folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Action Coin Aktif, Wallet'lar Açılıyor - 100 Coin ( 2-3 $ ) Üyelik Sonrası Kazanabilirsiniz

Action Coin Aktif, Wallet'lar Açılıyor - 100 Coin ( 2-3 $ ) Üyelik Sonrası Kazanabilirsiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

10.000 tane'yi nerden buldunuz yahu :)

bana 1000 tane verdi o kadar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

10.000 tane'yi nerden buldunuz yahu :)

bana 1000 tane verdi o kadar :)

10.000 değil hocam, transferde bekleyen 70.000 - referans sisteminden kalan 25 bin daha var.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

suanda her hangi bir borsada işleme girdi mi ? biliyormusunuz 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

suanda her hangi bir borsada işleme girdi mi ? biliyormusunuz 

Şuan girmedi hocam. 1-2 ay içerisinde gireceği sosyal medya hesaplarından bildriliyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Bu arada arkadaşlar elinde 40-50 bin kadar action coin olan varsa buradaki konumada bakabilirler : https://www.tahribat.com/forum/token-veya-coin-karsiligi-web-sitesi-satiyorum-235109

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Nihayet beklediğim transfer gerçekleşti :) 28660 adet daha kaldı onlarda transfer olsa, al - unut yap gibi rahat olcam :d 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Nihayet beklediğim transfer gerçekleşti :) 28660 adet daha kaldı onlarda transfer olsa, al - unut yap gibi rahat olcam :d 

Ben daha bekliyorum hocam :) İlginç ya çok yavaşlar basit olması gereken şeyleri bu kadar yokuşa sürmeleri ilginç geliyor bana.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

Ben daha bekliyorum hocam :) İlginç ya çok yavaşlar basit olması gereken şeyleri bu kadar yokuşa sürmeleri ilginç geliyor bana.

Evet hocam hakikaten çok yavaşlar. Ama adamlar ısrarla şunu diyorlar, bu kadarını beklemiyorduk :D Siteyi güncellediklerinde neler yapmışlar göreceğiz, 200 ülke'de temsilciye ulaşacağız gibi çok iddaalı bir şey söylediler. Şayet , birkaç ay içerisinde borsaya girerlerse ve aynı şekillerde rewards sitelerinde Avrupa'dan birkaç tane dahi olsa işletme bağladığını görürsek, emin ol bu proje dünya çapında patlar :)

Booking,Hotelscombined,Trivago gibi portallarada düşerde dolaşıma bu şekilde girerlerse, şuan sahip olduğumuz 1 coin bile çok değerli olur. Ben sabırlıyım, beklerim. 3 ay 5 ay 1 yıl farketmez! Millet bitcoin'den 8 sene sonra vurdu parayı , ama tabi bu kadar imkan yoktu o zamanlar kripto para piyasası için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Hoca ben coinleri wallete aktaramadım. Actionrewards.net te duruyor. Aktarma bitmiş galiba 404 not found hatası veriyor aktarma sayfasına girince. Coinler orada dursa yine kullanabilirmiyim? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Hoca ben coinleri wallete aktaramadım. Actionrewards.net te duruyor. Aktarma bitmiş galiba 404 not found hatası veriyor aktarma sayfasına girince. Coinler orada dursa yine kullanabilirmiyim? 

actioncoin.io sitesinde şuan Token Transfer alt menüsü var hocam. Oraya action coin wallet adresinizi girin, miktarı girin ve transfer edin. Mailinize transfer onay maili gelecek, onaylayın.

Sonrası transferin gerçekleşmesini bekleyin hocam. 

Action Wallet Açma ( Türkçe ) : https://www.youtube.com/watch?v=Ns2t3KjEpOM&t=59s

Toplam Hit: 55840 Toplam Mesaj: 102
action coin