Acilde Ssk Yoksa Para İsterler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

@Speedyy ne yaptin gittin mi nasil oldun

Gittim hocam,Konu da durum başka yere kaydığından cevap veremedim :) 

Acile gitmedim pazartesi hastaneye gittim muayene ücreti, ilaçlar derken 150Tl'yi verdim 
    Olmayan parayı :) Kulak damlası verdi, açık olan kulağımdan zeytin çekirdiği kadar kir çıktı 
    Ki hergün temizleyen insanım temizlikle alakası yok, yapı meselesi dedi doktor 
    Tıkalı olan hala tıkalı çıkaramıyor, Pazartesi tekrar gideceğim yumuşumasını bekliyor 
    Öyle yarım yamalak duyarak devam ediyorum hala, Pazatersi için muayene de çok ücret 
    Alımmaması adına kağıt yazdı onu vereceğim 200'ü geçen bir para yoktan var edip bulup ettim verdim 
    Bakacağız artık daha ne kadar girecek bana :) 

Speedyy tarafından 07/Eki/16 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

Bu bir parodidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Speedyy bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Acile gitmedim pazartesi hastaneye gittim muayene ücreti, ilaçlar derken 150Tl'yi verdim 
    Olmayan parayı :) Kulak damlası verdi, açık olan kulağımdan zeytin çekirdiği kadar kir çıktı 
    Tıkalı olan hala tıkalı çıkaramıyor, Pazartesi tekrar gideceğim yumuşumasını bekliyor 
    Öyle yarım yamalak duyarak devam ediyorum hala 

Gliserin falan? Sevindim en azindan bi adim atmissin 150 lira bir anda cok gelebilir ama saglik icin buyuk bir rakam degil gecmis olsun simdiden. Sigorta olayini hallet ama boyle olmaz yahu :|

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Speedyy bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Öyle yarım yamalak duyarak devam ediyorum hala 

Gliserin falan? Sevindim en azindan bi adim atmissin 150 lira bir anda cok gelebilir ama saglik icin buyuk bir rakam degil gecmis olsun simdiden. Sigorta olayini hallet ama boyle olmaz yahu :|

Kulak damlası, ( Jel gibi günde 8 damla ) Antibiyotik hap verdi hocam, isim de atarım birazdan inşallah 
    Açılmaya başlandıkça dünyam güzelleşiyor, Resmen cam bir fanusun içerisinde konuşuyor yaşıyorum  :) 
    Gss'yi hallet inşallah şimdi ödeme vakti düzenli ödersem de ssk'dan yararlanacağım artık Çok saolasın hocam var olasın :) 

Edit ; Sabah öğle akşm 8 damla olacaktı 

Speedyy tarafından 07/Eki/16 13:00 tarihinde düzenlenmiştir

Bu bir parodidir.
Toplam Hit: 5406 Toplam Mesaj: 44
ssk