folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Abi Bacı İlişkisi

Abi Bacı İlişkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    bu gün 4.kez başıma geliyor ilk sevgilimden 2 kez oldu şimdiki svgilimdede 2.kez başıma geliyor..anlamıyorum elin kızın bakarsın bir şey yok kendi bacına gelince eşkiya keislirsin ben halen anlamış değilm bu konuyu.Sevmek asla suç deilse neden böyle..ama bu sefer ayrılmadık..sadece biraz ırak düştük..neden bu böyle :(

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Olayı anlamadım ben ya...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hojam Konuyu Tam Anlamış Değilim Fakat Yanii Heralde Benim Anladığım Kadarı ile Abisi Ambargo Koydu ?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Baştan türkçe al. Hiç bişey anlamadım

Edit: Tek ben değilmişim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Olm abisiyle konuş ciddiyim falan de niyetini belli et. Ama anlayışlı biri değilse Allah yardımcın olsun :|

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

açıklim..ilk ilişkim abisi öğrendi diye bitti..

bunda ise..abisi 1 kez öğrendi sonradan kız bi yalan attı abisine bitti diye..şimdi ise abisi tekrar öğrendi. telefon hattını annesi kırdı.abisi ise net e yasak koydu ve görüşemıyoruz zaten ve şimdi görüşemicez gibi :( 

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    birader bu iş böyledir işte sen başkasının bacısıyla arkadaş olursun senin bacınla arkadaş olurlarsa miden kaldırmaz :| yapacak bir şey yok şahsen benim içinde geçerli olan bir olay  o kadar geniş degilim...

Orman Mühendisi //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    -----------------------------
    Olm abisiyle konuş ciddiyim falan de niyetini belli et. Ama anlayışlı biri değilse Allah yardımcın olsun :|
    -----------------------------

evet abisi bekar ve 26 yaşında çok güzel dövebilr.

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Bak kardeş sana özetleyim benimde kız kardeşim var.

Bak ben şimdi kız arkadaşımla 3 yıldır çıkıyorum beğendik iyi bilir. Niyetimizde ciddi allahın izniyle evliliğe kadar götüreceğiz bu işi. Allaha şükür neredeyse kızın tüm sülalesi biliyo beni aynen bizim tarafta.

Şimdi bu olay antalya'da mersinde olsaydı doğaldır oralarda ama Kayseride yaşıyorum burda adamı vururlar böyle meselelerle. Şimdi benim kız arkadaşım var ama kız kardeşimin erkek arkadaşı olsa döverim onu. NEDEN?

Ben kendime güveniyorum abi! Kızın üstünde hiçbir art niyetim yok! Gördüğünüz gibide niyetim ciddi. Arkasından işler çevirmiyorum. Onu sağdan soldan elin köpeklerinden koruyorum! Bir yerine zarar gelmesin diye kendi canımı ortaya koyuyorum. E hal böyle olunca aileside destekliyorlar yani bana güveniyorlar. Benim hiçbir art niyetim yok mutluyum

Ama kız kardeşime gelince. Abi ben buna bir erkek olarak eminim benim gibi kız arkadaşına sadık, art niyetsiz adam kalmadı. Ben kız kardeşimi elin namussuzlarının oyuncağı ettirmem. Çünkü onun sevgilisi olacak adamın onu kullanmak istediğine eminim. Benim gibi biri çıkmadığı sürece ben bunu desteklemem o bebenin gider ağzını yüzünü kırarım. Benim gibi adam çıksın, abi beni öldürsende ben kardeşini seviyorum, niyetim ciddi, onu koruyacağım desin başım gözüm üstüne ama çakalların yavru boğaları, geyikleri yemek istemesi gibi niyetleri var.

Ben o yüzden kız arkadaşımla gezerim tozarım ama kız kardeşimle kimseyi gezdirmem tozdurmam.

Aksini söyleyen varsa çıksın...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Dövelim Abisini ! :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Senin bu ilişkiden ne beklediğine bağlı her şey. Bu kız çocuğunun anası, evinin kadını olsun istiyorsan git abisiyle konuş. Yok öylesine bir flört işte amaç kızı yatağa atmak diyorsan da aile biraz tutucu gibi, katil etme adamları ayrıl kızdan derim. 

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
Toplam Hit: 5151 Toplam Mesaj: 37