Dini Tecavüz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

"dini tecavuz
    idamdan önce bakire mahkuma tecavüz etmek konusunda halihazirda sunulmus kaynaklarin tercumesi, buyrun:

islamin muritlerince, bakire bir kadinin oldurulmesi yasaktir. bu, kadinin nesnelestirilmesini de yansitmaktadir. hapisanede, bakire bir kadin infaz edilecek ise, infazdan once gardiyanlarin biriyle "evlendirilir" (onun tecavuzune ugrar). sonra, gardiyan kadinin ailesine gider ve artik onlarin damadi oldugunu beyan eder. bu, itiraf alma veya mahkumu asagilama surecinden tamaen bagimsizdir. hapisane gardiyanlari sadece islam kanununa uymaktadirlar.

nadereh, egitimini fransa'da almistir ve sah'a karsi gelen muhalif gruplarla baglantisi olmustur. devrimin safak vakti, diktatorluk karisiti harekette sah'a karsi yerini almak icin iran'a donmustur. diger iranli entelektueller gibi nadereh icin de, bu belirleyici tarihsel mucadelede bulunmak elzemdi. devrim suresince sosyalist bir orgutte calisti.

devrimden uc yil sonra tutuklandi nadereh. onunla birlikte olan ve ayni suctan yargilanan diger kisiler bir kac yillik hapse carptirilmisken, nadereh bir kac aylik hapis cezasindan sonra infaz edildi. bu bizim karsilastigimiz ilk soktu.

sebebini sonra ogrendik. icerdeyken, sorgu memuru ondan hoslanmis. nadereh, sorgu memurunun kendisine yaklasimi hakkinda birden fazla sikayette bulunmussa da, durum jurisiz, gorev yapan hakimi de bir molladan mutesekkil olan mahkemeye intikal edince, sorgu memuru nadereh'i sorgu esnasinda kacmaya yeltenmekle itham etmis. molla bu acikca gercek disi iddiayi kabul edip, nadereh'i olum cezasina carptirmisti. hem molla hem de sorgu memuru, bu olum cezasinin sorgu memuruna nadereh'ye tecavuz etme hakkini verdigini de gayet iyi biliyordu. sorgu memuru istedigini elde etti ve dini gorevini pazarlik yoluyla yerine getirmis oldu. iran hapishanelerinde binlerce kadin infaz edildi (1), bunlarin bir cogu, islami yasalar kapsaminda tecavuze ugradi.
    shukuh jalalie

1. iran mahkumlari eylem komitesi tarafindan toplanan ve yayinlanan bilgiye gore bu rakam 1.400'dur. bazilari hamileydi, bazilari ise 17 yasinin altindaydi."

http://www.iran-bulletin.org/women/rape.html

" "dini" bir emre gore, bakire kadin mahkumlar, kural olarak infazlarindan once tecavuze ugrarlar. "cennete gitme ihtimallerine karsi". bu yuzden, infazdan onceki gece, bir gardiyan, olum cezasina carptirilmis kadina tecavuz eder. infazin ardindan, hapisanedeki dindar hakim bir evlilik cuzdani hazirlar ve bunu bir kutu tatli ile kurbanin ailesine gonderir. yazili bir itirafa gore, 1990 yilinin ocak ayinda, ust duzey bir gardiyan sorgu memuru, sarmast akhlaq tabandeh, shiraz hapisanesinde boyle bir vakayi kaydetmistir: "arkadasimin bir tanisi olan flora owangi, bu kurbanlardan biriyidi. infazindan onceki gece, hapisanenin mukimi molla, ates mangasi uyeleri ve hapisane memurlari arasinda kiza kimin tecavuz edeceginin belirlenmesi icin bir cekilis yapmisti. bunun akabinde kiza zorla anestezik bir ampul ile enjeksiyon yapildi ve tecavuz edildi. infaz edilmesinin ertesi gunu, gorevli molla bir evlilik cuzdani cikartti ve flora'ya tecavuz eden gardiyan bunu, bir kutu tatli ile kizin ailesine goturdu."

http://www.iranian.com/.../february/rights/index.html

"

tamamen alıntıdır.İran'da erkeklerin genel evlere girmeden önce muhatap olacağı kadınla nişanlanıp sonra nişanı bozduğunu böylece birşeyleri günaha girmeden kılıfına uydurduğunu (!) duymuştum ama bu artık oha dedirtti.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bu kadar uzun yazı beni gerer her nekadar başlık ilgi çekici olsada :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    canın sağolsun :)

kimse yanlış anlamasın amacım islamı karalamak değil.

iranda din kisvesi altında yapılan pisliği göstermek istedim sadece.

Ataturku sevmiyorum humeyniyi seviyorum diyen karı şu kadınların yaşadığının yüzde birini yaşasa başımıza en kral Atatürkçü kesilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Ataturku sevmiyorum humeyniyi seviyorum diyen karı şu kadınların yaşadığının yüzde birini yaşasa başımıza en kral Atatürkçü kesilir.

işte bunlar islamı yanlış uygulayanlar. bi şöyle düşünsene. islamda henüz bakire olan bir kızı idam etmek yasak. bu kulağa pek kötü gelimyor dimi? bunu nasıl uygularsınız. idam edilmesi gereken bir kız vardır ve bakiredir. idam etmezsiniz. çünkü islam bunu emretmiştir. ama adamlar ne yapıyor. kendi kendilerini kandırıyor ve idam etmemek yerine kızın bekaretini bozuyorlar. işte yanlışlık burda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

dayı ben herzaman söylüyorum islama Türkler kadar önem veren millet yok

arabistanda Hz. Muhammet (S.A.V) min doğduğu evi gösterdiler wc olarak kullanıyo araplar keşke bu kitap Türklere inseydi ahh ahh  

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yazıyı tamamen okudum....hayretler içerisindeyim :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

yapma ya ben bile okudum cok uzun diil :)

edit: özet geçersem bakire mahkumları infaz etmeden önce gardiyanın fuckması, fuckmassa Cennet e gidebilitesi varmış

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

@hotboy

bravo bende onu dusunuyordum yazıyı okurken.humeyniyi cok seviyorum diyen o iki yaratık gitsin o sevdikleri rejimde yasasınlar gerci onlara gore tecavuz olmaz o rejimi seven getirdigi şartlarıda sever sorun yok yani onlar icin  seve seve........... :)

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek
    bir kesimin uygulamalarına bakıp dine laf atmak ne kadar doğru unutmayın cennet anaların ayaklarının altındadır diyende bu din kız çocuklarının diri diri gömülmesini engelleyende bu din hayvan haklarına bile dikkat çeken islamiyet kadınlaramı değer vermeyecek cahil ülkelerin yaptığına bakıp burdan sallamayın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    HolyReform bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

dayı ben herzaman söylüyorum islama Türkler kadar önem veren millet yok

arabistanda Hz. Muhammet (S.A.V) min doğduğu evi gösterdiler wc olarak kullanıyo araplar keşke bu kitap Türklere inseydi ahh ahh  

dostum kurani kerimin nereye ineceği sanamı kaldı yaw, töbe töbe... herşeyin bir sebebi var. o zamanlar en azgın insanlar araplar olduğu için araplara inmiştir diye düşünüyorum, o zamanlar kızları diri diri gömme gibi şeylerin olduğunu düşünürsek.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    scorpus bunu yazdı:
    bir kesimin uygulamalarına bakıp dine laf atmak ne kadar doğru unutmayın cennet anaların ayaklarının altındadır diyende bu din kız çocuklarının diri diri gömülmesini engelleyende bu din hayvan haklarına bile dikkat çeken islamiyet kadınlaramı değer vermeyecek cahil ülkelerin yaptığına bakıp burdan sallamayın
    üstüne basa basa islamiyeti karalamıyorum iranlıların yaptığı pisliği taşıdım buraya yazdım ya yazıyı okumamışsın bari belli etme

Toplam Hit: 6959 Toplam Mesaj: 45