4 Yılda Bir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Mxmax bunu yazdı

Güneşli bir pazartesi sabahı yine okula gittim, ygs kasıyorum .

Akşam fenerbahce besiktas maci var insallah fener alir . 

Bu mesaji şuan klozetten yazıyorum 4 sene sonra gorusuruz

Gunesli bir pazartesi sabahi yine okula gittim,ygs kasiyorum.

Aksam femeebahce besiktas maci var gs liyim ama bjk kazansin istiyorum.

4 sene sonra gorusuruz .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D yatsı ezanı okunuyor.

bende Bahçesi fenerliyim, inşallah fener kazanır. ^^~ . görüşmeye gerek yok. forumdaşlık etsek kafi. :D

>_< '▽'♪

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

işler çok yogun , sabah gözlerimi açamadım , gözlük almam lazım , çok sıkıldım ,

4 sene sonrada bi bok değişmeyecek :)

Ekleme ; metrobüs 4 sene sonrada böylemi olacak acep

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    :D yatsı ezanı okunuyor.

bende Bahçesi fenerliyim, inşallah fener kazanır. ^^~ . görüşmeye gerek yok. forumdaşlık etsek kafi. :D

>_< '▽'♪

hocam dikkatimi çekiyor şu her mesajına böyle ifadeler koyman  :D

Acaba kaç yaşındasın ? :D Yargılamıyorum. Kesinlikle hoşuma gidiyo ve suratımı bu şekillere sokmaya çalışıyorum ama meraktan soruyorum

Yaş kaç ? 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

yaşarsam eğer o zamana kadar, buraya yazayım: 4 yıl sonrasını çok merak ediyorum bu yazıya bakınca güzel şeyler söylerim umarım :((

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    @Godklaus :D,

kaçmaz yokuşundan bir aşağı, bir yukarı. 8 yaşındaiken 18 di, 78 yaşındaikende 18 oluCak. Ama yaş, 18. :P. ←_← ^_^// (*'▽'*)♪

ucu ipin ?= Pal Touch

RitmFarbRacourci tarafından 29/Şub/16 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    SamSara bunu yazdı

kaçmaz yokuşundan bir aşağı, bir yukarı. Ama yaş, daima 18 :P. ←_← ^_^// (*'▽'*)♪

ucu ipin ?= Pal Touch

Geçen 70 yaştı.

bana bir müridi animsatiyordun zaten ne zamandir. . şimdi fark ettim. Görmeyeli kendini gelistirmissin

Üçgen ok müzikte gelmiş :)))))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    SamSara bunu yazdı

kaçmaz yokuşundan bir aşağı, bir yukarı. 8 yaşındaiken 18 di, 78 yaşındaikende 18 oluCak. Ama yaş, 18. :P. ←_← ^_^// (*'▽'*)♪

ucu ipin ?= Pal Touch

Ne diyon hacı la :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    la, @hoşGörüSüz, konu benim üzerine niye dönüyo.

@futurist ,hangi murid O? ^_^//

bu arada, süper bulmacada bir abla çıktı. adı Sinem. yaş 25. muhasebe sorumlusuymuş. Acaip sinirli görünüyor ha. kesin olay çıkacak. kanal : bloomberg. ^_^//

Düzenleme :
    @Futurist. Ha, evet O benim. Benim O.

nevzat hoca 135 puan şuan, sinem 0 puan @_@

RitmFarbRacourci tarafından 29/Şub/16 20:20 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

-yeni nşanlandım sanırım

-p.s.pilo akü araş.9 mart :/

-tezkerem gelmedi daha

-iş yok.

-hala kpss mode=on

bakalım 4 senede ne kadar ilerleyebilcem.

Zahmet olmazsa biri de 4 sene sonra hatırlatsın bakalım konuya :D :D

Toplam Hit: 11113 Toplam Mesaj: 70
artık yıl 29 şubat