4 Yılda Bir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @RetRet hocam :D ⁄(⁄ ⁄•⁄ω⁄•⁄ ⁄)⁄

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

2020 'de hayattaysan postu düzenle :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Eğer kariyer yapmışsan bırak, çünkü bi boka yaramıyor.

Kira her yıl 50 lira arttıysa şu an 800 lirayı hala veriyorsan Kaş'a falan yerleş.

O İbne Mustafa'nın hala ağzını yüzünü dağıtmamışsan, git bi güzel kır çenesini.

Annen hala yaşıyorsa, "seni çok seviyorum annem" de. 

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

Bugün hava güzel bahar esintisi var ,  isteksizce kpss çalışıyordun.

15:35 acıktın dolabı açtın hazır birşey yok , ekmeğe mis gibi ev salçası sürüp üzerine kara pulbiber serpistirip yuvarladın.

15:47 @Easx in alttakı postunu görünce kahkaha attım.

Bugün hava gök gürültülü yağmurlu , acıktım dolabı açtım yine atıştırmalık birşeyler yok :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı

15:35 acıktın dolabı açtın hazır birşey yok , ekmeğe mis gibi ev salçası sürüp üzerine kara pulbiber serpistirip yuvarladın.

Bugün hava gök gürültülü yağmurlu , acıktım dolabı açtım yine atıştırmalık birşeyler yok :)

tbt müridi olman dolayısıyla seni normal karşılıyorum (((:

sonra 4 yılda değil 8, 12, 16 yıl sonra bile bu haline şaşırma yıl:2028="yine atıştırmalık bişeyler yok" :D hatta en son dolap yok :DDDDDDDDD

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

5 çocuk sahibiyim, evli değilim, 200.000 borcum 3.000.000 alacağım var, bu yıl amacım üstüne ev yapamadığım evlatlarımı ev sahibi yapmak ve hepsinin ömür boyu öğrenim giderlerini banka hesaplarına koymak, 2017, 18 ve 19 için hedefim ise 1 i evlilik dışı 2 si evlilik içi toplamda 3 çocuk daha yapmak, ayrıca saç ektirmeyi ve kilo vermeyi düşünüyorum, 4 sene sonra 85 kg ve şu ankinden daha fit olacağım inşallah. Bir de hidroponik sera hayalim var onu da gerçekleştirirsem bütün amaçlarıma ulaşmış oluyorum.

Abi o kadar psikoloji kitabi okudum.

Seni çözmekte zorlanıyorum.

Çok yaşa sen .  iyi güldüm.

Herseyi anladimda o bir çocuk niye evlilik dışı :))

Bu fıkra aklıma geldi

http://www.siirperisi.net/fikraoku.asp?id=75

aynı kadına 3 çocuk yap demek zor. aynı evde 1 kadın 3 çocukla yaşamak da zor. ben kendime bile zor tahammül ediyorum. aile yaşantısında limitim güzel olmak kaydıyla bir kadın 2 de çocuk olur.

ha bunun dışında çocuk yapmak ayrı bir olay kendi genetik kodunu başka bir canlının genetik koduyla harmanlayıp kısmen sana kısmen başkasına benzeyen yeni bir şey yapıyorsun aranızda bir bağ oluşuyor, bunu çok enteresan ve güzel buluyorum. her birini ayrı seviyorum acayip derecede de iyi diyaloglarımız. analarını seçerken pek ayrım yapmadım fakat ya güzeller ya zekiler oradan bir kaygım yok genetik açıdan iyi çocuklarım ömür boyu maddi yardım ve sorumluluk da kabulüm olduğu için pek sorun yaşamadım, bir tek yerli hatunlardan biriyle davalığız o da tam bir sorun abidesi çıktı; arkadaş insan insanı 1 senede 7 kere mahkemeye verir mi :|

üreyin arkadaşlar kendinizi copy paste edin, ajan simit gibi üreyin, hülizme karşı bacak omuza.

Bu başlığı hatırlatın bana 2020 de buraya aile fotosu koyacağım. 

Aile fotosu bekliyoruz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

5 çocuk sahibiyim, evli değilim, 200.000 borcum 3.000.000 alacağım var, bu yıl amacım, üstüne ev yapamadığım evlatlarımı ev sahibi yapmak, ve hepsinin ömür boyu öğrenim giderlerini banka hesaplarına koymak,

2017, 18 ve 19 için hedefim ise 1 i evlilik dışı 2 si evlilik içi toplamda 3 çocuk daha yapmak, ayrıca saç ektirmeyi ve kilo vermeyi düşünüyorum, 4 sene sonra 85 kg ve şu ankinden daha fit olacağım inşallah. Bir de hidroponik sera hayalim var, onu da gerçekleştirirsem bütün amaçlarıma ulaşmış oluyorum.

Bu fıkra aklıma geldi

Aynı kadına 3 çocuk yap demek zor. Aynı evde 1 kadın 3 çocukla yaşamak da zor. Ben kendime bile zor tahammül ediyorum ^^`. aile yaşantısında limitim, güzel olmak kaydıyla bir kadın, 2 de çocuk olur.

ha bunun dışında çocuk yapmak ayrı bir olay ,kendi genetik kodunu başka bir canlının genetik koduyla harmanlayıp ,kısmen sana kısmen başkasına benzeyen yeni bir şey yapıyorsun, aranızda bir bağ oluşuyor, bunu çok enteresan ve güzel buluyorum. her birini ayrı seviyorum, acayip derecede de iyi diyaloglarımız.

analarını seçerken pek ayrım yapmadım, fakat ya güzeller ya zekiler ,oradan bir kaygım yok genetik açıdan iyi çocuklarım, ömür boyu maddi yardım ve sorumluluk da kabulüm olduğu için ,pek sorun yaşamadım, bir tek yerli hatunlardan ^^D` biriyle davalığız, o da tam bir sorun abidesi çıktı; arkadaş insan insanı 1 senede, 7 kere mahkemeye verir mi :|

üreyin arkadaşlar, kendinizi copy paste edin, ajan simit gibi üreyin, hülizme karşı bacak omuza.^^D`

Bu başlığı hatırlatın bana 2020 de buraya aile foto`su koyacağım. 

Aile fotosu bekliyoruz.

A-i-le Fo-to-Su,  a-i-le fo-to-su ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 29/Şub/20 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

5 çocuk sahibiyim, evli değilim, 200.000 borcum 3.000.000 alacağım var, bu yıl amacım üstüne ev yapamadığım evlatlarımı ev sahibi yapmak ve hepsinin ömür boyu öğrenim giderlerini banka hesaplarına koymak, 2017, 18 ve 19 için hedefim ise 1 i evlilik dışı 2 si evlilik içi toplamda 3 çocuk daha yapmak, ayrıca saç ektirmeyi ve kilo vermeyi düşünüyorum, 4 sene sonra 85 kg ve şu ankinden daha fit olacağım inşallah. Bir de hidroponik sera hayalim var onu da gerçekleştirirsem bütün amaçlarıma ulaşmış oluyorum.

Bu fıkra aklıma geldi

aynı kadına 3 çocuk yap demek zor. aynı evde 1 kadın 3 çocukla yaşamak da zor. ben kendime bile zor tahammül ediyorum. aile yaşantısında limitim güzel olmak kaydıyla bir kadın 2 de çocuk olur.

ha bunun dışında çocuk yapmak ayrı bir olay kendi genetik kodunu başka bir canlının genetik koduyla harmanlayıp kısmen sana kısmen başkasına benzeyen yeni bir şey yapıyorsun aranızda bir bağ oluşuyor, bunu çok enteresan ve güzel buluyorum. her birini ayrı seviyorum acayip derecede de iyi diyaloglarımız. analarını seçerken pek ayrım yapmadım fakat ya güzeller ya zekiler oradan bir kaygım yok genetik açıdan iyi çocuklarım ömür boyu maddi yardım ve sorumluluk da kabulüm olduğu için pek sorun yaşamadım, bir tek yerli hatunlardan biriyle davalığız o da tam bir sorun abidesi çıktı; arkadaş insan insanı 1 senede 7 kere mahkemeye verir mi :|

üreyin arkadaşlar kendinizi copy paste edin, ajan simit gibi üreyin, hülizme karşı bacak omuza.

Bu başlığı hatırlatın bana 2020 de buraya aile fotosu koyacağım. 

Aile fotosu bekliyoruz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı

tbt müridi olman dolayısıyla seni normal karşılıyorum (((:

sonra 4 yılda değil 8, 12, 16 yıl sonra bile bu haline şaşırma yıl:2028="yine atıştırmalık bişeyler yok" :D hatta en son dolap yok :DDDDDDDDD

29/02/2024

Artık Yıl

Konuyu hortlatmayı unutmuşum.Dolabı açtım dünden kalma makarna ve acılı ketçapla son öğünü yedim , döngünün içindeyim.

Kitap okuma alışkanlığımı kaybettim.

Toplam Hit: 11108 Toplam Mesaj: 70
artık yıl 29 şubat