folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Abi Bacı İlişkisi

Abi Bacı İlişkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    git konuş başka çaren mi var?? çok çok dayak yersin öldürecek değil ya...ya da ne bileyim öldürse bile çok çok ölürsün nolacak yau hepimiz ölecez :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------
    parasıyla değil mi?

yapma bunu. zuahahahah :D

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Dayı nereye gitti tektanen :P Mersinde ise abisine çökeriz ama bence git konuş derim niyetim ciddi dersin (eğer ciddiyse ) anlar gibime geliyor.Ama ben ağzını burnunu z***dim şahsen :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:
    FAYDALI bunu yazdı:

Bak kardeş sana özetleyim benimde kız kardeşim var.

Bak ben şimdi kız arkadaşımla 3 yıldır çıkıyorum beğendik iyi bilir. Niyetimizde ciddi allahın izniyle evliliğe kadar götüreceğiz bu işi. Allaha şükür neredeyse kızın tüm sülalesi biliyo beni aynen bizim tarafta.

Şimdi bu olay antalya'da mersinde olsaydı doğaldır oralarda ama Kayseride yaşıyorum burda adamı vururlar böyle meselelerle. Şimdi benim kız arkadaşım var ama kız kardeşimin erkek arkadaşı olsa döverim onu. NEDEN?

Ben kendime güveniyorum abi! Kızın üstünde hiçbir art niyetim yok! Gördüğünüz gibide niyetim ciddi. Arkasından işler çevirmiyorum. Onu sağdan soldan elin köpeklerinden koruyorum! Bir yerine zarar gelmesin diye kendi canımı ortaya koyuyorum. E hal böyle olunca aileside destekliyorlar yani bana güveniyorlar. Benim hiçbir art niyetim yok mutluyum

Ama kız kardeşime gelince. Abi ben buna bir erkek olarak eminim benim gibi kız arkadaşına sadık, art niyetsiz adam kalmadı. Ben kız kardeşimi elin namussuzlarının oyuncağı ettirmem. Çünkü onun sevgilisi olacak adamın onu kullanmak istediğine eminim. Benim gibi biri çıkmadığı sürece ben bunu desteklemem o bebenin gider ağzını yüzünü kırarım. Benim gibi adam çıksın, abi beni öldürsende ben kardeşini seviyorum, niyetim ciddi, onu koruyacağım desin başım gözüm üstüne ama çakalların yavru boğaları, geyikleri yemek istemesi gibi niyetleri var.

Ben o yüzden kız arkadaşımla gezerim tozarım ama kız kardeşimle kimseyi gezdirmem tozdurmam.

Aksini söyleyen varsa çıksın...

Valla ben kız kardeşim yok ama olsa karışmam hiç. Onun seçimi, istediğiyle çıkar, istediğiyle yatar bana ne... Dünya bir s.kle bir .m üzerine kurulu değil mi zaten. Anca çıktığı adam ne bileyim hapçıdır, alkoliktir, cemaatçidir felan filan kızkardeşime de bulaştırmasın diye engellerim.

İyi ki kız kardeşin yok ha. Ki tabi olmadığı için böyle konuşuyorsun bakalım ilerde kızın olunca da istediğine verir istediğine atlattırır dersin ne adamsın ya. 

FAYDALI'da durumu çok güzel açıklamış. 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı:

Valla ben kız kardeşim yok ama olsa karışmam hiç. Onun seçimi, istediğiyle çıkar, istediğiyle yatar bana ne... Dünya bir s.kle bir .m üzerine kurulu değil mi zaten. Anca çıktığı adam ne bileyim hapçıdır, alkoliktir, cemaatçidir felan filan kızkardeşime de bulaştırmasın diye engellerim.

İyi ki kız kardeşin yok ha. Ki tabi olmadığı için böyle konuşuyorsun bakalım ilerde kızın olunca da istediğine verir istediğine atlattırır dersin ne adamsın ya. 

FAYDALI'da durumu çok güzel açıklamış. 

Evet derim neden demeyeyim?

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

kızın abisi sonuna kadar haklı kardeşim. git konuş adam gibi ama niyetin ciddiyse. böyle aylık haftalık aşksa bırak kızı hemen derim.

gerci konuşsanda birşey elde edemessin. dayak yeme ihtimalinde çok yüksek. abisinin seni araştırmasına izin ver abisinin arklarıyla muhabbet kur adam gibi adam desinler sonra abisiyle muhabbet kur. bunlar geldi aklıma.

ama kızda çok seviyosa napıp eder görüşürsünüz :) ve abisi kızı takip eder oda senle görüşür. 

ilk 8. sınıfta sevgilimin abisi kankamdı :))

Toplam Hit: 5159 Toplam Mesaj: 37