folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

Ahmet Kaya Sevenler Bir Sorum Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    Concept           kardeş ben  kimi vatansever yapmışım ben diyom bu onun bnun  çocukları sen  diyon  kalkmış   vatansever yapmışın  kapatın   bu konuyu ya:s

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

sanırım bir yanlışılık var ortada "Bir Kürdün Ben türküm" Demesini istiyorsunuz

halbuki Kürt Ben türkiye Vatandaşıyım der kusura bakmayın hiçbir insan geçmişine hakaret edemez...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    yok küfür etmicem ama apoyuda ahmedide karısınıda skm

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı:
    -----------------------------
    lütfen küfürleşip bilmediğiniz konulardada konuşmayın

patates bunu yazdı:
    hiç kusura bakma ama gerizekalısın!

Küfürleşmeyin derken hakaret serbest mi ?Adam bildiği bir konuda konuşmuş işte,evet hepimiz gördük onları.Sen önce kendinle çelişmemeyi öğren,insanların fikirlerine saygı göstermeyi öğren hocam.Böyle bir topiği kaldıracak saygı kapasiten yoksa böyle topikler açma !

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    bu konuyu açan arkadaş a seslenıyorum :| buıralarda böyle konular açma ;)

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    vay bea ne gunlere geldik aklıma geldi adam kürtçe album cıkarıcam dedi adama yapmadıklarını bırakmadılar. sonrası bir kaç sanatcı kürtçe sarkılar söledi oda yetmedi Kürtçe Tv cıktı oda yetmemiş bugun NTV de izledim kürtçe Radyo cıkıcakmış bence buda yetmez kürtçe Ders verilir böle akar gider nice ahmet kayalar gelir nice ahmet kayalar gider..... bizlerede burda ya küfür etmek yada desteklemek yada izlemek düşer...hadi kolay gele ..

www.tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@ HeadBanger

Evet kardeşim haklısın konuyu açana söylüyorum bak zaten yine kürtlere sinirim dorukta youtubeda hangi videoyu izlesem kürtler türklere sövüyo  şimdi böle konu açıpta burda kürt türk çatışması yapacaksın boşu boşuna bir birimizi kıracağız

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

voodoo bunu yazdı:
    vay bea ne gunlere geldik aklıma geldi adam kürtçe album cıkarıcam dedi adama yapmadıklarını bırakmadılar. sonrası bir kaç sanatcı kürtçe sarkılar söledi oda yetmedi Kürtçe Tv cıktı oda yetmemiş bugun NTV de izledim kürtçe Radyo cıkıcakmış bence buda yetmez kürtçe Ders verilir böle akar gider nice ahmet kayalar gelir nice ahmet kayalar gider..... bizlerede burda ya küfür etmek yada desteklemek yada izlemek düşer...hadi kolay gele ..

Bence hepsine izlemek dusecek voodoo arkadasim ;)

Selametle. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    Evet kardeşim bak zaten yine kürtlere sinirim dorukta youtubeda hangi videoyu izlesem kürtler türklere sövüyo  şimdi böle konu açıpta burda kürt türk çöatışması yapacaksın boşu boşuna bir birimizi kıracağız

kürtlere neden sinir oluyon bi anlat bakalım ?

edit: 5 parmagın 5 i birmidir bunu ispatla haklısın diyicem sana..

www.tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

voodoo bunu yazdı:

yalnizturk bunu yazdı:
    Evet kardeşim bak zaten yine kürtlere sinirim dorukta youtubeda hangi videoyu izlesem kürtler türklere sövüyo  şimdi böle konu açıpta burda kürt türk çöatışması yapacaksın boşu boşuna bir birimizi kıracağız

kürtlere neden sinir oluyon bi anlat bakalım ?

edit: 5 parmagın 5 i birmidir bunu ispatla haklısın diyicem sana..

sebep çok kardeş ne yapçan ama sende anlık sinir yaşicaksan youtubeye kürt yaz çıkan videolara bak bütün kürtlerin yorumlarında biji apo biji apo türklere koyim gibi şeyler göreceksin :)  bu tarz yorumlar beni sinirlendiriyo heleki bu ahmedin apo apo die seslenişi dahada sinirlendirdi

Toplam Hit: 5018 Toplam Mesaj: 66