folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Abd Nin Hazırladığı Bölünmüş Türkiye Haritaları Ne Anlama Geliyor

Abd Nin Hazırladığı Bölünmüş Türkiye Haritaları Ne Anlama Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek

İşte Devlerin Dansı adlı okuduğum kitaptaki bazı satırlar :

2. Dünya Ticaret Merkezi vurulacak.
  3. Laden adında bir terörist yaratılacak.
  4. TalibanN yönetimi düşürülecek.
  5. Irak ele geçirilecek.
  6. SaddamM yakalanacak.
  7. Irak’ın kuzeyinde bir kürt devleti kurulacak.
  8. Türkiye’nin doğu ve güneydoğusu Irak Kürt Devletine dahil edilecek.
  9. Türkiye’nin kuzeydoğusu Ermenistan’a dahil edilecek.
  10. Orta Doğu’da sınırlar yeniden çizilecek.
  11. “Vaat Edilmiş Topraklar” artık bizim olacak.
  12. Görev tamamlanacak.
  13.      Maddelere bakarsak Kürt Devleti kurulacak kısmına kadar tüm hepsi gerçekleşti :S ABD'nin çizdiği haritada Irak'ın Kuzey kesimlerinde Kürt Devleti'nin kurulacağı belirtiliyor , Neyin göstergesi bunlar :S ?

Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  • Irak’ın kuzeyinde bir kürt devleti kurulacak.
  • Türkiye’nin doğu ve güneydoğusu Irak Kürt Devletine dahil edilecek.
  • Türkiye’nin kuzeydoğusu Ermenistan’a dahil edilecek.
  • Orta Doğu’da sınırlar yeniden çizilecek.
  • “Vaat Edilmiş Topraklar” artık bizim olacak.
  • Görev tamamlanacak.
  •     Buraya kadar olan kısımda tr olayların dışında durdu yada tutuldu. Başı boş çöller, ıssız dağlar ele geçirilir bu kolay.

Ama ya o çöllerde veya dağlarda savaşçılar konuşlanırsa o zman ne olur? 

Abd bu topraklarda hüküm gücüne ve hakkına sahip değil. Bu gerçek gün gibi aşikarken birde kendi televizyoncularının dünyaya yansıtılan 3000-4000 değil

30 000 ölüden bahsederken abd artık parasıyla asker bulamazken safi teknoloji ile buralara güç yetiremez.

Komplo teorisini üretmek kolaydır. Şimdi otursam bir kaç harita çizsem bir takım hadiselere bir geri plan senaryosu yazsam bu milletin ağzına sakız olur.

Bu tip haritalar zaten böyle işler için çiziliyor, okuduğuna benzer kitaplarsa tepki ölçmek adına amerikan taşeronlarına yazdırılıyor. 

Ortadoğuda olacak olanı söyleyeyim.

Kürt devleti kurmak (kuramazlar kursalar da varolamaz!) için girişim yapılacak. Buna kesin gözüyle bakıyorum. Ve mezopotamyada tarih boyunca akan kan bu sefer oluk oluk fışkıracak.

Hadisle sabittir. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
    Reply With Quote Alıntı yap
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    tugrulbaba cok dusunmussun bu konu hakkında...anlattıkların hoş...ama türkiyenin akıbeti hakkında biraz fazla iyimser gördüm seni...

...
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    nan tam salaklik ya arkadas boyle salaklikmi olur kac kurtu sokacaklar oraya sanki

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

tugrulbabanın dedikleri cok doğru iyimser deil bence gayet olağan şeyler. amerikanın b.o.p sinde en cok korkutuğu şey tr nin karsı cıkması. basbakanın dediği gibi bu coğrafyada türkiye olmadan yapılan işler başarılı olamaz. kürt devletine gelince kuzey ırakta bir kürt devleti olabilir. ama sadece prda kalır o kürt devleti tr den irandan bir karıs toprak alamaz anca kuzey ırakta kalırlar. bu tür haritalar bence o ülkenin kafasını karıstırmak toplumsal kargasalık cıkarmak baska bi getirisi olmaz diye düşünüyorum.

benim merak erriğim bi konuda hemen hemen bütün devletler elindeki terör kozunu kullanıyo basta abd sizce tr de kullanıyomu cecenistana yardım edildiği diye söyleniyo ne kadar destekleniyo cenenistan.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
    RotheN
    RotheN's avatar
    Erkek

Onlara engel olan yok,madem çok istiyolar s.ktrip gitsinler kursunlar ırak'ta devletlerini...ama Ne Türkiye toprak verir ne iran. ne de Türkiye'de kurulu düzeni bulunan kürtler oraya gider.Adamlar burdaki yaşamlarından zaten memnunlar, hiçbiyere gitmeye g.tleri yemez.Böylelikle kürdistan hayal olur.Onlar için sadece bi ütopyadan ibaret onlar da biliyolar.

Bunların yaptığı özgürlük değil, kurulu bir yere gelip toprak,vatan,insan almaya çalışmaktır. Bunun adına da terörizm diyoruz.Nerde kaldı sizin 'halkların kadeşliği' sloganlarınız p.zevenkler!???Bu topraklar bizimdir ve bizim olarak kalacaktır.Zaten bu topraklar üzerinde kürdü de yaşıyor,Türkü de,çerkezi de lazı da.B.k mu var da artizlik yapıp özgürlük özgürlük diye tuutturuyonuz.Dünyada hiç bir insan özgür değildir, çünkü bir başkasının özgürlüklerinin başladığı yerde seninkiler biter!!!

cİgİcİgİ [dot] COM
    darkknight
    darkknight's avatar
    Erkek
    O amerikan piçleri gelirde burdaki 70 milyonu öldürebilirse o zaman bu ülkeyi bölebilirler..

Son Kozum Olsun Zorda Sukunet...
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

harita kalemle ,boya ile çizilmez kanla çizilir

Dur be kadınnnn....
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

tuğrul baba

------------------------------ 

Ermenistan halkı (tv de gördüm aynen ifadeyi aktarıyorum)  biz burada sersefil yaşıyoruz soykırım falan umurumuzda değil avrupada

amerikada yaşayan diaspora bu inattan vazgeçsin burada ebemiz sikiliyor mealinde konuşmalar yapıyor.

----------------------------

baba öldüm burada resmen yaa :D

tuğrul hocamın dediklerinin aynısına katılıyorum çok güzel yazmış. 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

TugrulBaba bunu yazdı:
    -----------------------------

Sessiz sedasız nükleer enerji için adımlar atıldı.

-----------------------------
    Hoca bu ülkede iyi şeyler sessiz sedasız yapılmak zorunda. Bak sivil anayasa olayına, yapılmasını engellemek için pkk'nın inlerine çekilmesi gereken vakitte, askere saldırttılar. Şimdi yeni anayasanın akibeti belli değil. Son aylarda Türkiye'nin AB konusunda attığı tek adım yok. Seçimlerden sonra hiç bir şeye tam olarak başlanamadı. Türkiye tam belini doğrulttuğu zaman tekrar vuruyorlar tekrar düşüyoruz üzüldüğüm şey halkında her şeye inanması aynen bu konuda olduğu gibi. Bu Osmanlı'nın durakladığı yıllardan beri böyle. İçimizde her zaman casus vardı ellerine geçen sadece fırsat olsun. Cahillik insanımızın genlerinde olan bişey değil tamamen fakirlikten kaynaklanıyor. Ekonominin iyi gitmesi her şeyi değiştiyor içimizdeki düşmanlar artık daha güçsüz.

• Toplam Hit: 11331 Toplam Mesaj: 44