Acilde Ssk Yoksa Para İsterler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    bu kadar tırsak olmayın benim rahatsızlığım olsa analarından emdiği sütü burnundan getiririm şikayetçi olurum artık her kanalın whatsapp hattı var video çeker çeker hepsine yollarım kepaze ederim.

sakin ol genç herşey senin bildiğin gibi değil

acilsen bakarlar kulağım tıkandı diye gidersen, sgkn ve paran yoksa bakmazlar özelde, hiç bir bok yapamazsın. istediğin yere şikayet et.

ben acilde çalışırken böyle tipler gelecek kapıdan siktirederdim şimdi acilde çalışmıyorum..

yok doktorsun bakmak zorundasın yok doktorsun muayene etmek zorundasın. insanca gidip rica etse bakarlar ama böyle artist artist yok emdiği sütü burnundan getiririm falan.

sonra doktorlar neden dayak yiyor yer tabi vatandaşı siktireden doktor dayağı hak eder afedersinde o yemini boşa etmedin parası olsa elbette sana minnet etmez
    ayrıca kimse kimseye de durup dururken içeri girer girmez atar gider yapmaz adamı siktiredersen bakmayıp adam çıldırır tabi
    kimse acile keyfiyen gitmez değil mi?
    Suriyelilere nasıl mecbur bakıyorsan kendi vatandaşınada bakacaksın

senin tavrınla geleni siktirederim. açık ve net. gelip bana emdiği sütü burnundan getiririm diyeceksin ben sana bakıcam öyle mi?

acil gel bakalım, kulağım tıkandı param yok sike sike bakacaksın tavrınla gel aynı şekilde geri gönderilirsin, anlamazsın bile.

güzellikle söylersen tabiki bakılır.

şunuda şuraya koyayım, artistlenenler okusun sen gibi: http://www.sakaryasm.gov.tr/detay/309/acil-servislerde-yesil-alan-uygulamasi-ve-ucretlendirme.aspx

sonuç kısmını okuman yeterli

sen git cumhurbaşkanına söyle suriyelilere bakılıyor bana neden bakılmıyor diye. bana değil

biri tarafından 02/Eki/16 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    bu kadar tırsak olmayın benim rahatsızlığım olsa analarından emdiği sütü burnundan getiririm şikayetçi olurum artık her kanalın whatsapp hattı var video çeker çeker hepsine yollarım kepaze ederim.

acilsen bakarlar kulağım tıkandı diye gidersen, sgkn ve paran yoksa bakmazlar özelde, hiç bir bok yapamazsın. istediğin yere şikayet et.

ben acilde çalışırken böyle tipler gelecek kapıdan siktirederdim şimdi acilde çalışmıyorum..

yok doktorsun bakmak zorundasın yok doktorsun muayene etmek zorundasın. insanca gidip rica etse bakarlar ama böyle artist artist yok emdiği sütü burnundan getiririm falan.

sonra doktorlar neden dayak yiyor yer tabi vatandaşı siktireden doktor dayağı hak eder afedersinde o yemini boşa etmedin parası olsa elbette sana minnet etmez
    ayrıca kimse kimseye de durup dururken içeri girer girmez atar gider yapmaz adamı siktiredersen bakmayıp adam çıldırır tabi

kuralları koyan hükümet , millet senin emrettiğini mi yapacak yoksa işini mi yapcak ? adam devlette değilde özelde çalıştığı için suçlumu şimdi kafasına göre herkeze bakabilirmi sanıyorsun?

oy verirken iyi şimdi suriyeliye  baktıgın gibi bunada bak diyorsun , oldu canım...  müşteri herzaman haklıdır diye birşey yok olmamalıda. ister paralı olsun ister parasız olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

kuralları koyan hükümet , millet senin emrettiğini mi yapacak yoksa işini mi yapcak ? adam devlette değilde özelde çalıştığı için suçlumu şimdi kafasına göre herkeze bakabilirmi sanıyorsun?

oy verirken iyi şimdi suriyeliye  baktıgın gibi bunada bak diyorsun , oldu canım...  müşteri herzaman haklıdır diye birşey yok olmamalıda. ister paralı olsun ister parasız olsun.

oy verdiğimi nerden çıkardın en çok söven benim bunlara kalkmış ne diyorsun
    müşteri dediğin hasta oluyor hastaya müşteri gözüyle bakıyorsanız zaten sizin sağlıkçılığınızda doktorluğunuzda yerin dibine batsın
    tamam parası yok diye bakmayın ölsün o zaman içinizi rahatlatırsınız belki bu şekilde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

oy verdiğimi nerden çıkardın en çok söven benim bunlara kalkmış ne diyorsun
    müşteri dediğin hasta oluyor hastaya müşteri gözüyle bakıyorsanız zaten sizin sağlıkçılığınızda doktorluğunuzda yerin dibine batsın
    tamam parası yok diye bakmayın ölsün o zaman içinizi rahatlatırsınız belki bu şekilde

Sen hala baska kafalardasin. Düzgünce gider konuşursan bakarlar hocam param yok durumum yok hastalığım bu. O adam sana zaten bakar. Ama yok kepaze ederim, burnundan getiririm, doverim ederim. Atara gerek yok.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Doktor doktorluğunu, muhasebe muhasebeciliğini, devlet politikalarını düzgün yapsın gerisinde problem yaşanmaz.

Hanzo tipleri kenara bırakırsak en medeni, eğitimli, sinirsiz adam bile yeri geliyor hastanedeki ön yargılı üstten bakışlar sebebiyle dellenebiliyor. Suçu sadece halkın üzerine atıp kenara çekilemezsiniz.

Doktorun da barzosu var. Karşısındaki her gelen vatandaşa sinek gibi bakan, müşteri gözüyle bakan, her gelene cahil köylü yakıştırması yapıp anlayıp dinlemeden ön yargıyla tersleyen doktorları da ne yapacağız? Buna çözümü olan var mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Doktor doktorluğunu, muhasebe muhasebeciliğini, devlet politikalarını düzgün yapsın gerisinde problem yaşanmaz.

Hanzo tipleri kenara bırakırsak en medeni, eğitimli, sinirsiz adam bile yeri geliyor hastanedeki ön yargılı üstten bakışlar sebebiyle dellenebiliyor. Suçu sadece halkın üzerine atıp kenara çekilemezsiniz.

Doktorun da barzosu var. Karşısındaki her gelen vatandaşa sinek gibi bakan, müşteri gözüyle bakan, her gelene cahil köylü yakıştırması yapıp anlayıp dinlemeden ön yargıyla tersleyen doktorları da ne yapacağız? Buna çözümü olan var mı?

aynen öyle  ama özel hastanelerin hepsi hastayı müşteri olarak görmekte ve ota boka tahlil yapmaktalar 

soğuk algınlığı için gittim özel hastaneye özel sağlık sigortam var gerçi 

ilaç vereceksin yada  serum merum takacaksın iğne antibiyotik klasik şeylerdir bunlar artık doktor olmaya bile gerek yok anlayacağın

adam sırtımı dinledi bu ses hiç hoşuma gitmedi dedi sanarsın ki ölüm döşeğindeyim ne var dedim röntgen gerek iyi bir de kan tahlili o neye gerekse neyse ona da okey dedim 

serum taktı kendime geldim serumu yerken sonuçlar çıktı tahlilin ee dedim bir şey yok dedi  ama biz yinede önlemimizi aldık diyor :) 

tahlil paraları haşırtt 

arkadaşımın amcası vardı dktor özel bir hastanede adamın birinin ciğerlerinde nokta kadar bir kist mi desem bir şey varmış neyse diyor bir ilaç vermiş demiş kullan yok olur gider 15 günsonra bir daha bakalım kullanmış hakkatende leke gitmiş

başhekim odasına çağırıp neden ameliyata almadın ameliyatla çekseydik onu vs diye demiş ne gerek var ilaçla gider olsun biz burada para kazanıyoruz öyle durumlarda ameliyata alalaım hastayı hemen demiş  arkadaşın amcasıda demiş ben yapamam böyle bir şey istifa etmiş hastaneden 

doktor adama iş mi yok 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Babanneme araba çarptı adam hemen yakında ki özel hastaneye götürdü alçı film falan çıkarken para istediler 460 TL gibi bişey eniştem avukat ne parası buraya acil geldi kendi gelmedi 1 kuruş vermem dedi gönderdiler para almadan 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Babanneme araba çarptı adam hemen yakında ki özel hastaneye götürdü alçı film falan çıkarken para istediler 460 TL gibi bişey eniştem avukat ne parası buraya acil geldi kendi gelmedi 1 kuruş vermem dedi gönderdiler para almadan 

aciilden acil girmek ile girmemek arasınndaki farkı 100 kere yazmışlar hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

aciilden acil girmek ile girmemek arasınndaki farkı 100 kere yazmışlar hocam

Tutanın tuttuğuna geçirdi bir dünya.... ayık olmazsan acilden acil girsen de geçirirler hocam bende onu diyorum uyanık olmak lazım...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@Speedyy ne yaptin gittin mi nasil oldun

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 5415 Toplam Mesaj: 44
ssk