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ve işkur ile ortak olarak yapılıcakmış. Şartları ögrenmek için 0384 353 50 09 nolu telefonu arayıp bilgi alın ona göre başvuru yapın dediler. 8 Ay kurs kurs alarak belki bir iş kapısı olabilir. Bence güzel meslek bi telefon açıp sorun sonra gidicek olanlarla bir araya gelir ev tutarız :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:

Beyler şimdi işkurdan geliyorum. Kurs Nevşehirdeymiş , Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ve işkur ile ortak olarak yapılıcakmış. Şartları ögrenmek için 0384 353 50 09 nolu telefonu arayıp bilgi alın ona göre başvuru yapın dediler. 8 Ay kurs kurs alarak belki bir iş kapısı olabilir. Bence güzel meslek bi telefon açıp sorun sonra gidicek olanlarla bir araya gelir ev tutarız :D

ev tutma işi güzel olur. müridlerden iyi ev arkadaşı olur.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

tüm bilgileri kapadokyanın sitesindende alabilirsiniz orda ilan verilmiş durumda.inşallah reklam yapmış olmamışımdır ceza yemem inşallah :)

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gerung
    gerung's avatar
    Erkek

Ben de hava kontrolörlüğü düşünüyorum ama ingilizceyi verememekten korkuyorum. En büyük hayallerimden biri bakalım ne olcak

Seni sevmek ibadetim, ama sevemem cenabetim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

kapadokyalının sitesi ne la? ilanı bulamadım, aksarayda okuyorm ama nevşehir yakın gidilebilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

bu özel üniversitelerin hepsi böyle cem uzan gibi bol keseden sallarlar .

itibar etmeyin hepsi ticarethane

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Dursun Bakalım :)

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 4401 Toplam Mesaj: 32