folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı:
    -----------------------------

fatihack bunu yazdı:
    gerçekten çok ilginç.

bir terorist elebaşı yıllarca can alıyor.köy yakıyor.bebek öldürüyor.

ve gün geliyor yakalanıyor...

yakalanınca geri vites moduna geçiyor, bundan sonra barış için uğraşıcam diyor...

ve ülkemin sanatçısı ölenleri, katledilenleri bir anda göz ardı ederek, bir anda yoksayarak bu kişiye inanıyor.

abdullah öcalan'ı özledim diyor.onun barışını, barışçı tarafını özledim diyor...

ve herşeyden daha kötüsü, yurdum insanı da buna inanıyor.gelmiş burada ahmet kaya'yı savunuyor...

bakın beyler.akıllı olun, mantıklı olun...

kendinizi belki entellik ve yeterli kültür seviyesinde görüyorsunuz ahmet kaya'yı savununca.çünkü sonuçta çoğu insan onu sevmiyor.siz onu savununca bir anda marjinal oluyorsunuz.ve marjinalliğin hazzına varıyorsunuz...

ama yemezler.ben yemem.Türk vatandaşı hiç bir insanda yemez.kendi sevdiğinizle kalırsınız.kimseye de birşey kanıtlayamazsınız...

gözümün önünden gitmiyor delik deşik olmuş bebek cesedi...ve gözümün önünden gitmiyor o bebeğin sebebine özledim diye şarkı yapanlar, o bebeğin sebebinin posterini açanlar...

ve kin duyuyorum.gerçek anlamda kin duyuyorum.bu vatan hainliğini bir kılıfa uydurmaya çalışanlara...

ahmet kaya kadar değersizsiniz gözümde.ölseniz üzülmem...

üstüne üstlük adamlara barışcı diye diye meclisimize kadar soktunuz daha ne istiyosunuz anlamadım ki 

geçen gün ist. dtp mitinginde binlerce pkk lı toplandı yine

sizin barışcı dostlarınız :) 

aaaa ne kadar ayıp dtp demokrasi için var ülkemizde barış için var ahmet kaya barış için vardı bak apoya yakalanınca nelerden söz ediyordu döneklik edip barış marış saçmaladı :)

hep bilindik palavralar m.q aposuda aynı dtp side aynı ahmet kayasıda aynı bunların hepsi diri diri yakacaksın bunları.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Dinledim-Dinliyorum-Dinleyeceğim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

Madem forum icerisinde hakaret yasak, arkadas hakkinda islem gerceklestirilmesini talep ediyorum. 

Ahmet Kaya'ya gelirsek, onun kadar uretememislerin onu elestirmeye hakki yoktur. Siz baris icin ne yaptiniz? Bir de kendinizi sorgulayin bakalim. Ahmet Kaya'nin bestelerinde'ki sevgi ve baris yogunlugunu siz hic sizinle beraber yasayan kardes halklara yasatabildiniz'mi? Yoksa isiniz-gucunuz millet kayiriciligimiydi? Serdar Ortac gibi asker kacagimiydiniz yoksa?

Bunlari bir sorun kendinize, ondan sonra "vay Ahmet Kaya'mi? Vay Ahmet soyle kotuydu, boyle serefsizdi" diye yellenmeye baslayin. Ahmet Kaya hangi terorist eylemde bulunmus? "Kurd'uz olene kadar" seklinde'ki sarki icerisinde'ki cumlesi acaba neden soylenmis? Bunun sebebi dillerine, kulturlerine, kimliklerine ve herseylerine yasak getirmeniz olabilir'mi? Empati nedir bilirmisiniz? Iskence nedir bilirmisiniz? Diyarbakir zindani nedir bilirmisiniz? Yakin tarihinizden haberdarmisiniz?

Apo posterine gelince, bundan organizatorler sorumludur. Ahmet Kaya hic bir zaman PKK'li olmamistir, onun bir yurtsever aydin oldugunu akli-selim olan herkes bilir. O sadece konser verdigi bolge halkinin hassasiyetine dokunmak istemistir, "dogru" yapmistir demiyorum, maksadi tepki olcmekte olabilir; bilmedigimiz nedenleri sorgulamaktir asli gorevimiz, insanlari olmusken dahi yermek ve hakaretler etmek degil.

benim tahribattan banlanmam düşüncemi değiştireceğinmi sanıyorsan yanılıyorsun.

Apo posterine gelince, bundan organizatorler sorumludur. Ahmet Kaya hic bir zaman PKK'li olmamistir, onun bir yurtsever aydin oldugunu akli-selim olan herkes bilir. O sadece konser verdigi bolge halkinin hassasiyetine dokunmak istemistir, "dogru" yapmistir demiyorum, maksadi tepki olcmekte olabilir; bilmedigimiz nedenleri sorgulamaktir asli gorevimiz, insanlari olmusken dahi yermek ve hakaretler etmek degil.

YURT SEVER AYDINMI ? sen bence atgözlüklerini çıkar hocam kimin ne olduğunu herkes biliyor ben sana ahmet kaya ve pkk ile bağlantılı bir sürü video gösterebilirim sen bana ahmet kayanın vatansever olduğuna dair 1 resim 1 video gösterebilirmisin ?

http://www.youtube.com/watch?v=lRxEf6VinlQ&feature=related

Ahmet Kaya'nin vasiyetnamesi: http://www.youtube.com/watch?v=k2pDD0En-hA 

Bunu kesinlikle izle: http://www.youtube.com/watch?v=4EhfKNnptUM

Dahasi da var ama bu kadari kafi olur diye dusunuyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=XWP--1RUDBU&feature=related

Sizin vatan sevginiz herhalde cok basit. Bakin Ahmet Kaya'nin yurtseverligine... ibret alin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    memleket için söyledigi o kadar güzel söz var bunların hiç biri dile getirilmiyor sadece bi kelimesi sürekli dile getiriliyor bence kendinizi sorgulayın sizin bu tavırlarınız takım tutmak gibi bişey aslolan halkların kardeşligi

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=YpYLaGoodsI

Ahmet Kaya'nin Soylevi

Icinde vatan sevgisi olmayan bunlari soyleyebilir'mi? Ve en onemli soru: Insan HATASIZ BIR KULMUDUR? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    evet bu adamlarda (ahmet kaya-ibrahim tatlıses vb.) ses var ama  insanlık namına zerre bişey yok... kimsede kalkıp ahmet kayayı  savunmasın.biz hatırlıyoruz miletin nasıl korkuyla yatıp korkuyla kalktığı günleri...bi çoğumuza hava  hoş terörü belki batıda tam anlamıyla yaşaamadınız.ama  biz doğudaydık ve lanet terörü yaşadık bu sanatçı denen  o. çocuklarının  kazandıkları paralarla pkk nın   finansörlüğünü yapıyolar...yani bu adam  asla savunulamaz...sanatçı kimliğiyse işin  çok daha yarı tarfadır..ve evet apo  öyle bi adada hastalnınca  amerikan helikopterli ile tedaviye götürülmekte..ada asırıc derecede güvenli ve hala avukatları aracılığla pkk yı yönetmektedir....

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    memleket için söyledigi o kadar güzel söz var bunların hiç biri dile getirilmiyor sadece bi kelimesi sürekli dile getiriliyor bence kendinizi sorgulayın sizin bu tavırlarınız takım tutmak gibi bişey aslolan halkların kardeşligi

Ya Ahmet kayanında a.q halkların a.q ne halkından bahsediyonuz hoca aslolan bu topraklar üstünde yaşayan bir tek Türk,dikkat etin Türk ırkı demiyorum Türk halkı diyorum , sizin bu düşünceniz bölücülüktür...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=XWP--1RUDBU&feature=related

Sizin vatan sevginiz herhalde cok basit. Bakin Ahmet Kaya'nin yurtseverligine... ibret alin. 

düz mantık :)

DTP de barışcı demi :)

PKK zaten bu ülke için vardı demi :)

kimse ben kötüyüm ben şöyleyim demez farkındamısın bilmiyorum ama herkes snn gibi dik kafalı sabit görüşlü mantıksız sempatizmanlar kazanmak için kendilerini

iyi gösterir

DTP barışcı

Amerika en büyük barışcı

İsrail filistinin iyiliği için 50yi aşkın yıldır çalışma içinde 

Hitler yahudiler için iyi olanı yaptı 

çıkıpta sen 

DTP nin ülkenin yarısını alacaaaaz yarısının aq dediini duydun mu  

yada 

Amerikanın Iraktan Petrolleri alıp gidecez biraz eğlendikten sonra çıkacağoz dediğini duydun mu

terorizmi yenmek saddam ı devirmek için gitmişti demi 

herkesin dediine inanacaksan sen bitmişsin zaten :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Biz barış için ne yapmışız lafa bak.Bu Türk milleti insanı yüreğine basar hocam ayrım yapmaz.Ama bazıları bu milliyetçiliği etnik ayrımcılığa dönüştürürse bu işin boku çıkar ama sen bir kaç çapulcu için bize barış için ne yaptınız diyosan çok yanılıyosun.Orda kürdüz ölene kadar sözünü belki kendinisini sadece kürt olduğu için dışlayan insanlara karşı söylemiş olabilir.Fakat gelipte orda vallahi apoyu özledik derse işin rengi değişir.Bikere Apo gibi kundaktaki bebeğe kurşun sıkan bi caninin barış kelimesi ne kadar kaale alıcıdır ? bu ve bunun gibi kişilerin barış sözcüğü sizce doğrumudur ? ilk önce bunu sorayım.Ayrıca demişsinki kültürlerine dillerine karşı çıktığınızdan olabilirmi ? bunada hemen cevap yazim.Her ülkede etnik grup vardır.Fakat bu etnik gruplar tek bir çatı altında toplanmışsa bunada devlet diyoruz.Onun için devletin belirlediği dili konuşup yazmalıdır buda zorunludur.Örneğin bir Amerikaya git ordaki bir İtalyan asla kendi dilini konuşmaz.İngilizce konuşur.Ayrıca işin rengini hemen solculuğa dönüştürüyosunuz bunu ben anlamadım.Ne zamandan beri etnik milliyetçilik yapmak solculuk olmuş ? yani sonuçta burda yapılan kürt milliyetçiliğidir devleti tanımamadır.Ne demek yani bunlar,biz kürtlerimi kesip eziyomuşuz sırf onlarmı işkence görmüş eskiden ?
Toplam Hit: 5034 Toplam Mesaj: 66