folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 30.000 TL İle Yapılabilecek İş Tavsiyesi?

30.000 TL İle Yapılabilecek İş Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

ankarada oturan bir arkadaşım sordu, benim aklıma çiğköfteden başka pek bir şey gelmedi. 30 bin tl si var ve bir iş kurabilir miyim diye soruyor. ankarada yapılabilecek iş var mıdır bu paraya yada eticarete kalkışsa neyi nasıl satması lazım ki önünü görsün?

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

İhtiyaçlar;

Arayüz  Tasarımcısı

Php Programcısı

Bunların ikisine 10000TL verip Milletin hık diyemeyeceği bir wordpress teması yaptırıyorsun.Güncel teknolojilerin hepsini içinde barındıran prof bir çalışma.Temayı themeforesta koyuyorsunuz.Sonra 18000TL ile reklam yapıyorsunuz.2000TL themeforesttan gelen kazancı vergilendirmek adına şirket masrafları.

Hadi ordan canım diyen varsa buyrun
    http://themeforest.net/item/rttheme-17-responsive-wordpress-theme/2703099?WT.ac=portfolio_item&WT.z_author=stmcan

Adamın adı tolga ankaralı.5200 küsür satış yapmış.

5200*55=286K dalır.Themeforest komisyonu vergi filan derken herife enaz 80K dalır para kalmıştır.

Ve kendime hep sorarım Allah neden hep parayı ne yapacağına karar veremeyen insanlara veriyor.Bir bildiği var diyorum geçiyorum.Tevekkülle sıramı bekliyorum :D

1234567B tarafından 09/Tem/14 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

E-Ticaret tavsiye etmem sıkıntılı ...

Tavsiyem arkadasına senın de dediğin gıbı GIDA üzerıne , ama çiğköfte değil çunku o da mantar gibi heryerde (İzmir'de öyle en azından)

Mesela ben şuanda Tavuk Satışı falan yapıyorum Tavukçuluk yapabilir güzel bir yerde tavsiye ederim ...

Yine güzel bir yerde (Okul yakını vss) Dönercılık olur ...

Küçük çaplı tabldot yemek işi (Sanayi tarzı , işyerlerının ıcerısınde , vss bir yerde) olabilir ...

Bu saydıklarım benım yaptıgım işler , çalıştıgım işler ve hem geliri güzel hemde sürekliliği olan işler ...

Bunlardan sonra Tekel Bayi , vss tavsiye edebilirim...

JiggSaw tarafından 09/Tem/14 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

çiğköfteci, ufak dönerci iişine girebilir dükkan kirası depozito masraflar tanıtım derken o para yok olur. aylık çevirecek geliri elde etmesi önemli, bu işte müşteriyi çekemezsen büyük risk. 

e ticaret işinde güvenlik ve tanınmışlık önemli. insanlar her yere güvenip alışveriş yapmıyor. 

tabi iş kendisinde biter pazarlama yeteneği varsa, girişimci ruhu varsa bir şeyler yapabilir. konuyu takip edelim. 

bizde 30 bin olunca evlenme, veya araba alma işine gireriz :) 

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kiralık bir arsa vs bulabilirse otopark açsın.Eğer park sıkıntısı olan bir yer bulabilirse para basar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

bu devirde para internette

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

call center açsın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tekel bayii

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

İhtiyaçlar;

Arayüz  Tasarımcısı

Php Programcısı

Bunların ikisine 10000TL verip Milletin hık diyemeyeceği bir wordpress teması yaptırıyorsun.Güncel teknolojilerin hepsini içinde barındıran prof bir çalışma.Temayı themeforesta koyuyorsunuz.Sonra 18000TL ile reklam yapıyorsunuz.2000TL themeforesttan gelen kazancı vergilendirmek adına şirket masrafları.

http://themeforest.net/item/rttheme-17-responsive-wordpress-theme/2703099?WT.ac=portfolio_item&WT.z_author=stmcan

5200*55=286K dalır.Themeforest komisyonu vergi filan derken herife enaz 80K dalır para kalmıştır.

Ve kendime hep sorarım Allah neden hep parayı ne yapacağına karar veremeyen insanlara veriyor.Bir bildiği var diyorum geçiyorum.Tevekkülle sıramı bekliyorum :D

üstad bu iş çok mantıklı ama şöyle birşey var şimdi themeforestte olupta kırılmayan bi tema varmı :) ilk andan itibaren wareze düşerse zıçtın demekdir. Birde 286k dalırdan nasıl 80k dalır kalıyor yahu. Themeforest sen çalış ben kazanıyım mantığıylamı çalışıyor :D o ne la 200k dalır masrafmı olur :D

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

İhtiyaçlar;

Arayüz  Tasarımcısı

Php Programcısı

Hocam isler dedigin gibiyse, ben veriyim 30 bini sen bu dediklerini yap kar ortagi ol bana.

ama boyle sozle lafla olmaz, resmilestirelim, 30 k sonucta

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

İhtiyaçlar;

Arayüz  Tasarımcısı

Php Programcısı

üstad bu iş çok mantıklı ama şöyle birşey var şimdi themeforestte olupta kırılmayan bi tema varmı :) ilk andan itibaren wareze düşerse zıçtın demekdir. Birde 286k dalırdan nasıl 80k dalır kalıyor yahu. Themeforest sen çalış ben kazanıyım mantığıylamı çalışıyor :D o ne la 200k dalır masrafmı olur :D

Themeforest oranları %30'dan başlıyor.Satış oranınla birlikte senin oranın %70'e kadar çıkıyor.Tabi bu değerler çok değişken ben ortalama bir değer attım ortaya minumum olarak.Bu parayıda yurtdışından getirmen için vergi beyanı yapman gerekiyor.Aksi takdir vergi cezası olarak normal borcun bilmem kaç katını kitliyorlar.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 5495 Toplam Mesaj: 40