folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:
    -----------------------------

biraz mantıklı olalım.. insanları öldürerek bir yere varamayız. pkk bunu 30 senedir söylüyor. Burada pkk sempatizanlıqı ya da yandaslıqı yapmıyorum. yanlıs anlasılmasın. pkk ulusal mucadele veren bir orguttur. iki taraftanda kimse ölmesin, türkiye bölünmesin. Bu hepimizin ortak amacı, Ama pkk gerçekten kürdistan kurmak mı istiyor? Bunu yıllardan beri soramadık, hep burjuva medyanın söylediklerine inandık. Birazcık soralım kendimize. Pkk nın ilk silahlı eylemini hatırlayın, devletin kestirdiği genç kürt gencini (örgütle ilişkisi olmamasına rağmen) Sedat bucağı..

Diyarbakır daki bombayı pkk patlatmadı, pkk evleri basıp insanları öldürmedi. Bunu pkk yapmış olsa neden söylemesin. Bir düşünün bir örgüt ev basıp adam öldürüyor, yağmalıyor. Fakat başarılı bir eylem olmasına rağmen, türkleri öldürmelerine rağmen (terör bakışacısıyla..) bunu biz yapmadık diye dile getiriyor.. Neden? Yahu arkadaslar, hakikaten diyarbakırdaki bombayı pkk patlatmıssa, masum insanlara saldırmıssa pkk nin ta ak. Cem Ersever itinin itirafınıda hatırlayın.

yazık..

Avatarına bakılırsa sen direk bir devrim sempatizanısın. PKK her ne şekilde yapıyor olursa olsun TC sınırları içerisinde bir karşagaşaya halkı rahatsız edecek bir dedikoduya dahi neden olursa TSK buna müdahele etme hakkına sonuna kadar sahiptir. Sordukmu? Gibi sorularına karşı bunu bu adamlara soracak kadar düşük seviye de İran'da Pejyak adıyla yapıyor her ne kadar halkı için başlamışsa da bu örgüt bazı kişilerin veya zümrelerin kötü emellerine çoktan alet olmuş kullanılmış bir örgüttür. pkk terör örgütüdür olay bitmiştir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

biraz mantıklı olalım.. insanları öldürerek bir yere varamayız. pkk bunu 30 senedir söylüyor. Burada pkk sempatizanlıqı ya da yandaslıqı yapmıyorum. yanlıs anlasılmasın. pkk ulusal mucadele veren bir orguttur. iki taraftanda kimse ölmesin, türkiye bölünmesin. Bu hepimizin ortak amacı, Ama pkk gerçekten kürdistan kurmak mı istiyor? Bunu yıllardan beri soramadık, hep burjuva medyanın söylediklerine inandık. Birazcık soralım kendimize. Pkk nın ilk silahlı eylemini hatırlayın, devletin kestirdiği genç kürt gencini (örgütle ilişkisi olmamasına rağmen) Sedat bucağı..

Diyarbakır daki bombayı pkk patlatmadı, pkk evleri basıp insanları öldürmedi. Bunu pkk yapmış olsa neden söylemesin. Bir düşünün bir örgüt ev basıp adam öldürüyor, yağmalıyor. Fakat başarılı bir eylem olmasına rağmen, türkleri öldürmelerine rağmen (terör bakışacısıyla..) bunu biz yapmadık diye dile getiriyor.. Neden? Yahu arkadaslar, hakikaten diyarbakırdaki bombayı pkk patlatmıssa, masum insanlara saldırmıssa pkk nin ta ak. Cem Ersever itinin itirafınıda hatırlayın.

yazık..

Ulusal mucadele dıyosun ve pkkya savunmuyosun öylemı

Kim basmı o evlerı söyle bakalım bizde öğrenelım  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Peki partal hacim sen bana soylermisin , metropol sehirlerde goruyoruz bombalama eylemleri oluyor.en son ankarada patlama oldu bir ishani patladildi siviller oldu,sitede o konuyu ararsan bulursun ankarada patlama diye...o patlamayi kontrgerilla mi yapti ? Verilen bilgiler dogrultusunda adanada bir pkk li kadin yakalandi ,o kadindami kontrgerillaydi...cukurova universitesinde elinde Turk Bayragi ile pkk yi kinama mitingine giden ogrencilere tasla saldiran pkk lilarda mi kontrgerillaydi...yoksa o pkk lilara karsi koyan ogrencilerin hepsi mi kontrgerillaydi...askere giden genclerin otobusunu cevirip askerleri kursuna dizip aksamda medtv de yayinlayan kontrgerillami acaba? ... ha birde orgute destek olmayan , onderlige karsi gelen ailelerin soyu kurutulacaktir diye yayin yapan medtv kontrgerillami oluyor ? . . . her sehirde otobus yakan,araba kundaklayan kontgerilla mi ? ...aksam yaktigi otobuse aldirmadan sabah o otobuslere binip hastaneye universiteye oraya buraya giden kontrgerillami acaba ? ...

ha birde ulusal bir mucadeleden bahsedilmis...hoca ulusal mucade vay be ,amerikanin ab nin sonsuz destek verdigi pkk ulusal mucadele ediyormusda haberimiz yokmus...alla alla o zaman neden abd ve ab ulusal devlet modelini terk ediyor...ulusalliga karsi olan bu adamlar neden ulusal bir devlet icin mucadele eden bir orgute destek versinler ?...emperyalizmden medet umarak nasil bir ulusal mucadele verilebilir? ...

asker dicikle yasli amcama vurmus,polis iskence yapmis...bunlari kimse savunmaz zaten...ama x yasinda genci oldurduler vs ,sen guvenlik kuvvetlerine kursun sikarsan ,karsiliginda kursun yersin...elbette devlet tarafindan yanlislar yapilmis...suursuz siyasetciler gidip asiretleri silahlandirmislar,sonra bu asiretler tutup devlete silah cekmis...boyle yanlislar cok...ama bunlarin hicbirisi pkk yi bir devleti ve bir ulusun butunlugunu parcalama hedefinin disinda gostermez...ortada ulusal bir devlet var,bir ulus var Turk Ulusu...Turk-Kurt-Cerkez- cart curt ot bok...herkes birlikte yasiyor...ben universitede sirada oturuyorum ya yanimda bir Kurt vatandasim oturuyor,onun yanindada bir Cerkez bir Laz olabiliyor...ben ogretmen olacaksam o da ogretmen olabiliyor...ben muhendis olacaksam o da muhendis olabiliyor...kimse dur demiyor kimseye...Kurt'un benimle bir sorunu yok...Kurt'un Turkle bir sorunu yok yani...tipki Turk'un Kurtle bir sorunu olmadigi gibi...Ama sorun mu istiyorsun evet birileri sorun istiyor...sorun pkk ...yaz yaz bitmez...gecenlerde izlemissindir pkk mitinginde adamlar hoca getirmis birtane Kuran-in Allah'in yolundan gidin cagrisi yapiyor...Mustafa Kemal deccaldir diyor...ulan ne oldu bu pkk ya da boyle dinsel bir temele indi hemen...demekki Kurt halkinin milli duygularini somurmus artik dini duygulara gecmis sira ayikiyonmu ;) ...Ataturk deccalmis...he canim...butun dunyanin,sosyalist kapitalist ,ezilen ezilmeyen...butun uluslarin saygi duydugu ornek aldigi ,ulusal mucadelenin sembolu Ataturk deccal oldu...onun icin kubada heykeli var,onun icin cinde ilkokulda cocuklara Ataturk anlatiliyor...onun icin cezayirli direnisciler kursuna dizilirken kanli gomleklerinin altindan Ataturk fotograflari cikti...dunya BAGIMSIZLIK kavramini bu halktan ogrenmistir...hurriyet nedir bu halk gostermistir dunyaya...gidip tarih okuyun...adam gibi okursaniz gorursunuz bu milletin buyuklugunu...Nazim'in dedigi gibi her millet gibi buyuk Turk milleti...bugune kadar hicbir milleti asagilamamisiz,tarihsel olarak dusman olan bir Yunanli sokakta dusse,ilk kaldiracak olan biziz...sovup saydigimiz amerikali,sokakta yaralansa el uzatiriz...bu millet hicbir milleti kendisinden ne ustun ne alcak gorur...Anadoluyuz lan biz...kardesligiz,bir arada yasama kulturunun anasiyiz...varmi baska bizim gibi yillarca bir arada baris icinde yasamis...durup durup milletimizin insanliga kazandirdiklarini gormemezliktende gelemeyiz...yok osmanli surayi niye fethetmis,yok topraklarini elinden almis onun bunun...boyle yorumlar tarih bilmeyen adam yorumudur...hangi devirde yasiyorsun hoca diye sormazlarmi adama...toprak icin mucadele edilen bir donemde sen insanlik adina toprak icin mucadele etmeyeceksin savasmaycaksin....neyse laf lafi aciyor...isin ozu burjuva tv lerini komprodor gazetelerini okumayan milyonlarca insan var bu memlekette...komprodor usaklarinin tv lerine gazetelerine inanlar pkk icin af isteyip ,orduyu karalayip , memlekete nifak sokmaya calisiyorlar ....herkes rahat olsun !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Eskiden PKK için "Sosyalist oluşum için mihenk taşı denilirdi, ama Apo yakalandıktan PKK'ya faşist bile denilmeye başlandı." Anlamadım gitti bu olayı.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

türklüğü diğer ırklarla eşit tutmak küçümsemekse evet küçümsüyorum, artık bırakın aq ırkçılıqı insana insanca yaklasın. turklukmus, bende turkum, hemde senden daha turk, ben kızılbas soyundan gliyorm. sen nesin ki? atalarının hepsi turkmu bakalım? ama hiçbir ırk gibi turklukte daha ustun değildir..

edit: ayrıca bnm beynm kufure çalısmıo nayt "kardes"

Partal Kardeş Öz bir Türk insanı olarak bazı Söylemlerde Bulunmuştur, Arkadaşlar Kısır Düşüncelerden Soyutlanmaktan bahsetmektedir, Kendileri ancak Günümüz Halk Acı çeken Günlerinde Sarf edilmemesi gereken Tehlikeli Cümleler Sarfetmektedir. Oysa İnsanların Satılık Medya Tarafından Kirlenmiş Dimaglarını Güven ile kenetlemek Kolay değildir Bu kadar.

Partal Kardeş Pkk Yı Savunuyor Gibi Cümle Kurmaktasın ama Bilgilerine, Pkk Olmasaydı Bu Gün Türkiyede Kürt Dili Konuşulamayacaktı, Bu Gün Türkiyede Kürtler Kovulacaklardı Hatta, O zamanki Faşizm O dereceye Gelmiştiki, Kürtler İşkence Görüyor Akla hayale Gelmeyen Entrikalara Kurban Gidiyorlardı, Pkk nın Mantığı açısından Konuyu diyorum, Pkk Halk Kurtuluş Örgütü Değildir Tabiki Ama Bu Tutum ve Davranışlar Sergilenmeye Devam ederse, Halk Kurtuluş Örgütü olmaya Adaydır.

Partal Kardeş Düşüncelerini diyorsun ama Anlaşılabilir bir Mantıkda Sunamıyorsun, Evet Pkk bir Terör Örgütüdür, İnsanlar Pkk Olmadan da Dillerini Serbest Hale getirebilirlerdi, Güzel bir şeyler Yaparak Faşist Kişilerin Hatalı olduğunu kanıtlayabilirdide Silahlı Eylemin Tersi ifade biçimini Kastediyorum, Neden Bu kadar insan Öldü Sana Sorarım Gerekiyormuydu, Bir dilin Serbest Kılınması için Büyük bir Bedel değilmidir.

Faşistlerin Hata yaptıklarını Anlayabilmeleri inanın Çok daha Kısa Sürecekti, Hemde Bu kadar Acı çekilmeden, Pkk O yüzden Terör Örgütüdür. Partal Kardeş de Bu Terör Örgütünün Sanırım Halk Kurtuluş Örgütü biçimine Gelmeden Bitirilmesi gerektiğini Vurgulamış olsa gerek, Umarım tabiki, Aksi Halde Bir Pkk Sempatizanı Olması Beklenebilir.

Bir kişinin Düşüncesini Tam olarak Vurgulamasına İmkan verin Kardeşler Hemen YArgısız İnfaz gibi durumlar yaratmayın Saygı ile belirtirim, Partal Kardeş Daha net bir ifade kullanmanı senden bekliyoruz.

Edit...: Aşşağı Postda Duran Kardeş Nakamura az bi Sakin olurmusun Lütfen, Analiz olayında başarısız olmamak gereklidir iyice Analiz etmek Sempatizan olmak demek değildir. Yeterki Konuşulanlar Tutarlı gerçekler olsun. Yapıcı şeyler Konuşun Lütfen birbirinizi Kovup Durmayın Birbirinize Kulak Tıkamayın Lütfen. Zaten Türkiye O yüzden Acıların Memleketi Haline Gelmedimi, Birbirinizi Dinlemekten Korkmayın, Bazı şeylerin Üstüne gitmekten korkmayın, Yolunuzu Daima Gerçekçi Düşünceler Aydınlatsın. Asla Militalist Tavır almayın, Birbirinizi Sevin. İşte ben Buna Kenetlenmek Tek bir Yürek olmak derim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Ahmet Türk önce anasına sahip çıksın....

partal Türklük bana göre Atalardan geldiği kadar karakterden de gelen bi özelliktir,ve evet ben Türk olduğum için üstün olduğuma inanıyorum ve evet bence Türkler üstün ırktır,senin soyun sopun nereye dayanıyosa dayansın Türk değilsin,olamazsında...Ve yaşasın Faşizm!  En büyük parasal kaynağı uyuşturucu olan bi TERÖR örgütü değil midir?Pkk değil midir doğudaki insanları kandırıp veyahut zorlayarak(silah zoruyla) çocuklarını dağa çıkaran ve o gençleri YÜCE Türk ordusuna karşı kahpece savaştıran Pkk değil midir? Defol git Pkk'yı başkasına anlat,sempatizanlık yapma burda,aklını başına al yada sende çık dağa,bi bombada sana ayarlar TSK merak etme..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

partal hoşafı 20 sene, binlerce şehit yeterli değil mi pkknın terör örgütü sayılmasına?

bu adamı banlasanızda düşüncesi değişmiycek.. 2 gün sonra "özgürlük savaşçılarına(!)" yardım için o da çıkar dağa..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    nakamura2 bunu yazdı:

Ahmet Türk önce anasına sahip çıksın....

partal Türklük bana göre Atalardan geldiği kadar karakterden de gelen bi özelliktir,ve evet ben Türk olduğum için üstün olduğuma inanıyorum ve evet bence Türkler üstün ırktır,senin soyun sopun nereye dayanıyosa dayansın Türk değilsin,olamazsında...Ve yaşasın Faşizm! En büyük parasal kaynağı uyuşturucu olan bi TERÖR örgütü değil midir?Pkk değil midir doğudaki insanları kandırıp veyahut zorlayarak(silah zoruyla) çocuklarını dağa çıkaran ve o gençleri YÜCE Türk ordusuna karşı kahpece savaştıran Pkk değil midir? Defol git Pkk'yı başkasına anlat,sempatizanlık yapma burda,aklını başına al yada sende çık dağa,bi bombada sana ayarlar TSK merak etme..

Of Dayanamayacam Nakamura Sana Özel bir Postdan Cevap yazam, Üstünlük Zekadadır kardeşim, Güzel düşüncelerdedir. Öldüren Kıyan Kişiler Üstün olamazlar Onların Tanımı Cani olark Tanımlanır. Cani insanların Üstün olduğunu Savunanlarda Cahillerdir, Yada Korkaklar. Üstün olan İnsandır, Bu Kavramın üzerine Kavram Üretmek Doğru değildir, Ne Türk Irkı nede Başka bir Irka Cani demiyorum, Üstünlüğü Canilikte Kıyıcılıkta Görenleredir Lafım yada Savaşçı tutumlarda arayanlaradır lafım, Sende üstüne Alınma benim Bilgilendirme Bir şeyleri Öretmektir Kastım.

Hiç bir Ama Hiç bir Irk Üstün değildir, Ama ifade biçimin Ben Atamı Seviyorum, Ben Atama Saygı Duyuyorum, Ve Irkımı Soyumu Seviyorum olsa gerek, Kastın bu olsa gerek, Seviyorsan Harika bir olaydır, Sevmek Saymak bu duygudan daha güçlü bir duygu yoktur. Dünyadaki En yapıcı Duygudur Sevmek Aşık olmak. Irkına Aşık insanlara Sonsuz Sevgilerde Benden olsun.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

yazık..

Kardeş hakikaten ortada kirli bir iş var ..  Sivas katliamında daha önce istanbulda bir mağaza katliamı vardı bunu bir hatırla...

Başka siyasetlerden Katlettiği devrimciler ayrı bir konudur

Tabi ki kürt halkı haksız yere büyük acılar çekmiştir bu asla yadsınamaz ama PKK nin geldiği çizgi kürdüm doğruyum çalışkanımdan başka bir şey değildir. BU ne beni ne seni ne de başka bir insan evladını kutaracak bir şeydir...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaZenci
    beyaZenci's avatar
    Erkek

pkk nın pek bi ömürü kalmadığını görmüş ahmet TÜRK ona görede bazı kitleleri kendi safına çekmeye çalışıyo

Toplam Hit: 10556 Toplam Mesaj: 63