folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Adsense Ödemeleri Yapıldı Ne Kadar Aldınız ?

Adsense Ödemeleri Yapıldı Ne Kadar Aldınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

seo yazılırmış ne yazıyosun sen makalemi yazıyon sanki tövbe ya

sitenin dilini ingilizce yap + hotel ve araba reklamları en iyi parayı verenlerdir bnun yaında özgün içeriğide unutmamak lazım title meta konular hotelle arabayla ilgili yabancı şeyler giirn ozaman görün

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    CodeCryer bunu yazdı:
    -----------------------------
    stillalive bunu yazdı:

adsense politikasının en önemli kurallarından birisi

NE KADAR KAZANDIĞINIZI KİMSEYLE PAYLAŞMAYIN.

bu çok büyük bir ban sebebidir. ss bile koymuşsunuz, google'ın sizi banlaması için herşey mevcut maşallah :)

hehehe lary page de zaten tahribat muridiydi hemen görecek görse bile bi bakışta hesabın benim olduğunu anlıyacak

abbow impasıbıl is yok tırstım lan

bu siteye bizden başka binlerce kişi giriyor, ipnanın biri ispiyonlayabilir. KALDI Kİ alttaki bilgiler seni bulmaları için fazlasıyla yeterli bilgiler:)

İçerik için AdSense 232.991 2.242 0,96% 1,85 $ 430,79 $
    tüm İçerik İçin AdSense kanallarını görüntüleyin »

Sorgular Tıklamalar CTR eCPM [?] Kazançlar
    Arama için AdSense 1.351 88 6,51% 14,96 $ 20,21 $
    tüm Arama İçin AdSense kanallarını görüntüle »

Tıklamalar CTR Kayıtlar Dönüşümler [?] Kazançlar
    Tavsiyeler en iyi ürünler 16 0,03% 0 2 1,10 $
    Firefox artı Google Araç Çubuğu:

9

0,04%

0

2

1,10 $

Software Demos and Selection Help

0

0,00%

0

0

0,00 $

Wholesale from China

0

0,00%

0

0

0,00 $

Professional Translation Services

0

0,00%

0

0

0,00 $

Lowest Price Wow Gold

0

0,00%

0

0

0,00 $

Interactive Marketing Services

0

0,00%

0

0

0,00 $

Postales Virtuales Gratis

0

0,00%

0

0

0,00 $

International Money Transfer

0

0,00%

0

0

0,00 $

Online Share Trading

0

0,00%

0

0

0,00 $

PPC Ad Secrets Revealed

0

0,00%

0

0

0,00 $

Get 140 Free SMS

0

0,00%

0

0

0,00 $

Videohamster

0

0,00%

0

0

0,00 $

RegCure

0

0,00%

0

0

0,00 $

Sensor Light

0

0,00%

0

0

0,00 $

Web Designs

0

0,00%

0

0

0,00 $

Reading Horizons: Dysleixa

0

0,00%

0

0

0,00 $

Sign Up. Teenagers sharing their opinions about movies and other topics.

0

0,00%

0

0

0,00 $

Free Member Registration

0

0,00%

0

0

0,00 $

Free shopping cart software

0

0,00%

0

0

0,00 $

Governance, Risk, Compliance and Quality Management Solutions

0

0,00%

0

0

0,00 $

Update your Device Drivers instantly

0

0,00%

0

0

0,00 $

0

0,00%

0

0

0,00 $

Prototyping Quotes and Prototyping Work

0

0,00%

0

0

0,00 $

White Paper Syndication

0

0,00%

0

0

0,00 $

Job Portal

1

4,35%

0

0

0,00 $

tüm Tavsiye ürünlerini görüntüle »

Toplam Kazanç   452,10 $

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeCryer
    CodeCryer's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Sağol tavsiyen için kokomaster

CodeCryer derki "Tecavüz kaçınılmazsa benide çağırın aq"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    'Baltaları gömdük ama yerini unutmadık" :)))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Yenilere yardımcı olabilecek bilgiler

1-)Aynı İsimle birden fazla hesap açabilirmiyiz ?

Cevap a ) Google Adsenseden Aktif Bir Hesabınız var ise google adsenseye aynı isim ve soyisimle başvurduğunuzda Google adsense başvurunuzu ''Zaten şuanda aktif olan bir hesabınız olduğu'' gerekçesi ile reddeder.Çünkü googleye göre birden fazla hesap kullanmak yasak olup kişi zaten eğer birden fazla web sitesi var ise hesabını istediği kadar sitede kullanabilir ve Kanal yönetimi ile bu sitelerin istatistiki verilerini tutabilir.
    Cevap b ) Google adsenseden daha önce banlanmış iseniz google adsenseye aynı isim ve soy isimle başvurduğunuzda Google adsense başvurunuzu Kabul eder.(Bunu yapmasının sebebi tahminimce google Hesap onaylama işlemleri sırasında geliştirdiği filtreleme tekniğinde şahsın banlanmış olmasını kaile almıyor olabilir.) *Lakin Hesabınızı aktif olarak kullanmaya başladığınızdan yaklaşık olarak 1 hafta 10 gün sonra Google adsenseden şöyle bir mail alırsınız.''Bu hesap daha önce kapatılmış bir hesapla ilişkilendirildiği için durdurulmuştur,Reklamverenlerin haklarını vs vs..''
    2-)Aynı Adres,Soyadı,Telefon ile başvurabilirmiyiz ? Cevap : Yukarıda belirtmiş olduğum sonuçlar aynı şekilde bu sorudada geçerli olmaktadır.Daha önce Banlanmış bir Ev adresi vede Telefon İle Tekrar başvurduğunuzda 1.Ci Soru Cevap b) ' dede belirttiğim sonuçla karşı karşıya kalırsınız. Soyadının aynı olması ban sebebi değildir(Bu durumun geçerli olması için adres telefon vs bilgilerinin farklı olması lazım.)
    3-)Eft bilgileri kısmına Google adsensedeki ad soyadım değilde farklı bir isim yazarak ödeme almak istiyorum bu mümkünmüdür ? Cevap a) 18-11-2006'dan önce açılmış vede eft banka bilgileri onaylatılmış hesaplar tıpkı bu ay ödeme aldıkları gibi bundan sonraki aylarda farklı ad ve soyad olsa bile rahatlıkla ödeme alabileceklerdir. Cevap b) 18-11-2006' dan sonra heap açılmak istendiğinde google adsense başvuru sayfasında belirtilmiş olan •; Alacaklı adınızın banka hesabınızdaki adla aynı olması gerekir. •; Alacaklı, AdSense'e katılabilmek için en az 18 yaşında olmalıdır. Kurallarına göre bu tarihten sonra açılmış hesaplarda banka bilgilerinin google adsense ad ve soyadı ile aynı olmak zorunluluğu vardır.
    Cevap c) 18-11-2006'dan önce açılmış fakat banka bilgileri girilmemiş hesapların durumu ise meçhul.Yani bu hesaplar için şuan kesin birşey söyleyemiyoruz.Ancak Tıpkı Pin sisteminin devreye girmesinden sonra nasıl o ana kadar açılmış hesaplarda Pin kodundan muhaf tutuldu ise sanırım şuana kadar açılmış olan fakat banka bilgileri girilmemiş olan hesaplardada CEVAP A) geçerli olacaktır.
    4-)Aynı bilgisayarda birden fazla hesap kontrolü yapabilirmiyiz ? Cevap ) Googleye göre bir bilgisayardan birden fazla hesap kontrolü yapmak ban sebebi değildir.Yani Kural sayfasında en azından böyle bir ibare bulunmamakta.Ancak Bu Sizin Aynı bilgisayardan birden fazla google hesabına girmenizin banlanmanıza etken olmayacağı anlamınada gelmiyor.Yani Özellikle Aynı bilgisayardan daha önce ban yemiş bir kullanıcının yine aynı bilgisayardan 2.ci bir hesap kontrol etmesi googlenin size ulaşması açısından bir etkendir. Örneğin yaşadığım bir olaydan bahsedersek.Ad soyad adres hatta telefonu bile farklı olan bir hesaba daha önce ban yemiş bir bilgisayardan giriş yapıp kontrol ettikten 1 gün sonra Googleden gelen mailde ''Bu hesap daha önce banlanmış bir hesapla ilişkilendirilmiştir'' yazmakta. Bu Yüzden mümkün mertebede Hesaplarınızı *Pc(Kendi pc nizden 1 adet hesabınızı kontrol ediniz) *Remote(Uzak masaüstü bağlantısı) *Ve internet kafe gibi ortamlara giderek kontrol ediniz.
    5)Bu ay kazandığım parayı bu ay sonu alabilirmiyim ? Cevap )Kesinlikle Hayır.Bu maddeyi özellikle koydum çünkü bende zamanında ilk başladığım zamanlarda bu hataya düşmüştüm. Googlede Örneğin 1 Kasım ile 30 Kasım Arasında Kazandığınız Ödemeyi Aralıkta alırsınız yani bir sonraki ay.
    6)Pin Kodu nedir ne zaman gelir ne işe yarar ? Cevap)Pin kodu googlenin uyguladığı bir çeşit güvenlik sistemidir.Adresinize gelir Buda Yaklaşık olarak 2 hafta ile 40 gün arasında değişen bir sürede ulaşır. Pin Kodunun İlk Gönderilme Tarihi Hesap Bakiyenizin 50 doların üstüne çıkması sonucu olur.Her 2 haftada bir yeni bir pin kodu talebinde Bulunabilirsiniz.
    7)Google Adsenseye en hızlı başvuru şekli nedir ? Cevap)Blogger.com'dan başvurmak sizin google adsense hesabınızın en hızlı şekilde (Maksimum 1 gün içinde) Onaylanıp aktif olmasını sağlayacaktır.
    8)Google Adsense Mail Adresimi Değiştirebilirmiyim ? Cevap)Evet Googlenin Şu Sayfada Detaylı olarak belirttiği işlemleri gerçekleştirdiğiniz sürece bu mümkündür.
    9)Google Adsense Ödemeleri Hangi Tarihte yapar ? Cevap)Kesin olmamakla beraber Her ayın 23'ünde Ödeme İşleme girer.Ve 24'ünde Ödemeler Eft Yapılır. 10)Google Adsense Reklamlarına tıklamaları için kullanıcıları teşfik etsem ne olur ? Cevap)Googleye göre Kullanıcıyı reklama teşfik etmek Kesinlikle Ban Sebebidir. Google adsense reklamlarının sağına soluna altına üstüne hiçbir şekilde o reklama tıklamayı teşfik edecek örneğin ''Dosya indirmek için yada siteye girmek için tıklayın'' yada sitemize destek vermek için her gün ''1 kez google adsense reklamına tıklayın'' gibisinden. Ayrıca Google ye göre sadece yazı ile teşfik değil örneğin FULL EKRAN PENCERE AÇIP içine google adsense koymak (daha doğrusu klasik popup pencereye bile adsense koymak) kesinlikle yasak olduğu gibi Bir sayfada Sadece google adsenseyi koymak yani tıklanacak başka herhangi birşeyin bulunmamasıda teşfik sayılır ve google için ban sebebidir.

Öncelikle Google'dan ban yediyseniz okuyun, 

Öncelikle önceden ban yediyseniz,
    1) Eğer üye olacağınız siteniz farklı ise; - Aynı isim ve soyisim ile başvurabilirsiniz…;. Ama bunun haricindeki tüm bilgiler farklı olmalı. ( Tel numarası, e-mail ve normal adres,Eft hesap numarası) Aynı isimden onlarca kisi olabilir, google bunu ispatlicak ikinci birşey daha bulursa hesabınızı kapatır. Genelde bunu pin gonderme işlemi sırasında yapar. Çünkü ilk başta üye yaparken sadece sitenize bakar…; Fakat pin gonderirken diğer bilgiler kontrol edilir.
    2) Aynı siteden hesap açtırmak istiyorsanız farklı isimle başvurmalısınız. -Fakat bu sefer yine email,tel numarası,eft hesap numarası eskilerden tamamen farklı olmalıdır. Bir tanesi bile aynı olsa başka hesapla ilişkisi olduğu anlaşılır. —;—;—;—;—;—;—;—;—;- Peki Geçersiz tıklama olayına gelelim fakat önce şu bilgileri vermeliyiz herhalde. —;—;—;—;—;—;—;—;—;- - Hesap kapatılması ve banlanmak tamamen farklı şeylerdir…; Hesabınız kapatılsa bile aynı sitede başka kişinin reklamlarını gösterebilirsiniz.Çünkü siteniz banlanmış değil. - Eğer banlanırsanız, o sitenizde hiçbir google reklamı gösteremezsiniz…; ister kendinizin ister başkasının. Önce banı açtırmanız lazım…;. —;—;—;—;—;—;—;—;—;—; Buraya Dikkat! Peki banı nasıl açtırırım? - Eğer banlanma sebebini bilmiyorsanız veya sonradan satın aldığınız bir site banlıysa google adsense Türkiye şubesine mail atmanız lazım. Mailde ne diyeceksiniz? Öncelikle sitenizin banlı olduğunu söyleyeceksiniz. Sebep olarak ise; - “;Siteyi başkasından aldım ve banlı olduğunu öğrendim acaba kontrol edip banlanmaya sebep olan etkeni bana bildirirmisiniz? bu şekilde kural ihlalini kaldırmış olurum ”; şeklinde yazabilirsiniz. veya, - “;…;.. Sitemden şu sebeple ban yemiştim ve bana sebep olan etkeni ortadan kaldırdım.Lutfen kontrol edip banı kaldırırmısınız?”; Şeklinde size uygun olan yazıyı veyahut benzerini gönderebilirsiniz. Bizzat başıma gelmişti bu olay. ilk üyeliğimde aşırı keywordsten dolayı uyarı gelmişti ve 72 saat içinde onları temizlemem isteniyordu.Ama öncesinde ben çekimi alamadığım için onlara mail atmıştım ve kontrole gelmişlerdi anlaşılan.Kontrol ederken bunları görüp uyarı maili atmışlar. Tabi ben bunu dikkate almadım ne de olsa çok az kazanıyorum diye ve 3 gün sonra ban yedim. 1 ay sonra mail attım sitem “;şu sebepten dolayı kapanmıştı ve bu sorunu giderdim lütfen banımı açarmısınız? ”; dedim. 2-3 gün sonra açıldığına dair mail geldi. —;—;—;—;—;—;—; Şimdi asıl konuya gelelim…; Geçersiz tıklama ve banlanmalar. - Herkesin korktuğu şey şu…; Birisi kodlarımı başka uygunsuz siteye koyarsa hesabım kapatılır…; Fakat olay zannettiğiniz gibi değil. Google önce bakıyor ve içerik gerçekten uygunsuzsa hesabı kapatmıyor.O siteyi banlıyor…; Fakat uygunsuz içerik adsense kodunun sahibi olan siteye ait ise hesabı da kapatıyor. Örneğin; Sizin siteniz A ve size çelme takmak isteyen site B Eğer uygunsuz durum B sitesinde ise o sitenin size ait olup olmadığını bildiklerinden B sitesini banliyorlar. Fakat uygunsuz durum A sitesinde ise zaten bu site kayıt olan site olduğu için direk hesap kapatılıyor. Yani bu durumda diğer şahısa çelme takmak isteyen kişi asıl kendisine kötülük yapmış oluyor ve sitesi banlanıyor.Hesap kapatılmıyor. —;—;—;—;—;—;—;—;—;—;—;—;—;—;- Geçersiz tıklamaya başka nedenler sayayım ( Bizzat başıma geldiği için ) -Birara bir sitemden diğerine iframe ile user gönderiyordum toplistlerde yukarıya çıkmak için. Birgun 300 tane fazladan tıklama gördüm.Üstelik tek bir sayfaya…; bunu nasıl gördüm? Kanallar sayesinde. Sitemde tam 30 kanal vardı. Her içerik için ayrı kanal açmıştım.Her site için değil.Her farklı tarzdaki içerik için. Bu sayede direk sorunun hangi sayfada olduğunu gördüm. Sonra baktım ki iframe gönderdiğim sayfa bu…; Hemen iframeyi kaldırdım tabiki ve geçersiz tıklamalar durdu. iframe ile bir sayfaya kod gönderdiğinizde otomatik tıklama meydana gelebiliyor.Tabi bu herzaman olmuyor dikkat etmek lazım. —;—;—;—;—;—;—;—;—; Aklınıza şu gelebilir…; Peki gıcık olan birisi bana iframe ile user gönderirse ne olur? Merak etmeyin bu durumda siz zaten hangi siteden bunun geldiğini görebiliyorsunuz ve adsense ye durumu bildirdiğinizde o siteyi banlıyor.Fakat banlanması size gonderdiği iframeyi kesmez.Onun yapabileceği tek şey banlayabilme.Tabi karşıdaki kişi de sitesinin adsense den banlanmasını göze almalı…; —;—;—;—;—;—;—;—;–; - Peki neden geçersiz tıklamalardan çok ban yeniyor? Tek sebebi bu mu derseniz? Tek sebep bu değil tabiki birileri gıcıklığına reklamlarınıza tıklıyor olabilir…; En çok söylenen söz budur. Fakat google bu kadar basit banlamiyor acaba biri gıcıklığına tıklama yapıyormudur diye düşünüyor.Eğer ip size aitse hesabınızı kapatıyor.Size ait değilse o tıklamaları saymıyor çünkü google adsense nin bu şekilde bir sistemi var. Dikkat ederseniz bazen 1-2 tıklama olur fakat sadece 1 tıklamalık ücret olur. Veyahut 4-5 tıklama olur içeride 0,03 $ para olur. Sebep bu çoklu tıklamadır ve çoklulardan sadece birini saymaktadır. Bunlara çoğunuz şahittir.Yani böyle bir sistem var. - Hemen başkası tıkladı şunu bunu yaptı demeyelim.Eğer şüpheleniyorsak mail ile kontrol etmelerini isteyelim. Ve emin değilim fakat sebep olarak geçersiz tıklama saysalar da sebebi başka bir olay olabilir.O kadar çok banlanma sebebi var ki tek tek bunu belirtmiyorlar. Peki bunu neden düşündüm? Bazen google ye değişik sorular sorduğumuzda aynı cevaplar gelebiliyor.Hatta otomatik cevap olduğunu düşünüyoruz.Demekki aynı şekilde sorun farklı da olsa aynı sebepler yazılıyor olabilir. —;—;—;—;—;—;—;—;–; Başka bir bilgi…; Birisi sitenizi tamamen çaldı ve kendisinin adsense kodlarını oraya yerleştirdi. Siz ne yapabilirsiniz? Adsense çalıntı içerikli sitelere reklam konmasına tamamen karşı. Siz mail atıp durumu bildiriyorsunuz ve o sitenin hesabı kapatılıyor veyahut banlanıyor. Fakat o sitenin içeriğini değiştirmek veyahut kaldırmak karşıdaki şahısa ait.Sizin yapabileceğiniz tek şey adsense den banlatmak. - Aynı şekilde sizin kodunuzu kendi sitelerine koyduklarında da banlatabilirsiniz o kişinin sitesini adsense den.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    CodeCryer bunu yazdı:
    İçerik için AdSense 232.9912.2420,96%1,85 $430,79 $
    tüm İçerik İçin AdSense kanallarını görüntüleyin »

Sorgular Tıklamalar CTR eCPM [?]Kazançlar
    Arama için AdSense 1.351886,51%14,96 $20,21 $
    tüm Arama İçin AdSense kanallarını görüntüle »

Tıklamalar CTR Kayıtlar Dönüşümler [?]Kazançlar
    Tavsiyeler en iyi ürünler160,03%021,10 $
    Firefox artı Google Araç Çubuğu:
    9
    0,04%
    0
    2
    1,10 $
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Wholesale from China
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Professional Translation Services
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Lowest Price Wow Gold
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Interactive Marketing Services
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Postales Virtuales Gratis
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    International Money Transfer
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Online Share Trading
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    PPC Ad Secrets Revealed
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Get 140 Free SMS
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Videohamster
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    RegCure
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Sensor Light
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Web Designs
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Reading Horizons: Dysleixa
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Sign Up. Teenagers sharing their opinions about movies and other topics.
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Free Member Registration
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Free shopping cart software
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Governance, Risk, Compliance and Quality Management Solutions
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Update your Device Drivers instantly
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Prototyping Quotes and Prototyping Work
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    White Paper Syndication
    0
    0,00%
    0
    0
    0,00 $
    Job Portal
    1
    4,35%
    0
    0
    0,00 $
    tüm Tavsiye ürünlerini görüntüle »

Toplam Kazanç 452,10 $

Sen artık bize selam vermessin :P

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    Google adsensenin kazancınızı sölemeyin yoksa cıs diye bi kuralı yok :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

SawIV bunu yazdı:
    Google adsensenin kazancınızı sölemeyin yoksa cıs diye bi kuralı yok :D

S22: Google kazançlarımızı diğer arkadaşlarla paylaşabilir miyiz?
    C22: Hayır kesinlikle kaç dolar kazandığınızı ya da hesabınızda ne kadar para biriktiğini diğer arkadaşlarla paylaşmak google sözleşmelerine aykırıdır.

Google Adsense : Sorular Ve Cevapları

Adamın biri "

Google AdSense'den servet: 132,994.97 $",

kazandı ama bu haberlerden sonra sayfasında google reklamları gözükmedi

http://www.chip.com.tr/konu/Google-AdSense-den-servet-132994.97-dolar_4916.html 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Madcrazy bunu yazdı:

seo yazılırmış ne yazıyosun sen makalemi yazıyon sanki tövbe ya

sitenin dilini ingilizce yap + hotel ve araba reklamları en iyi parayı verenlerdir bnun yaında özgün içeriğide unutmamak lazım title meta konular hotelle arabayla ilgili yabancı şeyler giirn ozaman görün

Birader seo dediğin şey metaları doldurmaksa kapatalım biz bu şirketi be.. :) millet salak bize boşa para veriyo :)

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

SawIV bunu yazdı:
    Google adsensenin kazancınızı sölemeyin yoksa cıs diye bi kuralı yok :D

S22: Google kazançlarımızı diğer arkadaşlarla paylaşabilir miyiz?
    C22: Hayır kesinlikle kaç dolar kazandığınızı ya da hesabınızda ne kadar para biriktiğini diğer arkadaşlarla paylaşmak google sözleşmelerine aykırıdır.

Google Adsense : Sorular Ve Cevapları

Adamın biri "

Google AdSense'den servet: 132,994.97 $",

kazandı ama bu haberlerden sonra sayfasında google reklamları gözükmedi

http://www.chip.com.tr/konu/Google-AdSense-den-servet-132994.97-dolar_4916.html 

Şartlar ve Koşullar - Program Kuralları

Ben google adsense kurallarında böyle bir cümle okumadım. Yukarıda bazı linkler vermişsin ama acaba kazançtan bahsetmenin yasak olduğu gösteren cümlenin olduğu google sayfasını gösterebilir misin?

Toplam Hit: 13043 Toplam Mesaj: 53