folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Adsense Ödemeleri Yapıldı Ne Kadar Aldınız ?

Adsense Ödemeleri Yapıldı Ne Kadar Aldınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı:
    -----------------------------

Birader seo dediğin şey metaları doldurmaksa kapatalım biz bu şirketi be.. :) millet salak bize boşa para veriyo :)
    SEO hizmeti adı altında nasıl hizmetler veriyorsunuz? Ben sitemi size versem bazı kelimelerde öne çıkarmak için neler yaparsınız? benim verdiğim parayla oyun sitesini oyun sitelerine link vererek araba sitelerini araba sitelerine link vererek mi? seo oluyo :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    ya konuyu saptırmayın beyler arkadaşım sende seo seo maşallah hani reklamın alası :D gidiyor

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

102$ .mına koym:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Link verme muhabbeti tabi var.Elimdede çok sağlam siteler mevcut.Ama Sirf link vermeyle olmuyo bu iş siteyide optimize etmen gerek

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

alanzo seonun se'si ilgili kelimenin yoğun olduğu siteye link vermektir seonun o'sunu yüzlerce seo nedir yazısında veriyorlar zaten.

Örnek vermek gerekirse sitenin içeriğinin ne olduğu hiç önemli değil sen jeep kelimesinde ilk sayfada çıkmak istiyorsan o kelimede 1. sayfada bulunan jeep bakım alım satım sitesine yani içerik jeep ile alakalı olcak siteye jeep şeklinde link verdiğin zaman senin sitende ilk sayfada çıkar.

Kendini seocu diye tabir eden kişilerde googledeki yerininin önemini ve bu işleri bilmeyen site sahiplerine aylık 20 - 30 ytlye 4 link reklam satıp başkalarını seocu olduklarına inandırıp para kazanırlar. adsl başvuru kelimesinde önde çıkmak için aynen yukarıdaki şeyi yapan seocuyum die geçinen ve r10 gibi büyük wm sitelerde admin olan kişiler tanıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    ahh ahh o jeep i link verdiğin zaman kendi sitende bi bok yoksa anca 2 gün kalırsın yükseklerde...Bide o link vermede elinde çook sağlam siteler olması lazımm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Adam 1200 dolar aldım yazmis, yalan mi soyluyor, yazanlardan bu rakamın yanına yaklasan bir kisi haric yok( zaten pek de para alan yok ya da alanlar buraya katılım göstermiyorlar. ) Legendary'inin ofisini bizzat görmüş olarak söylediklerinin doğru olduğuna inanıyorum.

Önemli olan neticedir, şöyle ya da böyle adam 1200 dolar para yapmışsa bu işten anlıyor demektir... Ne kadar anladığını ben bilemem, onu aranızda siz halledin. Yorum yapmak için 1200 doların yanına yaklaşmak lazım ki eleştiride bulunalım...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Neyse beyler ben fazla kasmayım.isteyen inanır isteyen inanmaz.burda kendimi kanıtlamak derdinde de değilim.Bu arada son bilgileri veriyim muhalefet arkadaşlara

1-Seo yazmak okadar basit bi iş değildir.

2-Seo sağdan soldan duyulmayla yapılacak bi çalışma değildir.

3-Seo sadece link vermeyle alakalı bişey değildir.ki anti parantez dandik bi siteye link ver istediğin kadar uğraş bu iş olmaz.

4-Referans olarak ( 1200 $ dediğim site ) Türkiyede en çok kasılan kelimelerden birinde site 4.5.6. sırada şuan gidip gelmektedir.1.sıradaki sitenin aylık geliri 25000$ olup bu 2.3.4.de aşırı derecede düşer.Örneğin 5.sıradaki 500 alırken 2.sıradaki 10000 kazanır.Yaptığım analiz ve program yolunda gitseydi şuan site rahat 2. sırada ve aylık min 10000 geliri vardı.Ama Dediğim gibi çok kasılan bi kelime olduğundan tam 2 ay boyunca botnet saldırısına maruz kaldık.Savcılık vs de verilen dilekçelerle engel olamadı. 2 aylık kapalı kalma süreci herşeyi alt üst etti ki saldırı başlamadan 1 hafta önce Cocacola nın ekşi sözlüğe verdiği reklamlardan almış sözleşme yapmıştık.

5-Bu anlattıklarım sadece Seo yla alakalı bişey değil siteye tabikide çok büyük bi emek harcamak gerekiyo.Zaten böyle olmasa cebinde 10 milyarı olan bi site yaptırır omur boyu parasını yer.Bu emekte işin apayrı bilgiyle birikimle olan konusu.

6-Bambaşka bi alternatif eğer harbiden çok zekiyseniz yada yaratıcıysanız izlesene.com un eski sahibi şener gibi bi site yapar 1 trilyona satar reklam şirketi kurar parayı cebe doldurursunuz.

Şu saatten sonrada Pm den ulaşmayın arkadaşlar madem reklam oluyo okumucam kusura bakmayın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı:
    Madcrazy bunu yazdı:

seo yazılırmış ne yazıyosun sen makalemi yazıyon sanki tövbe ya

sitenin dilini ingilizce yap + hotel ve araba reklamları en iyi parayı verenlerdir bnun yaında özgün içeriğide unutmamak lazım title meta konular hotelle arabayla ilgili yabancı şeyler giirn ozaman görün

Birader seo dediğin şey metaları doldurmaksa kapatalım biz bu şirketi be.. :) millet salak bize boşa para veriyo :)

hocam aldıgı linki pr li bi siteye ekleyip kendi linkinide eklettirip sadece link kasmayı bilen milyonlarca kişi seo cuyum diye dolaşıyor

benim 5 bin 10 bin hitli sitelerim var oda kendi çapımda büyük bişey bana göre ama senin 100 bin hitli siten vardır helal olsun

tüm sırlarıda paylaşırsak bize ne kalıcak (:

-

SawIV bunu yazdı:
    legendary bunu yazdı:

SEO hizmeti adı altında nasıl hizmetler veriyorsunuz? Ben sitemi size versem bazı kelimelerde öne çıkarmak için neler yaparsınız? benim verdiğim parayla oyun sitesini oyun sitelerine link vererek araba sitelerini araba sitelerine link vererek mi? seo oluyo :)

benim demek istediğimde buydu hocam (:

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı:
    ahh ahh o jeep i link verdiğin zaman kendi sitende bi bok yoksa anca 2 gün kalırsın yükseklerde...Bide o link vermede elinde çook sağlam siteler olması lazımm
    Bu iş için emek harcadığını biliyorum çünkü sonuçta para kazanıyorsun ama bilinmeyen bir sır değil bu işler baştan beri onu anlatmak için muhalefet yazdım. İlk olcaksın içerik özgün ve güzel olcak iyi sitelerde linkin olcak bu kadar kolay. Bu arada bazı durumlarda link vermeninde önemli olmadığı durumlar oluyo benim bir sitem çok aranan bir kelimede hiç bir siteye link vermeden 2. sırada tekil hit 7000 tıklama %8 şubat ayı kazancı 1250$
Toplam Hit: 13044 Toplam Mesaj: 53