folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:
    -----------------------------

biraz mantıklı olalım.. insanları öldürerek bir yere varamayız. pkk bunu 30 senedir söylüyor. Burada pkk sempatizanlıqı ya da yandaslıqı yapmıyorum. yanlıs anlasılmasın. pkk ulusal mucadele veren bir orguttur. iki taraftanda kimse ölmesin, türkiye bölünmesin. Bu hepimizin ortak amacı, Ama pkk gerçekten kürdistan kurmak mı istiyor? Bunu yıllardan beri soramadık, hep burjuva medyanın söylediklerine inandık. Birazcık soralım kendimize. Pkk nın ilk silahlı eylemini hatırlayın, devletin kestirdiği genç kürt gencini (örgütle ilişkisi olmamasına rağmen) Sedat bucağı..

Diyarbakır daki bombayı pkk patlatmadı, pkk evleri basıp insanları öldürmedi. Bunu pkk yapmış olsa neden söylemesin. Bir düşünün bir örgüt ev basıp adam öldürüyor, yağmalıyor. Fakat başarılı bir eylem olmasına rağmen, türkleri öldürmelerine rağmen (terör bakışacısıyla..) bunu biz yapmadık diye dile getiriyor.. Neden? Yahu arkadaslar, hakikaten diyarbakırdaki bombayı pkk patlatmıssa, masum insanlara saldırmıssa pkk nin ta ak. Cem Ersever itinin itirafınıda hatırlayın.

yazık..

kim yaptı  o zaman o düşüncelerinide alalım kimle konuştugumuzu daha iyi anlayalım. 

sempatizanlık yapmıyomuş . bi siktirgit ak. 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

bir askerimiz de yaslı bir kürt ün türkçe bilmemesi sebebiyle dipçikle kafasına vurarak ölümüne sebep olmuştu. Bebekleri pkk öldürüyorsa, yine pkk nin aq. ama ben inanmıyorum arkadaslar lütfen saygı duyun. terör örgütünü destekleyecek değiliz. ama pkk terör örgütü değil. Eğer gerçekten sandığınız gibiyse o zaman terör örgütüdür. biraz sorgulayın..

ayrıca kontgerilla yapıyor saldırıları, diğer arkadas için..

lütfn kufur etmeyn, bu sitede doğru duzgun tartısamıcak mıyız? geçen seferde oldu nayt mıdır nedr kufur etti ben 48 o 24 saat banlandık. lütfen bu sefer seviyeli olsun :s

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

ulan pkk terör örgütü değil diyosun yuh be :|

senle muhattap dahi olmam bu saniyeden sonra. 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

cvp yazmıyorum yazdıklarımı sildim.

banlayın şunu ya insanı delirtiyor. pkk terör örgütü değil diyor hala konuşturmayın şunu.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

THT2005 bunu yazdı:
    şimdi bu adama sövücem ben ama yasak. ne diyeyimki a.k ç... na :) PKK ya karsı çıkacakmıs.. onun ben a..... s....

çaktırmadan söv hocam, o rus bu cocukları bunlar :) 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

işte yargılamadan kestirip atmanızın göstergesi ak. Ulan çürütün tezimi bende siizn gibi düşüneyim.

Pkk neden değil sonuçtur, bebek katili diyorsunuz ama öldürülen kürt bebeleride bilmiyorsunuz.  28 mart 2006 serhildanda yaşlı adamın kafasına silahla vurup öldürmediler mi !!!!

karısının karsısında adamı coplamadılar mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

bir askerimiz de yaslı bir kürt ün türkçe bilmemesi sebebiyle dipçikle kafasına vurarak ölümüne sebep olmuştu. Bebekleri pkk öldürüyorsa, yine pkk nin aq. ama ben inanmıyorum arkadaslar lütfen saygı duyun. terör örgütünü destekleyecek değiliz. ama pkk terör örgütü değil. Eğer gerçekten sandığınız gibiyse o zaman terör örgütüdür. biraz sorgulayın..

lütfn kufur etmeyn, bu sitede doğru duzgun tartısamıcak mıyız? geçen seferde oldu nayt mıdır nedr kufur etti ben 48 o 24 saat banlandık. lütfen bu sefer seviyeli olsun :s

Anladığım Kadarı İle bu Adam PKK yandaşı veya Sempatizanı..Banlanmasını istiyorum..PKK ya terör örgütü demiyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

yandası veya sempatizanı değilim çünkü pkk ulusal mücadele veriyor, komunizm mucadelesi değil. Sol örgüt değil pkk, ben solcuyum, devrimciyim !

edit: neyse ben çıkıyorum. banlanacaksam mantıklı açıklama isterim :) faşizme izin var ama komunizme yok:) yanlıs :-)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ULKUHAN
    ULKUHAN's avatar
    Erkek

bu ıbne utanmasa onlarla beraber sılah tutucakda bakmayın işte ne karsı cıkması :@!!

Takke Düstü Kel Göründü:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

ve nayt dedin geldi nayt baban :D
    Sana yine küfür edecem. Ama yazmama gerek yok. O iltihaplı beynine ne gelebiliyosa hepsini ...
    la ne mal adamsın sen sana boşuna küfür etmiyorum işte ben. Yazdıkların ortada. Adminlerden ricam bu userin banlanması. Gerçekten samimi bir şekilde istiyorum. pkk ya terör örgütü demiyor, bebek katili olduklarını inkar ediyor. Dahası da ortada zaten yazmış o malca düşüncelerini. Burası her insana açık bir site ama adam açık açık pkk sempatizanı ve neredeyse pkkyı davasında haklı gösterip bizi haksız duruma getirecek la. Zaten geçenki küfür yemende de Türklüğü küçümsemeye çalışan yazıların vardı.

...
Toplam Hit: 10518 Toplam Mesaj: 63