folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder A101 Ucuz Kıyma-Kuşbaşından Sonra Ucuz Antrikot Bonfile Kontrfile Satmaya Başlayacak.

A101 Ucuz Kıyma-Kuşbaşından Sonra Ucuz Antrikot Bonfile Kontrfile Satmaya Başlayacak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

arkadaşlar 2 yıla yakındır nadir kasap, market den et alırım.3 samimi arkadaşım ile bizim köye gideriz ali emmiden bir koyun alırız keseriz doğratırız dolaba atar parça parça yeriz.

Akraba eş dost imkanınız var ise hiç kasaba bulaşmayın besicilik yapan arkadaşlarımdan bilirim hasta hayvanı alır kasaplar daha uygun diye.Yazık çoluk çocuk yiyor o etleri.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Daha once denemek icin a101in koftelerinden almistim, sanirim biri kasap biri inegoldu. Kokusu cok agir dokusu lastik gibiydi hic begenmemistim. Buyuk parca etlerini de denemeyi dusunmuyorum medium pisirmeye bile kalksam aklimda salmonellalar cirit atacak, iyi pisirsem ete yazik. Kusbasi denenebilir.

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Daha once denemek icin a101in koftelerinden almistim, sanirim biri kasap biri inegoldu. Kokusu cok agir dokusu lastik gibiydi hic begenmemistim. Buyuk parca etlerini de denemeyi dusunmuyorum medium pisirmeye bile kalksam aklimda salmonellalar cirit atacak, iyi pisirsem ete yazik. Kusbasi denenebilir.

aynen cok kotuler ama bence bonfile falan ıyı olur yanı kofteler ıcın baharat falan katmıslar ama bonfile antrikota dokunmazlar 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

aynen cok kotuler ama bence bonfile falan ıyı olur yanı kofteler ıcın baharat falan katmıslar ama bonfile antrikota dokunmazlar 

HAZIR HİÇ BİR MARKA KÖFTE ALMAYIN ASLA.

iyi bir köfte yapmak için 

1. yağsız bir kere çekilmiş kıyma ( %100 dana ) 

2. knorr köfte harcı.

başka hiç birşey koymayın , ızgara da pişirin.   sonra gelin teşekkür edin :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Sürekli et aldığım yerde antrikotun 70 tl nin üstüne çıktığını bilmem. Kalite değişiyor bazen mermer gibi desenli güzel oluyor kimi zaman yavan oluyor ama 70 in üstünde görmedim şimdiye kadar. Pekte ucuz sayılmaz yani.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bunlar angus eti kokar ve lastik gibi olur

Toplam Hit: 7407 Toplam Mesaj: 38
a101 et ucuz et migros kasap antrikot kıyma bonfile kontrofile