folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Abd Nin Hazırladığı Bölünmüş Türkiye Haritaları Ne Anlama Geliyor



Abd Nin Hazırladığı Bölünmüş Türkiye Haritaları Ne Anlama Geliyor

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gfb_soldier
  gfb_soldier's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Haziran/2006
  Erkek

  IRF bunu yazdı:
  -----------------------------
  tugrulbaba cok dusunmussun bu konu hakkında...anlattıkların hoş...ama türkiyenin akıbeti hakkında biraz fazla iyimser gördüm seni...
  -----------------------------

  ne yani akıbeti hakkında iyi görmüşmüş. abi ne alaka ya anlamıorum.akp başta tamam bazı kötü yönleri var yok değil. ve bu arada akp yanlısı deilim. 

  ama bunlar cok oncedende vardı . önceki zamanında bişi yoktuda sımdı akıbetimiz belirsizmi anlamıorum.  kardeşim kaç milyon kişilk ordumuz var.o işler

  sıkar . orduyu geçtim bu büyük ordu o o.çlarının üstüne 14lüylede gider merak etmeyin. Önemli olan umutsuz olmamak . 

  ama bu konularda bişey var ki (şu an bende yaptım.) bu konularda anca konuşuyoruz türk genci olarak.ama iş başka boyutlarda olunca sus pus kalıoruz. hiç kimse gelecekte ülkem için ne yapabilirim diye düşünmüyo acıkcası herkez sikinin derdinde..işi gücü yok okumuyo etmiyo internet kafelerde zamanını harcıyo ne evine ekmek getirio ne başka bişey yapıo.okul nolmus? okulda neymiş ya okul ona göre deil. sonra da gelmiş bu adam ülke kurtarıo . şimdi konuyla alakasız oldu bu soyledıklerım ama bu konuda çok doluyum kusura bakmayın.

  asıl sorunumuz bu bence. paıntte çizilmiş haritaları tartışmayı bırakmak lazım artık. ahmet kayanın sözlerini tartısmayı bırakmak lazım artık .


  http://twitter.com/#!/yasiinergul
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gfb_soldier
  gfb_soldier's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Haziran/2006
  Erkek
  edit: ıkı post aşşağıdaki arkadaş bazı şeyleri yanlıs anlamıs.akpyi destekledğim falan yok . ailemınde akpye oy verdgı yok.akpyi desteklesem bunu açık açık söylerim neyden çekinicem ? ben ne o yuzde 47 denim ne de biz kaç kişiden ;) fazla şüpheci olmayın.

  http://twitter.com/#!/yasiinergul
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  elevator
  elevator's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Mayıs/2007
  Erkek

  Bu harita kesinlikle değişecek bu doğrudur ve biz buna hazır olmak zorundayız .

  şu anki haritamızda eksik ve yanlış birşeyler var .oda musul ve kerkük T.C sınırları içersinde değilde ırak topraklarındaymş gibi görünüyor .

  ATA nın vasiyetidir musul ve kerkük alınmalıdır !!

  tuğrulbaba  nın dediği gibi geliyoruz !!! sessiz sedasız .

  ermeniler zaten sikilmişh vaziyette bir tarafında azeriler bir tarafında biz bir tarafında türklere mahkum gürcistan. kısacası ablukaya alınmışlar tek çareleri soykırımı kabul ettirmek olarak görüyorlar a.q.onlara tek sözüm dedelerim,atalarım ne yapmışsa doğrudur.

  kürdistanmı? siktir et . aha k.ırakta bayrakları sallanıyorda ne oluyor dün bir kedi bile teslim etmeyiz dediler bugün  nerdeyse götlerini  teslim edecekler.

  T.C bu , uyur . sakın damarına basıp köşeye sıkıştırmaya kalkmayın pişman olursunuz.


  nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  teodos
  teodos's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Ağustos/2005
  Erkek
  burda c/p yaparak bağlı bulunduğu tarikatı yada şapşal düşünceyi savunmaya çalışan yada lehte yazılar yazan müridlere söylenmesi gereken sözler var. Öncelikli olarak sağlam ve güçlü bir ordumuzdan bahsedip sonra akp yandaşlığı yapmak ilginç. 40 bin kişilik profesyonel ordu kurulacağını, bu şekilde ordunun etkisinin yokedilerek, 2.cumhuriyeti kuracaklarını düşünen şapşallara destek çıkmak ile vatan toprağını savunmak birarada olamaz. artık saflar belli oldu. akpli olmak vatanı para karşılığı pazarlamak, akp li olmamak ise vatanı kanı pahasına savunmak anlamındadır. o sebeple teneke gibi içi bomboş, ama kendini etraftaki taşlara vurarak ses çıkartmaya çalışan dangalakça yazılara artık itibar etmemek lazım. bu haritalar akpnin elebaşısının eşbaşkanı olduğu bop(gop)'un haritalarıdır. ama beyni yıkanmış yada olmayanlarca hala anlaşılamamış bir durum olup, yakında fiilen yaşatılmaya çalışılacaktır. 

  ? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mr66tr
  mr66tr's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ocak/2004
  Erkek
  Harita kanla çizilir.Eger Türk milletine kafa tutacak millet varsa gelsin.Tüm dünya birleşerek üstümüze geldiği zaman bile bizimle başa çıkamadı.En kötü zamanımızda 1.Dünya savaşı zamanında bile bu millet masa başında çizilen haritaları sahiplerine iade etti.Alın bir tarafınıza sokun diyerek.Şimdi güçlü bir ülkeyiz.Bizimle kimse mücadele edemez.Terör olayına gelince.İnsanımız Devletine olan güveni nedeniyle kitlesel eylemlere girişmiyor.Yoksa ermeniler ve rumlara karşı yapılan mücadelenin bir örnegini yaşamamız sözkonusu olur.Şİmdi ülkemizde ermeni ve rum kalmadıgının altını çiziyorum.Özet olarak;Devletimiz güçlü bir devlettir.insanımız Türk soyundan gelen ve kahraman atalarının genetik kodlarını taşıyan bilinçli gençleri olan bir millettir.Gelecekte ne olacagını Allah izin verirse görecegiz...
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  philist
  philist's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Haziran/2006
  Erkek
  Gider orda ölürüm amk. Ben hayattayken böyle bişey olmaz. Benim ölümü çiğnemeleri gerekir.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  Diyecek Söz yok Ortada olana ne diyebilirki insan.

  Amerika bi bok edemez, işini biliyo hinoğlu bizi tek mermi bile sıkmadan dize getirmesinde zaten bi bok yiyemeyeceiğini hepimiz biliyoruz. Eskisinden daha çok kenetlenmek gerekir bu şeytani Devlete karşı.


  Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  dunyahali
  dunyahali's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Mayıs/2007
  Erkek
  saf lan bu amerika :D

  DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tabela Fatihi
  kaygusuz
  kaygusuz's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  MİSAKİ MİLLİ VAR.

  amerrika türkiyeyi ırak sanıyor :)))

  bÜYÜK Sün TÜRKİYE kim yıkabilir seni KİM. kanla sulanmış topraklarda  şehitlerimiz var. 


  Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...Ben bir şeyler diyorum ; ama siz görmüyorsunuz. Çünkü rutin egzersiz yapıyor ; yazıp yazıp siliyorum. Tıpkı sizler gibi arkadaşlar ; tıpkı sizler gibi.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  maydonoz07
  maydonoz07's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Eylül/2007
  Erkek

  bu haritayı görüpte masaya yumruğunu kaldırıp vuran evladına acımayan varsa gelsin diyecek kişi ne zaman gelecek.

  %53 kişi bekliyoruz


  Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
Toplam Hit: 10567 Toplam Mesaj: 44