folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nedir Bu Mega Holding ?

Nedir Bu Mega Holding ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

2 gün önce samimi olduğum grafiker bi abim cafeye çağırdı yanındada tanımadığım Üni den yeni memzun olmuş bi arkadaş vardı. dediler hazırmısın felan bilmem ne önlerinde bi notebook açtılar bi sunum gösterdiler yok zengin olacan bilmem ne varmı bulaşan buna ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

askerden gelmiş adamı boşta buldular ya çakacaklar işte, abuk subuk bi saadet zinciri, website ve hosting işlerinden falan biraz anlıyorsan anlattıklarında kocaman bi siktiri çekersin zaten, forumda konusu var uzun uzun yazmış millet

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Bulaşma hocam, ona harcayacağın enerjiyi başka şeylere harca.

http://tahribat.com/Forum-Mega-Holdings-Nedir-Ne-Is-Yapar-176029/1/mega 

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bu ara atak yapıyolar abi megacılar :D benimde bi kaç arkadaşım senle köşeyi dönerdik dediler :D ula siktirin gidin dedim.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

anladım tammda liseyi beraber okuduğum arkadaşım resim attı facebook tan dubaiden birde bakıyorum bu işi yapan herkes dubaiden burj el arab gökdelenin önünden resim atıyo :D anlaşmalımı yoksa varmı bişeyler : )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

hocalar benide bi arkadaş çağırdı işimde yoktu gidip bi bakayım dedim dümen ne diye,host domain falan filan 950 usd istiyolar işte şu kadar adam getirirsen bu kadar kazanırsın saadet zinciri. e dedim baba sizin server giderse herkez batar. yok efendim malezyadaymış server,güvenliymiş. sorgulattım kimi amerikada kimi antayada.  aman yaklaşmayın o kadar paranız varsa tahribattan ne projeler çıkar

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

bizim sınıftada var okuldada bi sürü var ulan sanki dünyayı kurtardılar bi mutlular anlamadım hiç bişey nedir ne değildir her sabah çok mutluyuk zengin olcaz mevzuları yapıyolar 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

bizim sınıftada var okuldada bi sürü var ulan sanki dünyayı kurtardılar bi mutlular anlamadım hiç bişey nedir ne değildir her sabah çok mutluyuk zengin olcaz mevzuları yapıyolar 

ya tamam diyecemde arkadaşım yaw 8 yıllık adam dubaide bide yanına nekadar arkadşı varsa almış kafam karıştı nan :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

saadet zincirlerinin kilit noktasi zaten o. sirtlanlarin altina yuz milyarlik rent a car arabalar, gunluk dubai tatilleri veriyorlar ki, mallarin diline "aa adam tatillerde, son model mersoya biniyor ben de istiyorum" dusuncesi asilayip ayakta uyutsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam o iş nedir bilioruz zaten de herhangi bir iş için söylüyorum. kimseyi dinleme git elemana, ne satiosun de. Sattığın şeyi başkası satıyormu? senin ürününün piyasadaki hostlardan ve free scriptlerden farkı ne? Fiyat avantajı var mı de.

kaç tane sattın? sen şirketmisin vergisini ödüomusun? dubaiye firma mi götürdü kendi imkanlarınla ücretiylemi gittin?

Eğer sorularına somut cevaplar alıyorsan otur dusun o para o sekilde kazanılırmı... ama somut cevap alamazsın seni hayal kurmaya iten cümleleri diziyorsa uzaklaş ordan zamanına yazık =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

zamanına yazık =)

Toplam Hit: 8790 Toplam Mesaj: 54