folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Abdullah Gül Kimdir ?

Abdullah Gül Kimdir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

bu sitedeki aqpli gencliğin coğunluguna hayranım,bir cogu daha secme hakkını kullanacak yasta bile deil ancak insanda olur ya

kücükken mahalle maclarında aldım verdim yapıldıında güclü olan tarafta oynamak ister

kavgaya gideceği zaman abilerinin yanında gider

işte aynen böyle,güçlünün yanında olma fantezisi,basın medya kısacası cumhurbaskanı ve TSK dısında -kaldıki cumhurbaskanlıgıda gidior- herkes onlardan yana,yani akp su anda mahalle macında takımın kaptanı,kavgada güclü taraf...

devam edin böyle...

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    :))

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek
    hiç sevmem zaten ...........

www.canliskorlar.tk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ABD ullah rose :D olm bo$una c/plemeyin ticari i$ler skmiş milletin dötünü :D annamaz onlar annamaz :P
    sana çok pis katıLıyom ve rep veriom hoca :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    ABD ullah rose :D olm bo$una c/plemeyin ticari i$ler skmiş milletin dötünü :D annamaz onlar annamaz :P
    yazmayıp söleyince hani kanit kanıt werbana die kudurularya alsana tarihindan saatine kadar hersey
    hadi gelip savunsanıza inandıgnız seleri. aynen arkadasım 2 kusura namusunu satandan da bu beklenir iki yusluluk
    biraz agır oldu ama kusura bakmayın ;)

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akservers
    akservers's avatar
    Erkek

hmm.. şimdi insanların boş yere günahını almayın.

akpartinin yedi tane oku Türkiyede kaç bölge var 7  7 bölgeyide aydınlatıyoruz bu manayı taşıyor bilip bilmeden
    kafanızdan atmayın arkadaşlar.. deniz baykalmı gelsin diplomatlar arasında Abdullah Gül gibi adam tanımıyorum..
    ve peki türkiyenin yaklasık yarı oyunu nasıl aldılar hiç düşünmüyormusunuz.. hepsin aşiretlermi verdi türkiyenin %50si
    aşiretmi İstanbul Konya İzmir buraların yarısı aşiretmi esnefle kınıyorum.. bilmeden kafanızdan yorum yapmayın saygı duyun madem demokrasi saygı duycan.. sizin kafanızla darbe yapılır.. Darbede türkiyeyi kaç yıl geriye götürür ..

TTNET satıldı diye cıngar çıkardılar. yok efendim telefonları dinlicekler bilmem ne yapıcaklar . Devletin saten o kadar önemli kademesinde yahudi türk asıllı insanlar varki :) onlar istediği zaman dinliyor zaten .. biz sadece konusalım he ne oldu MODEM bedava Hatlar 4 mbit çıktı fiyatlar düştü daha ne olsun millet faydalansın. Türkiye KOMUNİST bir ülke değil özelleştirilcek tabii.. illa herşey devlette kalcak diye birşey yok. ki gerektiği yerde her zaman hakkını da koruyacaktır. bunada inanıyorum .. tabii bu benim görüşüm ben sizin görüşünüze saygı duyucam ama küfür ediyorsunuz paso düzgün bir açıklama yapmıyorsunuz...

Mazinize Layık şekilde savaşınız(fsm) Akservers®
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    akservers bunu yazdı:

hmm.. şimdi insanların boş yere günahını almayın.

akpartinin yedi tane oku Türkiyede kaç bölge var 7 7 bölgeyide aydınlatıyoruz bu manayı taşıyor bilip bilmeden
    kafanızdan atmayın arkadaşlar.. deniz baykalmı gelsin diplomatlar arasında Abdullah Gül gibi adam tanımıyorum..
    ve peki türkiyenin yaklasık yarı oyunu nasıl aldılar hiç düşünmüyormusunuz.. hepsin aşiretlermi verdi türkiyenin %50si
    aşiretmi İstanbul Konya İzmir buraların yarısı aşiretmi esnefle kınıyorum.. bilmeden kafanızdan yorum yapmayın saygı duyun madem demokrasi saygı duycan.. sizin kafanızla darbe yapılır.. Darbede türkiyeyi kaç yıl geriye götürür ..

TTNET satıldı diye cıngar çıkardılar. yok efendim telefonları dinlicekler bilmem ne yapıcaklar . Devletin saten o kadar önemli kademesinde yahudi türk asıllı insanlar varki :) onlar istediği zaman dinliyor zaten .. biz sadece konusalım he ne oldu MODEM bedava Hatlar 4 mbit çıktı fiyatlar düştü daha ne olsun millet faydalansın. Türkiye KOMUNİST bir ülke değil özelleştirilcek tabii.. illa herşey devlette kalcak diye birşey yok. ki gerektiği yerde her zaman hakkını da koruyacaktır. bunada inanıyorum .. tabii bu benim görüşüm ben sizin görüşünüze saygı duyucam ama küfür ediyorsunuz paso düzgün bir açıklama yapmıyorsunuz...

ben bu adamin ne giyimine ne kiyafetine ne tipine birsey diyorum.

bu adami neden savunuyorsunuz ? dis politikada cok mu etkili ? cok mu durust ? sebep ne

yoksa parti secti bende bu partiyi tutuyorum gozumu kaparim destegimi yaparim mi diyorsunuz.

yolsuzluktan davalari hala duruyor ve bunu bildigi halde cikip televizyonlara ben bu davalardan beraat ettim diyebiliyor,
    95 de avrupa birligini istemiyoruz hristiyan birligi diyor 2005 de avrupa birligine girmek icin herseyi yapariz diyor,
    95 de cumhuriyet e Ataturk e soylemedigini birakmiyor 2005 de ben her kesimin cumhurbaskaniyim, tarafsizim, esit mesafedeyim diyor (yersen)

ttnet in satisina bu gozle bakacak kadar at gozlugu takabiliyorsan helal olsun. zaten senin gibi birine bedava modem ver 4mb de internet ver istedigini yaptir. bir ozellestirmeyi modeme megabit internete kabul edebiliyorsan, yarin Turkiye yi baska seylere kabul edersin diye korkmuyor degilim.

yahudiler onemli kademelerde diyorsun ya bu kadar komik olma, bu telekom kime satildi peki ? ozellestirilen ihale edilen devlet kurumlari kimlere satildi ? 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akservers
    akservers's avatar
    Erkek

heueheheh bedava modem ve 4 mbit hatla herşeyi yaptırırlarmı .. Ben vatana millete faydalı oldu diye yazıyorum ttnet devletteyken ne oluyordu ?  :)) + benim yeteri kadar hattım var ADSL'in hızlı olup olmamasına muhtac deilim. birşey indirirken ilk önce sunucuma download ettiriyorum sonra çekiyorum sitem üzerinden yurt dışı değil tr lokasyonlu sunucuya download ettigim icin 256 K bile olsa hızlı bi sekilde download ediyorum :) yani ben hızında değilim.. ama vatandaş faydalansın.. bunun gibi her konuda yenilikler yapıyorlar ben PARTİZAN değilim..

Akparti kötü evet kötü ama Kötünün iyisi ben bunu destekliyorum yani diğerlerinden iyi Akp akp diye tutturmuyorum..
    Cem uzan ı koyun bakalım 10 gün sonra türkuzan diye ismimizi değiştirsin..:) kimin ne olduğu ortada ben kötünün iyisi diyorum.

Sen vermedin ama %46 verdi.. sende chp gibi veren halkı hep cahil görüp kendini üstün tutarsan devamlı yenilgiye uğrayan olursun..

Ülkeyi her zaman başbakan yönetmiyor o denilen gizli gücler yönetiyor bu doğru kafalarına göre çıkarıyorlar hee Ahmednejad ne yaptı nası tehdit etti dedi.. bu askerlerinizide kutlu doğum haftası ve hristiyan paskalyamıdır nedir onun için veriyoruz.. bu şekilde bazı noktalarda katı Radikal olmamız lazım.. biz yok diyoruz AB girelim tam girme potasındasın yaaa adamlara bak AB sokuolar gavurların icine .. adam sokmaz ya olm lan biz dincimiyiz cumhuriyet var batı politikasını geliştirmemiz lazım yobazlara bak yav diyoruz.

Adam etrafı yeşillendirir.istanbulda gelir dangalaan biri yok bu çiçekleri sulayan bizim akraba olum bilerek dikiolar lan mal dikmeseler diosunki yeşillik yok dikincede böle abuk subuk konusurlar. ama bize müstahak

Mazinize Layık şekilde savaşınız(fsm) Akservers®
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    bayıldık artık 5 kilo pirinç 1 çuval un bnm saf milletimin gözünde demokrasiden adaletten daha değerlidir :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    çekemeyenler  hemen ortaya çıkıyo kim ne derse desinn umurundamı  hayır   cumhur başkanı olacakk küfür etsenizde etmesenizde    siktirin gidin a.q  adamı yerden yere vurmuşsunuz   seçimlerde de ortaya çıktı bu sik.lmekten beter oldunuz bundada oljaksınız :D:d

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
Toplam Hit: 6976 Toplam Mesaj: 58