A101 De 899 Tl Ye Satılan TV

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

1000 Tl altına elektronik bi şey almak imkansız gibi bi şey. Köydeki eve lazımdı aldım,

Kendinden uydusu var görüntü kalitesi düşündüğümden iyi, tv çok hafif, kurulumu kolay.

Menü geçişi hızlı. Kumandası da güzel cidden. Ayakları var ama duvar aparatı yoktu onu sonradan aldım.

Eğer ihtiyacınız varsa tükenmeden düşünebilirsiniz. Hani insan tereddüt ediyor acaba görüntü kötü müdür? Kanal geçişi takıla takıla mı oluyor diye ama sorun görmedim.

https://www.a101.com.tr/elektronik/elton-el32dab3037-32-uydu-alicili-led-tv/?gclid=EAIaIQobChMIybGklJGM6gIVFImyCh1R3QzzEAQYASABEgKOi_D_BwE

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sunny'nin alt markasıdır. Panel Samsung marka. Zaten Sunny'de Samsung'un televizyonlarını montajlıyor İstanbul'da. Bayağı büyük firmadır.

Ek : Bu arada hocam kurulumu sen mi yaptın yoksa servis mi geldi ? Kargoyla televizyon almak sıkıntılı. Kargocular koliyi fırlattığından ekranın yolda kırılma riski var.

mkyb tarafından 18/Haz/20 23:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

2 yıl önce bende karfırdan AXEN diye bi marka almıştım . oda kendiliğinden uydulu 

Görüntü GÜZEL

Ses Beşpara etmez 

F-P cihazdır  .  şu an kaç tl bilmiyorum 

BULDUM BU https://www.hepsiburada.com/axen-ax32dab04-32-82-ekran-uydu-alicili-led-tv-traxdldm032129800-p-HBV00000A2CIM

Kanal geçişleri yavaş 

samaccc tarafından 18/Haz/20 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sunny'nin alt markasıdır. Panel Samsung marka. Zaten Sunny'de Samsung'un televizyonlarını montajlıyor İstanbul'da. Bayağı büyük firmadır.

Ek : Bu arada hocam kurulumu sen mi yaptın yoksa servis mi geldi ? Kargoyla televizyon almak sıkıntılı. Kargocular koliyi fırlattığından ekranın yolda kırılma riski var.

yav sen niye herşeyi biliyon aq :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bot bu ağa.

wordpress & sözlük
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ya adam araştırıp inceliyor, yada mesleki sebeplerden biliyordur.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

+1 kesinlikle. Her konudabilgisi var ve bilgisi olmasını geçtim bu bilgiler gerçek sallamasyon yarım bilgi felan değil. Detaylı bilg veriyor fakat biraz daha bilgi verebilirmisin diye sorsan bir kadar daha bilgi verecek.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

sunny televiyon almıştım paneli bozuldu. servis geldi televizyonu aldı degiştirdi. geri eve getrdi bunu en kral arçelik lg samsung yapmaz bir daha alırsam kesinlikle alırım.

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hb dadan 65 inc aldım anneme. hozor kargo ile yolladılar. adamlar kırılma rizikosu yüksek eşyaları farklı yaşıyorlar muhtemelen. koskoca kamyon ile teslimata geldiler. içinde 15-20 tane daha tv vardı.

araç parçalarında da hassas olanları genelde horoz kargo ile yolluyor firmalar bize. fiyatı pahalı olabilir bilmiyorum ama taşıma,kırılma vs garantili taşıyorlardır tahminimce. bir kaç gün geç gelebiliyor normal kargoya göre.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

2 yıl önce bende karfırdan AXEN diye bi marka almıştım . oda kendiliğinden uydulu 

Görüntü GÜZEL

Ses Beşpara etmez 

F-P cihazdır  .  şu an kaç tl bilmiyorum 

BULDUM BU https://www.hepsiburada.com/axen-ax32dab04-32-82-ekran-uydu-alicili-led-tv-traxdldm032129800-p-HBV00000A2CIM

Kanal geçişleri yavaş 

ben de bunu karfurdan 350 liraya almıştım hala çalışıyor silah gibi makine 350 liraya bedavaymış şimdi ki fiyatı görünce

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/sunny-woon-wn43dil1723-43-109-ekran-uydu-alicili-full-hd-smart-led-tv-p-HBV00000CA5UZ?magaza=Bazaar&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.tv-ssc&gclid=EAIaIQobChMI96zgz8CN6gIVgYKyCh3mSg9EEAkYBiABEgIfOPD_BwE

2 yıl önce 1200 liraya almıştım. f/p olarak güzel cihaz.

anakartının dandik olduğunu gayet iyi biliyorum . ama uydusu hızlı güzel.

muhtemelen 3 yıl sonra arıza yapacak ve tamiri pek mümkün olmayacak ama 2k filmleri güzel oynatıyor ozamanlar bedava gibiydi almıştım. 

hdmi takıp donggle ile film izliyorum sürekli. 101 e filan gelen tvlerden çok almıştım eşe dosta hiçbiri sıkıntı çıkartmadı daha . ihtiyacı olan f7p alsın geçsin durumlar kötü kollayın götü

Toplam Hit: 3960 Toplam Mesaj: 27
televizyon önerisi