folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder 3. Geleneksel Tahribat. Com Tavla Turnuvası...[Ödüllü]

3. Geleneksel Tahribat. Com Tavla Turnuvası...[Ödüllü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Malum Yaz okulundayım arkadaşlar bugün son sınavıma girdim ve bitirdim çok şükür. Cumartesi sabahına kadarda boşum dedim bu arada bir tane turnuva düzenleyeyim de hem bana hemde tarikata aksiyon olsun :)

Turnuva klasik olarak yapacağız.

Katılanları ben kendim kura çekerek ikili olarak eşleştireceğim.

Oyunları gamyun.net üzerinden oynayacağız. 

Tüm oyunlarda gözetmen olarak ben bulunacağım.

Maç saatlerini belirlediğim saatler içerisinde esnek olarak rakipler belirleyecekler.

Gruplar oluşturup gruplardan çıkanlar yarı final çeyrek final falan diye ilerleyecek.

Oyun saatinde katılmayan oyuncu hükmen elenecek.

Maçlar 3 elden ibaret olup 2 eli alan kazanmış olacak.

Katılım süresi bu anda başlayıp yarın sabah öğlen 1'de bitecek.  Hemen sonrasında grupları ayarlayıp maçları başlatmayı umuyorum.

Şimdilik budur gerisi gelir zaten. 

UNUTMUŞUM YAZMAYI MÜRİTLER TURNUVA BİRİNCİSİNE DAMADIN ENİŞTESİNİN KAYNINDAN YANİ BENDEN BİR AYLIK HOTFİLE PREMİUM HESABI HEDİYE....

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

ŞAMPİYON XPERTVİSİON TEBRİK EDİN LAN ONU :D

KONUDA XPERTVİSİONU TEBRİK ETMEYEN HACKER OKANIN KUZENİ 2.  HACKER OKANIN KANKASI İSKONUN YEĞENİ OLSUN :DDDDD

1. TUR GRUPLARI

Şakşakcılar  İstanbul  Ehl-i Keyf Marscılar Lamerler Keşler Öğrenciler Hademeler
     ershn  afrasiab  bloodmage  NoToLeRaNcE  asiminnesli  antivirus  balthier  Ephesus
     AnaMuhalefet  anarsist_manyaq  celik  sirri  ayhun  seretide  th317  Dev1l
     Andrei  Bracuda  sagukn  The-ExTaCy  angelofhope  jacob  g2k  WALLECEs
     itfayeciTBT  yoLbertaNNN  yanak  FCN  UCANTENEKE  Xpervision  seadog  adama

1.TUR MAÇLARI

1-)   ershn           vs   AnaMuhalefet   ==================> 2-0 ile ershn kazandı. Bir üst tura yükseldi.

2-)   Andrei          vs   itfayeciTBT    ====================> Andrei hükmen kazandı. Bir üst tura yükseldi.

3-)   afrasiab        vs  anarsist_manyaq   ==================> 2-0 ile afrasiab kazandı. Bir üst tura yükseldi

4-)   Bracuda        vs  yoLbertaNNN        ===================> 0-2 Mars ile yoLbertaNN kazandı. Bir üst tura yükseldi

5-)   bloodmage   vs  celik                    ===================> bloodmage hükmen kazandı. Bir üst tura yükseldi

6-)    sagukn         vs  yanak                     ===================> 0-2 ile yanak kazandı. Bir üst tura yükseldi.

7-)   NoToLeRaNcE vs  sirri                    ==================> 2-0 ile NoToLeRaNcE kazandı. Bir üst tura yükseldi.

8-)    The-ExTaCy   vs  FCN                    ===================> 2-0 Mars ile The-ExTaCy kazandı. Bir üst tura yükseldi

9-)   asiminnesli    vs  ayhun             ===================> 2-0 ile asiminnesli kazandı. Bir üst tura yükseldi.

10-)  angelofhope  vs  UCANTENEKE   ===================> 0-2 UCANTENEKE kazandı. Bir üst tura yükseldi.

11-)  antivirus       vs   seretide       ===================>  seretide hükmen kazandı. Bir üst tura çıktı. 

12-)  jacob            vs   Xpertvision     =================> 1-2 ile Xpertvision kazandı. Bir üst tura çıktı. Jacob bir el kazandığından dolayı bir üst tura çıktı.

13-)  baalthier       vs  th317                ===================>  th317 hükmen kazandı. Bir üst tura çıktı.

14-)   g2k                  vs  seadog          ===================> 0-2 seadog kazandı. Bir üst tura yükseldi.

15-)  Ephesus        vs  Dev1l            ===================> 2-0 ile Ephesus kazandı. Bir üst tura yükseldi.

16-)  WALLECEs     vs  adama

2. TUR GRUPLARI

Erkekler Kızlar Ortadakiler Yandakiler
     jacob  UCANTENEKE  Ephesus  seadog
     Andrei  Xpertvision  asiminnesli  bloodmage
     th317  The-ExTaCy  yanak  seretide
     ershn  afrasiab  NoToLeRaNcE  yoLbertaNNN

2.TUR MAÇLARI

1-) jacob vs Andrein                 ======================> 2-1 ile jacob kazandı. Bir üst tura yükseldi

2-) th317 vs ershn                   ======================> 1-2 ile ershn kazandı. Bir üst tura yükseldi

3-) UCANTENEKE vs Xpertvision   ======================> 0-2 Mars ile Xpervision kazandı. Bir üst tura yükseldi.

4-) The-ExTaCy vs afrasiab       =======================> 1-2 ile afrasiab kazandı. Bir üst tura yükseldi.

5-) Ephesus vs asiminnesli       ======================> 3-1 ile Ephesus kazandı. Bir üst tura yükseldi.

6-) yanak vs NoToLeRaNcE       =====================> 2-0 ile yanak kazandı. Bir üst tura yükseldi.

7-) seadog vs bloodmage        =======================> seadog hükmen kazandı. Bir üst tura yükseldi.

8-) seretide vs yoLbertaNNN      ======================> 2-1 ile seretide kazandı. Bir üst tura yükseldi.

ÇEYREK FİNAL

Masadakiler Sandalyedekiler
     ershn  seretide
     yanak  Xpertvision
     Ephesus  seadog
     afrasiab  jacob

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

1-) ershn vs yanak            =======================> 1-3 ile yanak kazandı. Bir üst tura yükseldi

2-) Ephesus vs afrasiab     =======================> 0-2 ile afrasiab kazandı. Bir üst tura yükseldi.

3-) seretide vs Xpertvision  ========================> Xpertvision hükmen kazandı. Bir üst tura yükseldi.

4-) seadog vs jacob           =======================> 1-3 ile jacob kazandı. Bir üst tura yükseldi.

Yarı Final

Laptopcılar Desktopcular
     afrasiab   yanak
     Xpertvision  jacob

YARI FİNAL MAÇLARI

1-) afrasiab vs Xpertvision     ==========================> 1-3 ile Xpertvision kazandı. FİNAL turuna yükseldi

2-) yanak vs jacob                ===========================> 2-3 ile jacob kazandı. FİNAL turuna yükseldi

FİNAL

Seçilmişler
    Xpertvision jacob

Arkadaşlar katılım 32 kişi ile sınırlı olacak. Fazlası zarar :D

Katılanlar 

1- seadog

2- WALLACEs

3- Ephesus

4- Xpertvision

5- yanak

6- Andrei

7- NoToLeRaNcE

8- AnaMuhalefet 

9- adama

10- angelofhope

11- g2k

12- seretide

13- th317

14- anarsist_manyaq

15- The-ExTaCy

16- itfayeciTBT

17- ershn

18- Dev1l

19- celik

20- bloodmage

21- antivirus

22- ayhun

23- balthier

24- jacob

25- sagukn

26- asiminnesli

27- yoLbertaNNN

28- afrasiab

29- sirri

30- UCANTENEKE

31- Bracuda

32- FCN

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

benide yaz hocam listeye

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gamyum ne la

neyse benim rakibim yok nasılsa :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

WALLACEs ekledim. 

Alper var mısın yok musun ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    müsait olursam katılmak isterim

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ben oynarım yaz benide hocam :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

@ Ephesus ve Xpertvision ekledim sizleri.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

ekle hocam

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

ekle hocam

-----------------------------

ekledim hocam :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekle abi.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 27888 Toplam Mesaj: 274