folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Bu pkkyı savunanlar niye mesajlarının orasına burasına pkk sempatızanı değilim yazarlar ki
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LCFR
    LCFR's avatar
    Erkek
    anaları bır babaları bın oldukları ıçın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cica_608
    cica_608's avatar
    Erkek

adam olun dicem ama neyse......

kim bilir bu sözü kaç kere duydunuz?  

selam naber <br> yeniyimmmmmmmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LCFR
    LCFR's avatar
    Erkek

adamlık sızın gıbı soysuzlardan ogrenılecek bır sey degıldır bıldıgım kadarıyla hala burada yorum yapmanıza ızın verılıyor bak, ama ananıza kufur edılıyor soyunuza kufur edılıyor (edenlerde yerden goge haklı) hala kendı rızanızla sıktır olup gıtmıyorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------

Serser1 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:
    Kürt halkı ne acısı çekmiş ? Bunca yıl Osmanlıyıda katarsak eşit ve adaletli bir sekilde yasadıkları için mi,rahat mı batmış ? Hala yok ezildiler yok büzüldüler egitimsizler surda yatırım yapılmadı burda böyle yapılmadı diye zırvalamayın.Okulda yaptık,sonuc milli güvenlik derslerinde olay pkk yanlısı bir suru piç ve onları destekleyen ögretmenler müdürler.Gap projesi adı altında milyar dolarlar harcadık sonuc,dtp mitingleri Türk bayraklarının yakılması vs vs vs.Osmanlı ondan önce selcuklu gittikleri fethettikleri her bölgede mutlak adalet ve eşitlik saglamıs fakat buna ragmen 80'i cumhuriyet döneminde ve nicesi osmanlı döneminde olmak üzere binlerce isyan..Yok hak mak bundan sonra artık milletimiz uyansın ya seversin yada siktir olup gidersin.yüzyıllarca köpegmiz olmus olan itlerle ne pazarlık yapıcaz dinlicekmişiz arastırcakmısız ulan sanki bu sorun gecen sene cıkmıs gibi konusmuyamusnuz bence bunu bilerek ve isityerek yapıtorsunuz.Ezilen kürtlermiş ezilsinler beter olsunlar yok dillerinini konusucaklarmıs.Bu ulkede tek dil tek lisan vardır oda TÜRKÇE.Begenmiyen siktirolup gider yada sike sike kabul eder gerisi yok.Kabul etmeyenin agzına sokarız namluyu..
    yazdıkların hakkında bişiler yazcam.gap projesinden bahsetmişsin iyi hos ama son hükümet geleli son beş yılda bi çivi çakılmamıstır(tayip ne kadar bitircez die konustuysada).eşitlik adalet sağlandı demişin 80lerde onu bi açıklar msn kürtçe konusmak bile yasaklanmıstı o dönmde we 1943 yılının 33 kurşun olayını bi araştır konus.bize itlik yapan vs. konusmussun işte yani onların bi halk yani kürt halkı olduğunu kabbulleniyosun o zmn onların kendi kültürel haklarını kabul edeceksin.bu vatan senin babanın çiftliği değil istediğin gbi at kostramazsın.böyle bi sorun olduğunu kabul ediyorsan o zmn bununda çözümü gerektğini anla ama bunu adam akıllı yap pkk bi şekilde bitirilir onu geç ama ya ondan sonra tekrar böyle bişi olmayacağını kim kanıtlar.

Orta asyadan anadoluya,batıdan doguya uzanan geniş bir imapartoluk içinde yasayan arap ve farslı eşkiyaların torunları olan kürtlerin ne kültürü nede dilleri vardır.Bu güne kadar ne bir devlet nede bir yapılnamalrı olan kürtlerin bulundukları cografyaya isyanlar,terörizm kan ve göz yasından baska hiç bir katkıları olmamıstır.Bu iki gunluk hadise degil osmanlı döneminde bu yana süren bir meseledir.Ve haklı olarak Türk halkı yüzyıllarca kanını emen bu asalaklardan kurtulmak için muacedele veriyor.Haçlıları andoluya gömen.yıllarca dini savunan arkasında binlerce yıllık askeri yapılanma köklü bir kulturle atalarım bana ve benim gibi milyonlarca Türke  istedigi gibi at kosturması için gerekli olan butun hakları vermiştir.Artık milletimiz uyandı istemiyoruz kürtleri bu ülkede anlayın bunu.Çok ama çok sans tanıdık olmadı iyi neiyetimiz geriye isyanlarla döndü,şehit cenazeleri ile döndü ve milletimiz artık iyice uyandı evet bu ülke babamızın çiftligi begenmeyen defolsun gitsin.

bu tür tartısmalarda hep aynı laf beğenmeyen çeksin gitsin yok o yok bu..yaw size ters bi dşünce fikir olunca nie hemen bunları söylemek zorunda hissediyorsunuz.bu ülke sizin malınız deil ülkeni sew herkes sewmeli ama bunu bu şekilde yapma.türk halkının kanını emen asalıklar diosunda sanki yıllardır bu ülke rahat huzur içindeyken hep kürtler bozdu bu istikrarı dmi?we sürekli nie bu tür konularda geçmişi hatırlatmakta mecbursunuz he şimdi bana geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez deme.tamam geçmişin bi analizi yapılarak hareket edilir ama artık sıktı be aynı laflar.habire osmanlı onu yaptı su sunu yaptı bunları biliyoruz ya T.C naptı geçmiş bizi geliştirmez yapcaklarımızla ilgili fikirlerimizi sağlar ama hala bişi çıkaramadık ya geçmişten neyse konu dağılmadan..senin gibi bu tür düşünceler yani istediğim gibi at kostururum diyenler sayensin çorum maras sivas we birçok katliamlar oldu(geçmiş die tutturuyorsan ol sana tarih) bu ülkede.onlar sürekli kan döktüler diyosun ya bunlar ne..he bide osmanlı zaten sadece askeri bi yapılanmayla kaldığı için yıkılmıstır yeri gelmişken söyliyim.. 

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Serser1 bunu yazdı:
    bu tür tartısmalarda hep aynı laf beğenmeyen çeksin gitsin yok o yok bu..yaw size ters bi dşünce fikir olunca nie hemen bunları söylemek zorunda hissediyorsunuz.bu ülke sizin malınız deil ülkeni sew herkes sewmeli ama bunu bu şekilde yapma.türk halkının kanını emen asalıklar diosunda sanki yıllardır bu ülke rahat huzur içindeyken hep kürtler bozdu bu istikrarı dmi?we sürekli nie bu tür konularda geçmişi hatırlatmakta mecbursunuz he şimdi bana geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez deme.tamam geçmişin bi analizi yapılarak hareket edilir ama artık sıktı be aynı laflar.habire osmanlı onu yaptı su sunu yaptı bunları biliyoruz ya T.C naptı geçmiş bizi geliştirmez yapcaklarımızla ilgili fikirlerimizi sağlar ama hala bişi çıkaramadık ya geçmişten neyse konu dağılmadan..senin gibi bu tür düşünceler yani istediğim gibi at kostururum diyenler sayensin çorum maras sivas we birçok katliamlar oldu(geçmiş die tutturuyorsan ol sana tarih) bu ülkede.onlar sürekli kan döktüler diyosun ya bunlar ne..he bide osmanlı zaten sadece askeri bi yapılanmayla kaldığı için yıkılmıstır yeri gelmişken söyliyim..

Hep aynı laflar ? Evet dogrudur hep aynı laflar ama neden ? Çok tartıslıldı çok konusuldu özellikle ben cok tartıstım ve onlarca konuda da baskaları tarafından tartısıldı.Sitede bile bu kadar tartıslan konu gercek hayatta milyon kez tartısıldı.Ve ben her tartısmamda konuyu iki taraftan incleyip kaşındakininde dusunclerini hiç onu kırmadan eleştirdim yeri geldi hak verdim,yeri geldi tarih sayfalarını karısıtırp bu dusuncelerin olusum sureclerini incledik burası yanlıs burası dogru dedik.Sonuç? Hep aynı kaldı ve degişmidi.Anladık ki bu sorunlar konusularak çözulmuyo  konustugmuz kişiler bizi arkamızdan vuruyo yine bildiklerini okuyolar anladık artık konusalım uzlasalım gibi basit çözumlerle gelenler koca koca palavralar bizleri kandırıyor.Sonuc mu ? Bu tarz dusunen insanlarlar artık konusmuyorum onları ciddiye almıyoeum ve anlayabilcekleri bir dille "ya seviceksin yada sitir olup gideceksin diyorum".Ben ne osmanlı nede din asaıgı biriyim bunu cokca vurguladıgım konular tartsımalarda oldu.Kaldki bunun hesabınıda kimseye vericek degilim ancak bu tarzda yaklasanlara beni azıcak olsun tanımalrı için actıgım konulardan attıgım mesajlara bakmalarını söylerim gecer gidier fazlada ustunde durmam.Osmanlı,çünkü gercek ve dogru her ne kadar yönetim seklini begenmesemde reddedemeyiz ve gercekleri saklayamayız.Ben Türk tarihini osmanlılardan ibaret sananlardan degilim bu yüzden bana gösterdigin örneklerden din ile ilgili olnları umrumda degil.Göktürkler,cengiz hanlar atillalar yani osmanlı askeri yapılanlamayla kaldıgı için yıkılmıs demen zerre kadar umurmda degil cunku tarihimizde o kadar cok imparatoluk kurduk o kadar cok kahraman yetiştidik ki bunu bilen kürtler ve yabanacılar bu tarihi gercegin altında nasıl eziliyolar ki her fırsatta gecmişimize saldırmaya calısıyor.Dedigim gibi biz bu zırvaları cok görduk artık kaybedikce zaman yok bizim için kesitirp atıyorum cunku bu dusuncedeki insanlar bu tartısmalar surdulmez burası bizim babamızın çiftligi İstedigimizi yaparız hümanist degilim Sonuna kadar IRKCIYIM ne kürtleri nede baska etnik döküntüleri ülkemde istemiyorum girisi yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cica_608
    cica_608's avatar
    Erkek

bu tür tartısmalarda hep aynı laf beğenmeyen çeksin gitsin yok o yok bu..yaw size ters bi dşünce fikir olunca nie hemen bunları söylemek zorunda hissediyorsunuz.bu ülke sizin malınız deil ülkeni sew herkes sewmeli ama bunu bu şekilde yapma.türk halkının kanını emen asalıklar diosunda sanki yıllardır bu ülke rahat huzur içindeyken hep kürtler bozdu bu istikrarı dmi?we sürekli nie bu tür konularda geçmişi hatırlatmakta mecbursunuz he şimdi bana geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez deme.tamam geçmişin bi analizi yapılarak hareket edilir ama artık sıktı be aynı laflar.habire osmanlı onu yaptı su sunu yaptı bunları biliyoruz ya T.C naptı geçmiş bizi geliştirmez yapcaklarımızla ilgili fikirlerimizi sağlar ama hala bişi çıkaramadık ya geçmişten neyse konu dağılmadan..senin gibi bu tür düşünceler yani istediğim gibi at kostururum diyenler sayensin çorum maras sivas we birçok katliamlar oldu(geçmiş die tutturuyorsan ol sana tarih) bu ülkede.onlar sürekli kan döktüler diyosun ya bunlar ne..he bide osmanlı zaten sadece askeri bi yapılanmayla kaldığı için yıkılmıstır yeri gelmişken söyliyim..

serseri1 arkadaş gerçekten guzel duşuncelerin var.en azından ikimizin de ortak yönleri var.

osmanlı türkün,kürdün,arapın,ermeninin,yunanaında atasıdır. onalra da babalık yapmıştır.

ama osmanlıyı bitirdiler.artık kimse ben osmanlıyım diyemez yalnızca ben osmanlı torunuyum diyebilir

allah kimseye vermediği kadar çok başarı osmanlıya verdi neden? osmanlıtum halklara eşit davrandı.onlara kerdeş dediği zaman bu lafla kalmadı.

onlarda katliamı,siyaseti,kurdu düşünmediler....onlar tum insanları düşündüler

"tanrı türkü korusun ve yüceltsin" yoktu onlarda

onlarda olan şey "Allah tüm insanları korusun" 

selam naber <br> yeniyimmmmmmmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Sende kes lan hık diyiceinin pıt diyicisi her sözün altına atlama allahınızda alın siktirin gidin Bu serefsizlikleri Arabın tanrısı affeder ama Türkün tanrısı asla ! Yakında hepinizin geldikleri delige postalayıcaz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Şerefsiz herifin soyadına bak bide ya..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Allah pkklılarıda korusun demi size göre.,?

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Burası Türkiye. Türkiyenin ekmeğine ihanet eden gitsin kuzeyıraka.

Ya Sev Ya Terket... Ya Seve seve Ya...

DTPyi savunanlar neyi savunuyorki Ben pkklıyım desin yeterli. ırkçılığa karşıyım her zaman.

N e demişler : Hiçbir ihanet uğratanını terketmiyor. fransızların ermenileri koyun yerine koyduğu gibi

pkklı kürtlerde Amerikanın koyunu olmak istiyorsa yapamazlar korkarlar...Kürt kardeşlerimize ayrı bir tutum yapmak doğru değil bence.Kültürlerimiz zenginliklerimizdir.

Bu konuda fazla yorum yazılması hiçbişey kazandırmayacak..

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
Toplam Hit: 7158 Toplam Mesaj: 63