Acilde Ssk Yoksa Para İsterler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kodumun suriyelileri kadar değerimiz yokmu ülkede git hocam devlet varsaönce devlete yoksA Özele git   paran olmadığının ya da ssk olmadığının söyleme  git tedavini ol  

para isterlerse cıngarı çıkar canınımı alacaklar suriyeli diye kaydet listeye devlet versin parasını de  hır çıkart ödeme korum böyle işe ne hallere düştük yaa paramız ssk mız yoksa ölecekmiyiz memlekette 

harbi sinirlendim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Serdar'ın dediğini yap olmadı gel buraya ne kadar para lazım olduğunu söyle aramızda toplarız.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şirketin finans müdürü bayıldı acile gitti özel serum taktılar 150 tl aldılar herkez sallamış ne güzel parayi istediklerindede sallayın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Serdar'ın dediğini yap olmadı gel buraya ne kadar para lazım olduğunu söyle aramızda toplarız.

ben 10 tl atarım 20 kişi toplask yeter heralde yanlış anlamayın maaş yatmadı daha.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Tam dejavu oldun diyordum ki ayni konu degilmis, bi benzerini eli kirildigi zaman acmis.

Acile git, ben de para isteyemiyorlar diye biliyorum ama isteyebiliyorlarsa da kimseyi hastanede birakacak halimiz yok, ya da muridlerden birinin calistigi bir yere git daha temiz.

Bir de daha onceki konunda da yazmisim, fason da olsa bi ise gir gerekirse sigortani cebinden ver yatirt onlara hocam hayat bu. Kulak da kotu ama yine de bi derece, yarin obur gun araba carpsa ne olacak olmayan seyler mi bunlar? 

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Tam dejavu oldun diyordum ki ayni konu degilmis, bi benzerini eli kirildigi zaman acmis.

Acile git, ben de para isteyemiyorlar diye biliyorum ama isteyebiliyorlarsa da kimseyi hastanede birakacak halimiz yok, ya da muridlerden birinin calistigi bir yere git daha temiz.

Bir de daha onceki konunda da yazmisim, fason da olsa bi ise gir gerekirse sigortani cebinden ver yatirt onlara hocam hayat bu. Kulak da kotu ama yine de bi derece, yarin obur gun araba carpsa ne olacak olmayan seyler mi bunlar? 

orasından burasından sallayanlar okusun  evet ölüyorlar hocam acilde hemde. 

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/591938/140_lirasi_olmadigi_icin_oldu.html

140 lirası olmadığı için öldü İzmir'de, bir özel hastanede 140 TL'lik hastane girişi ücretini verene kadar tedavi edilmediği iddia edilen ve bir müddet sonra da yaşamını yitiren 30 yaşındaki tüberküloz hastası Rabia Çiçek’in ablası, hastanede yaşanan dehşet anlarını anlattı. Abla Tuba Piren, "O sedyenin üstünde o odada acılar içerisinde bağıra bağıra öldürdüler kardeşimi. Onlar birer katil" dedi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

devlet hastanesi ve aile hekimleri muayene etmek zorunda diye biliyorum. daha doğrusu 2 yıl önce öyleydi. sağlık güvencen olmasa bile bakmak zorundalar. bu gss dalgasından sonra farklı bi uygulama geldiyse bilemem.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    bu kadar tırsak olmayın benim rahatsızlığım olsa analarından emdiği sütü burnundan getiririm şikayetçi olurum artık her kanalın whatsapp hattı var video çeker çeker hepsine yollarım kepaze ederim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    bu kadar tırsak olmayın benim rahatsızlığım olsa analarından emdiği sütü burnundan getiririm şikayetçi olurum artık her kanalın whatsapp hattı var video çeker çeker hepsine yollarım kepaze ederim.

sakin ol genç herşey senin bildiğin gibi değil

acilsen bakarlar kulağım tıkandı diye gidersen, sgkn ve paran yoksa bakmazlar özelde, hiç bir bok yapamazsın. istediğin yere şikayet et.

ben acilde çalışırken böyle tipler gelecek kapıdan siktirederdim şimdi acilde çalışmıyorum..

yok doktorsun bakmak zorundasın yok doktorsun muayene etmek zorundasın. insanca gidip rica etse bakarlar ama böyle artist artist yok emdiği sütü burnundan getiririm falan.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

sakin ol genç herşey senin bildiğin gibi değil

acilsen bakarlar kulağım tıkandı diye gidersen, sgkn ve paran yoksa bakmazlar özelde, hiç bir bok yapamazsın. istediğin yere şikayet et.

ben acilde çalışırken böyle tipler gelecek kapıdan siktirederdim şimdi acilde çalışmıyorum..

yok doktorsun bakmak zorundasın yok doktorsun muayene etmek zorundasın. insanca gidip rica etse bakarlar ama böyle artist artist yok emdiği sütü burnundan getiririm falan.

sonra doktorlar neden dayak yiyor yer tabi vatandaşı siktireden doktor dayağı hak eder afedersinde o yemini boşa etmedin parası olsa elbette sana minnet etmez
    ayrıca kimse kimseye de durup dururken içeri girer girmez atar gider yapmaz adamı siktiredersen bakmayıp adam çıldırır tabi
    kimse acile keyfiyen gitmez değil mi?
    Suriyelilere nasıl mecbur bakıyorsan kendi vatandaşınada bakacaksın
Toplam Hit: 5411 Toplam Mesaj: 44
ssk