A101 De 899 Tl Ye Satılan TV

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sunny'nin alt markasıdır. Panel Samsung marka. Zaten Sunny'de Samsung'un televizyonlarını montajlıyor İstanbul'da. Bayağı büyük firmadır.

Ek : Bu arada hocam kurulumu sen mi yaptın yoksa servis mi geldi ? Kargoyla televizyon almak sıkıntılı. Kargocular koliyi fırlattığından ekranın yolda kırılma riski var.

yav sen niye herşeyi biliyon aq :D

+1 kesinlikle. Her konudabilgisi var ve bilgisi olmasını geçtim bu bilgiler gerçek sallamasyon yarım bilgi felan değil. Detaylı bilg veriyor fakat biraz daha bilgi verebilirmisin diye sorsan bir kadar daha bilgi verecek.

+1. saygıyla eğiliyorum

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. :)

Bir ek bilgi daha vereyim. Philips televizyonlarında montajı Sunny tarafından yapılıyor. Sunny bundan 20 sene önce Çinden getirttiği VCD playerları montajlayıp üstüne marka basan bir firmaydı. Sonradan yatırımlarla büyük markalara montaj yapmaya başladı. Montaj yapa yapa kendileride televizyon üretmeye başladılar.

Sunny marka VCD playerların çok yüksek bir verici gücü vardı. 50 metreye kadar diğer televizyonlardan izlenebiliyordu. Komşunun izlediği filmleri bizim televizyonda izlerdim. Geceleri az çektirmedi bana. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sunny'nin alt markasıdır. Panel Samsung marka. Zaten Sunny'de Samsung'un televizyonlarını montajlıyor İstanbul'da. Bayağı büyük firmadır.

Ek : Bu arada hocam kurulumu sen mi yaptın yoksa servis mi geldi ? Kargoyla televizyon almak sıkıntılı. Kargocular koliyi fırlattığından ekranın yolda kırılma riski var.

hb dadan 65 inc aldım anneme. hozor kargo ile yolladılar. adamlar kırılma rizikosu yüksek eşyaları farklı yaşıyorlar muhtemelen. koskoca kamyon ile teslimata geldiler. içinde 15-20 tane daha tv vardı.

araç parçalarında da hassas olanları genelde horoz kargo ile yolluyor firmalar bize. fiyatı pahalı olabilir bilmiyorum ama taşıma,kırılma vs garantili taşıyorlardır tahminimce. bir kaç gün geç gelebiliyor normal kargoya göre.

Kargo konusunda gördüğüm en zekice çakallık adam arkadaşına telefon gönderiyor ama kargoda zarar görmesin diye üstüne İçinde Kuranı Kerim vardır diye bir kağıt yapıştırıyor. Kargocu göğüs hizasında getirmiş paketi :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

sunny servis konusunda sıkıntılı diye okumuş ve duymuştum.

vestel garantili olanlar daha iyi diyorlar.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aynısını aldık 6 ay önce a101 mağazasından 899 tl ye beni çok şaşırttı görüntü kalitesi çok güzel uydu kanal geçişleri ve kanal uydu ayarları lg samsung philips den 100 kat iyi

kesinlikle alın pişman olmazsınız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. :)

Bir ek bilgi daha vereyim. Philips televizyonlarında montajı Sunny tarafından yapılıyor. Sunny bundan 20 sene önce Çinden getirttiği VCD playerları montajlayıp üstüne marka basan bir firmaydı. Sonradan yatırımlarla büyük markalara montaj yapmaya başladı. Montaj yapa yapa kendileride televizyon üretmeye başladılar.

Sunny marka VCD playerların çok yüksek bir verici gücü vardı. 50 metreye kadar diğer televizyonlardan izlenebiliyordu. Komşunun izlediği filmleri bizim televizyonda izlerdim. Geceleri az çektirmedi bana. :)

Tam içerik yazacak adamsın 

wordpress & sözlük
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

konuda bahsi geçen 899TL'lik Elton marka cihaz https://www.a101.com.tr/elektronik/elton-el32dab3037-32-uydu-alicili-led-tv

ve @samacc 'ın bahsettiği Axen marka cihaz https://www.hepsiburada.com/axen-ax32dab04-32-82-ekran-uydu-alicili-led-tv-traxdldm032129800-p-HBV00000A2CIM

farklı marka basılmış aynı cihaz sanırım. görsel birebir. kodları bile el32dab..... / ax32dab....

teknik bir fark varsa, ben bilmem @mkyb bilir :D

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Axen'de aynı Sunny üretimi. Bu ucuz televizyonların tek kötü tarafı HDMI girişleri yok. Yani içindeki kendi uydu alıcısı olurda bir gün bozulursayeni uydu alıcısı takamayacağınız için sapasağlam televizyonu çöpe atmak zorundasınız.

Kimisine koyuyorlar ama Axen'de yok sanırım. Aynı model olmasına rağmen ağırlık bilgilerinde diğerinden biraz daha hafif gözüküyor.

mkyb tarafından 20/Haz/20 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Yani sunny axen marka televizyon alalım mı

Fiyatları baya uygunda

Mx0TBT tarafından 20/Haz/20 19:00 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Mesela bu https://www.epey.com/televizyon/axen-ax65leda71-tnr.html

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 4005 Toplam Mesaj: 27
televizyon önerisi