folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Mayıs TÜRKÇÜLÜK Günü

3 Mayıs TÜRKÇÜLÜK Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3 mayıs Türkçülük günü kutlu olsun!    ' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE'

Toprağı her nerede olursa olsun; ALLAH TÜRK'ü Yüceltsin Ve Korusun...

Ceddim belli atam belli, Toprak belli vatan belli, Şehit olup yatan belli, Türkoğlu Türk'üm ben... Bir sabah ağarınca tan, Ergenekon'da yazıldı destan, Bu topraklar sanmaki bostan, Türkoğlu Türk'üm ben... Oğuz boylum asil soylum, Yılanlarla dolu koynum, Kesilir ama çekilmez boynum, Türkoğlu Türk'üm ben..

JahR tarafından 03/May/15 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Dini ne olursa olsun Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin. 3 Mayıs Türkçülük Günümüz kutlu olsun.

Hajra Turan, Hajra Türkistan!

Atatürk%20Samsunda%20coğrafya%20dersinde.

qoqo tarafından 03/May/15 11:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    logas bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Benim Türklük Anlayışım Irkçılık bazında olmasada

Atatürk'ün Tüklük anlayışı olan Türklük dür. 

Kastettiğim Bu Türkçülük Anlayışı  Kutlu mutlu olsun 

Türk ırkçılığı Türklere düşman milletlere ırkçılık yapar ve soya önem verir. Atatürk de soycudur. Türk ırkçılığında kafatası vs olaylar yoktur , Türklüğün tanımı Türk soyundan gelen veya başka bir millete ait olduğunu bilemeyecek kadar asimile olmuş insanlara Türk adı verilir. Laz olduğunu bilen bir insan ben Türküm dese bile Türk değildir. Atatürkün kendi soyundan olmayanı başa geçirme benzeri bir sözü zaten Türkçü olduğunun kanıtıdır. Atatürk buz gibi Türkçüdür. 

Ayrıca 3 Mayıs bir bayram değildir. 

Benim şahsi görüşüm Türkçülüğü yapılacak Türk diye bir millet yoktur Türkiyede

siz bi kenara çekilin türkler konussun bu  konuda yoksa gine baslıcak tartısma

işte bunun gibib gereksizlerin attığı bilip bilmeden saçmaladığı kelimeler yüzünden çıkıyor tartışma başka bir şey değil 

neyse konuyu dağıtmalayım 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Türk ırkçılığı Türklere düşman milletlere ırkçılık yapar ve soya önem verir. Atatürk de soycudur. Türk ırkçılığında kafatası vs olaylar yoktur , Türklüğün tanımı Türk soyundan gelen veya başka bir millete ait olduğunu bilemeyecek kadar asimile olmuş insanlara Türk adı verilir. Laz olduğunu bilen bir insan ben Türküm dese bile Türk değildir. Atatürkün kendi soyundan olmayanı başa geçirme benzeri bir sözü zaten Türkçü olduğunun kanıtıdır. Atatürk buz gibi Türkçüdür. 

işte bunun gibib gereksizlerin attığı bilip bilmeden saçmaladığı kelimeler yüzünden çıkıyor tartışma başka bir şey değil 

Bu trolün amacı baştan belli zaten. Günün ilk saatlerinde işi gücü bırakıp büyük bir hevesle kavga çıksın diye başlık açmış :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Serdar hocam ben siz bir kenara cekilin derken seni kastetmedim kizilgun ve onun gibi dusunenlerden demek istedim aslinda alinti yaparken seni yaptik unuttum seni sanada diyormusum gibi oldu kusura bakma hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Var olsun.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kutlu olsun

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kutlu Olsun...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovenocturnal
    Lovenocturnal's avatar
    Erkek

mezopotamyalilar ustunluk yok diyorlar. kendini turk hisseden degil turk olanlarin gunu.

Lovenocturnal tarafından 03/May/16 19:57 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4480 Toplam Mesaj: 40