folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Madem forum icerisinde hakaret yasak, arkadas hakkinda islem gerceklestirilmesini talep ediyorum. 

Ahmet Kaya'ya gelirsek, onun kadar uretememislerin onu elestirmeye hakki yoktur. Siz baris icin ne yaptiniz? Bir de kendinizi sorgulayin bakalim. Ahmet Kaya'nin bestelerinde'ki sevgi ve baris yogunlugunu siz hic sizinle beraber yasayan kardes halklara yasatabildiniz'mi? Yoksa isiniz-gucunuz millet kayiriciligimiydi? Serdar Ortac gibi asker kacagimiydiniz yoksa?

Bunlari bir sorun kendinize, ondan sonra "vay Ahmet Kaya'mi? Vay Ahmet soyle kotuydu, boyle serefsizdi" diye yellenmeye baslayin. Ahmet Kaya hangi terorist eylemde bulunmus? "Kurd'uz olene kadar" seklinde'ki sarki icerisinde'ki cumlesi acaba neden soylenmis? Bunun sebebi dillerine, kulturlerine, kimliklerine ve herseylerine yasak getirmeniz olabilir'mi? Empati nedir bilirmisiniz? Iskence nedir bilirmisiniz? Diyarbakir zindani nedir bilirmisiniz? Yakin tarihinizden haberdarmisiniz?

Apo posterine gelince, bundan organizatorler sorumludur. Ahmet Kaya hic bir zaman PKK'li olmamistir, onun bir yurtsever aydin oldugunu akli-selim olan herkes bilir. O sadece konser verdigi bolge halkinin hassasiyetine dokunmak istemistir, "dogru" yapmistir demiyorum, maksadi tepki olcmekte olabilir; bilmedigimiz nedenleri sorgulamaktir asli gorevimiz, insanlari olmusken dahi yermek ve hakaretler etmek degil.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    ahmet kaya valla biz apoyu özledik dediği için en adi şerefsiz ise apo denen ite sayın die hitap eden bir başbakan nedir ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Madem forum icerisinde hakaret yasak, arkadas hakkinda islem gerceklestirilmesini talep ediyorum. 

Ahmet Kaya'ya gelirsek, onun kadar uretememislerin onu elestirmeye hakki yoktur. Siz baris icin ne yaptiniz? Bir de kendinizi sorgulayin bakalim. Ahmet Kaya'nin bestelerinde'ki sevgi ve baris yogunlugunu siz hic sizinle beraber yasayan kardes halklara yasatabildiniz'mi? Yoksa isiniz-gucunuz millet kayiriciligimiydi? Serdar Ortac gibi asker kacagimiydiniz yoksa?

Bunlari bir sorun kendinize, ondan sonra "vay Ahmet Kaya'mi? Vay Ahmet soyle kotuydu, boyle serefsizdi" diye yellenmeye baslayin. Ahmet Kaya hangi terorist eylemde bulunmus? "Kurd'uz olene kadar" seklinde'ki sarki icerisinde'ki cumlesi acaba neden soylenmis? Bunun sebebi dillerine, kulturlerine, kimliklerine ve herseylerine yasak getirmeniz olabilir'mi? Empati nedir bilirmisiniz? Iskence nedir bilirmisiniz? Diyarbakir zindani nedir bilirmisiniz? Yakin tarihinizden haberdarmisiniz?

Apo posterine gelince, bundan organizatorler sorumludur. Ahmet Kaya hic bir zaman PKK'li olmamistir, onun bir yurtsever aydin oldugunu akli-selim olan herkes bilir. O sadece konser verdigi bolge halkinin hassasiyetine dokunmak istemistir, "dogru" yapmistir demiyorum, maksadi tepki olcmekte olabilir; bilmedigimiz nedenleri sorgulamaktir asli gorevimiz, insanlari olmusken dahi yermek ve hakaretler etmek degil.

benim tahribattan banlanmam düşüncemi değiştireceğinmi sanıyorsan yanılıyorsun.

YURT SEVER AYDINMI ? sen bence atgözlüklerini çıkar hocam kimin ne olduğunu herkes biliyor ben sana ahmet kaya ve pkk ile bağlantılı bir sürü video gösterebilirim sen bana ahmet kayanın vatansever olduğuna dair 1 resim 1 video gösterebilirmisin ?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

Tamam o zaman bende bugün barış adına aponun posterini asıyorum evime.Bide kürdistan bayrağı asıcam sokağa (Barış için ! )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

hocam k.bakma ama eğer konser sırasında apo pkk bayrakları arkasında açılıyosa kaya o sahneden inerdi o zaman.

snn mantığına göre amerika ve israil dünyanın en barışcıl ülkeleri 

her yaptıkları hareket barış için ağızlarında barış kelimesi düşmüyor.

ahmet kayada sözde barışcıydı

apoyu özledik ne demek 

apo kim

snn ailende hiç terör mağduru yok heralde

benim var emin ol olsa böyle konuşmazdın.

sorun kürtlük falan deil benim bir sürü kürt arkadaşım var. ama hiç biri pkk bayrağıyla gezmiyo yada apoyu özledik demiyo

onlar Türkiye bilincinde yetişmişler 

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:
    ahmet kaya valla biz apoyu özledik dediği için en adi şerefsiz ise apo denen ite sayın die hitap eden bir başbakan nedir ?
    konu ahmet kaya hocam akp değil.

başbakan perezede sayın dedi davosta ona bakarsan hocam başbakanın bir hitap şeklidir bu apoyu yücelttiği falan yok medyadan gördüklerinizi gelip burda yazmayın medya objektif değil çünkü.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    gerçekten çok ilginç.

bir terorist elebaşı yıllarca can alıyor.köy yakıyor.bebek öldürüyor.

ve gün geliyor yakalanıyor...

yakalanınca geri vites moduna geçiyor, bundan sonra barış için uğraşıcam diyor...

ve ülkemin sanatçısı ölenleri, katledilenleri bir anda göz ardı ederek, bir anda yoksayarak bu kişiye inanıyor.

abdullah öcalan'ı özledim diyor.onun barışını, barışçı tarafını özledim diyor...

ve herşeyden daha kötüsü, yurdum insanı da buna inanıyor.gelmiş burada ahmet kaya'yı savunuyor...

bakın beyler.akıllı olun, mantıklı olun...

kendinizi belki entellik ve yeterli kültür seviyesinde görüyorsunuz ahmet kaya'yı savununca.çünkü sonuçta çoğu insan onu sevmiyor.siz onu savununca bir anda marjinal oluyorsunuz.ve marjinalliğin hazzına varıyorsunuz...

ama yemezler.ben yemem.Türk vatandaşı hiç bir insanda yemez.kendi sevdiğinizle kalırsınız.kimseye de birşey kanıtlayamazsınız...

gözümün önünden gitmiyor delik deşik olmuş bebek cesedi...ve gözümün önünden gitmiyor o bebeğin sebebine özledim diye şarkı yapanlar, o bebeğin sebebinin posterini açanlar...

ve kin duyuyorum.gerçek anlamda kin duyuyorum.bu vatan hainliğini bir kılıfa uydurmaya çalışanlara...

ahmet kaya kadar değersizsiniz gözümde.ölseniz üzülmem...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    gerçekten çok ilginç.

bir terorist elebaşı yıllarca can alıyor.köy yakıyor.bebek öldürüyor.

ve gün geliyor yakalanıyor...

yakalanınca geri vites moduna geçiyor, bundan sonra barış için uğraşıcam diyor...

ve ülkemin sanatçısı ölenleri, katledilenleri bir anda göz ardı ederek, bir anda yoksayarak bu kişiye inanıyor.

abdullah öcalan'ı özledim diyor.onun barışını, barışçı tarafını özledim diyor...

ve herşeyden daha kötüsü, yurdum insanı da buna inanıyor.gelmiş burada ahmet kaya'yı savunuyor...

bakın beyler.akıllı olun, mantıklı olun...

kendinizi belki entellik ve yeterli kültür seviyesinde görüyorsunuz ahmet kaya'yı savununca.çünkü sonuçta çoğu insan onu sevmiyor.siz onu savununca bir anda marjinal oluyorsunuz.ve marjinalliğin hazzına varıyorsunuz...

ama yemezler.ben yemem.Türk vatandaşı hiç bir insanda yemez.kendi sevdiğinizle kalırsınız.kimseye de birşey kanıtlayamazsınız...

gözümün önünden gitmiyor delik deşik olmuş bebek cesedi...ve gözümün önünden gitmiyor o bebeğin sebebine özledim diye şarkı yapanlar, o bebeğin sebebinin posterini açanlar...

ve kin duyuyorum.gerçek anlamda kin duyuyorum.bu vatan hainliğini bir kılıfa uydurmaya çalışanlara...

ahmet kaya kadar değersizsiniz gözümde.ölseniz üzülmem...

üstüne üstlük adamlara barışcı diye diye meclisimize kadar soktunuz daha ne istiyosunuz anlamadım ki 

geçen gün ist. dtp mitinginde binlerce pkk lı toplandı yine

sizin barışcı dostlarınız :) 

www.yesilgrow.com - Growshop
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam sen dinlemene bak bende seviyorum ancak öle tişörtlerini giyip çıkma lütfen Cheguevara gibi olur sonunda

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Videoyu şimdi izledim.

Patatesin söz ettiği 5.dakikadan sonrasında diyor ki Apo yakalandıkdan sonra ben artık barış için çalışacam falan demiş bu da onu kastederek şarkıda apoyu özledik demiş.

Mantıksız ve saçma.Zaten hapishane yolunu gören 180 derece dönüyor Apo da yakalandığında cok pişmanım falan dedi.O zamanlar idam edilmeyeyim yada suçum hafiflesin diye öyle dedi paçayı kurtarmak için ama şimdi biraz daha gevşetti ipi bu dtp falan.Şimdilerde de dağ kadrosunu yönetecek nerdeyse hapisden.

Toplam Hit: 5043 Toplam Mesaj: 66