folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Abuk Subuk Beslenmek Yerine Sefer Tasına Mı Dönsek?

Abuk Subuk Beslenmek Yerine Sefer Tasına Mı Dönsek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@sweetyvolty

Iyi de bunu kendin rahatlikla yaparsin? Domuz beyni puresi yapamazsin ama onu da arayacagini sanmiyorum :D cay kahve seker islak mendil icecek tozu cikolata nutella krem peynir zaten ayni o buyuklukte paketlerde var. kurutulmus meyve de var hatta a101de falan var yani 2 lira bir sey :D ne kaldi? karacigerle beyin. onlar yerine de kuru et salam ve ton baligi alirsin iste.

Ya adresini ozelden gonder ben sana daha kral bi paket yapip gondericem :D

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

@sweetyvolty

Iyi de bunu kendin rahatlikla yaparsin? Domuz beyni puresi yapamazsin ama onu da arayacagini sanmiyorum :D cay kahve seker islak mendil icecek tozu cikolata nutella krem peynir zaten ayni o buyuklukte paketlerde var. kurutulmus meyve de var hatta a101de falan var yani 2 lira bir sey :D ne kaldi? karacigerle beyin. onlar yerine de kuru et salam ve ton baligi alirsin iste.

len duygu dövücem seni he (tüm forumdan dayak yedi asdgfag) 

olay piskivüt nurella falan bulmak&paketlemek değil, her öğünde farklı birşey yemek, her gün 4000-5000 kalori civarında enerjiyi kapatmak ve o domuz beyni püresiyle karaciğer ezmesini paketin içinden çıkan suyla aktive olan zımbırtıyla ısıtıp yemek. yapmasına ben de yaparım, ama banal olur anlatabiliyor muyum? Tamam evde ben de domuz beyni püresi yaparım hatta paketlemek de sorun değil ama bir sonraki gün ne olacak? ya ondan sonraki gün? beşinci gün "ne işim var len burada" moduna da girmek istemiyorum besin acayip önemli, 10 günlük rasyon için yanımda 20 kilo ambalaj da taşımak istemiyorum, rasyonun güzelliği orada, çok az yer, çok az ağırlık. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    SweetyVolty bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

@sweetyvolty

len duygu dövücem seni he (tüm forumdan dayak yedi asdgfag) 

olay piskivüt nurella falan bulmak&paketlemek değil, her öğünde farklı birşey yemek, her gün 4000-5000 kalori civarında enerjiyi kapatmak ve o domuz beyni püresiyle karaciğer ezmesini paketin içinden çıkan suyla aktive olan zımbırtıyla ısıtıp yemek. yapmasına ben de yaparım, ama banal olur anlatabiliyor muyum? Tamam evde ben de domuz beyni püresi yaparım hatta paketlemek de sorun değil ama bir sonraki gün ne olacak? ya ondan sonraki gün? beşinci gün "ne işim var len burada" moduna da girmek istemiyorum besin acayip önemli, 10 günlük rasyon için yanımda 20 kilo ambalaj da taşımak istemiyorum, rasyonun güzelliği orada, çok az yer, çok az ağırlık. 

:D ya o isitan zimbirti magnezyum demir tuz. atla deve degil yani. paketleme de vakumla yapilacak dantelli bardak altligi goturecek halin de yok. adres ver gondericem diyorum hala bik bik. Evinde dener begenmezsen kedilere verirsin :D

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 5073 Toplam Mesaj: 44
işyeri yemek sefer tası