folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akil Adamlara Adam Fena Laf Sallıyor

Akil Adamlara Adam Fena Laf Sallıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Videonun devamı nerde acaba ne cevap verdiler

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türkiyenin dört bir yanına gideceksin masanı atacaksın.Bin tane polis tarafından korunarak seni dinlemelerini sağlayacaksın.Barış, kardeşlik diyeceksin süreçten bir haber olacaksın.Kimi neye ikna etmeye çalıştığını sen bile bilmeyeceksin.Bunun adına da önce demokrasi diyeceksin.Adam haklı.Helal olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Videonun devamı nerde acaba ne cevap verdiler

hacı ben de bulamadım merak ettim çok aradım ama piyasaya düşmemiş malesef....

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Tbt'den rastgele 10 tane adam toplasam bu akilleri genel kültürde  beşe katlar ne akili hocam ya.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Her konuda olduğu gibi birazdan damlar buraya da şerefsizler.

Şerefsiz derken ?

Yani burada genel düşüncenin aksine bir düşünce beyan eden herkese şerefsiz mi diyorsun ?

Sonra da ortaya çıkıp, düşünce özgürlüğü isteriz dersin...

Hadi ben de videodaki adam haksız diyorum..

Şimdi şerefsiz mi oldum ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

sallasa ne olacak amk konuşuyorlar konuşuyorlar birşey olduğu yok

bu iş tezgah hocalar

büyük ihtimalle akp obamaya eğer pkkya terör eylemini son ver talimatını vermezse akp oy kaybedeceğini halkın ayaklanabileceğini söylemiştir

eh başka parti gelirsede iktidara amerikanın dediklerini yapmaz işte...

çünkü terör işi şaka değil bigün canına tak eder halkın bütün kürtleri öldürmeye yakmaya başlarlar

olay bence bundan ibaret çünkü akp amerika ne derse onu yapıyor

ama kim bilir bu işin sonu nereye varacak amerika pkkyı durdururuz ama şunları şunları isteriz demiştir

kim bilir neler istedi orospu çocukları...

bence atatürkün ölümünden sonra türkiye bağımsızlığını kaybetmiş arkadaşlar

böyle işte türkiyeyi siken sikene bir dahada zor toparlar artık bu ülke...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

bkz : ibretlik ayar.

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Her konuda olduğu gibi birazdan damlar buraya da şerefsizler.

Şerefsiz derken ?

Yani burada genel düşüncenin aksine bir düşünce beyan eden herkese şerefsiz mi diyorsun ?

Sonra da ortaya çıkıp, düşünce özgürlüğü isteriz dersin...

Hadi ben de videodaki adam haksız diyorum..

Şimdi şerefsiz mi oldum ?

"Bizim analarımız vatana asker gönderdi. Memleketini savunmak için asker gönderdi. Terörist anneleri çocuğunu bilerek dağa gönderdi askere kurşun sıksın öğretmeni bayrak direğine assın diye. Ve devlete vergisini ödemedi. Şehit annesiyle terörist annesini nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz?" 

Bu sözde ve ya diğer herhangi bir sözünde haksız diyosan evet gerçekten şerefsizin önde gidenisin.

balbazar tarafından 10/May/13 14:00 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

"haklılık payı" derken? adam köküne kadar haklı zaten

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bilmeden sallamak çok kötü birşey ya şu ülkede hangi kadın oğlunu gülerek askere yolladı ? Hiç bir kadın oğlunu askere kendi isteğiyle yollamaz gitmek zorunda olduğu için gönderiyordur bırakın bu safsataları. Kimsenin de dağa çocuğunu yolladığı yok batıda götünü rahata dayayıp ordan sallamak kolay tabi gidin bi de doğudaki şartlara bakın da öyle konuşun. Bir tunceliye bakın bi hakkariye bakın acaba ordakiler güle oynaya mı gönderiyorlar dağa yada kim gönderiyorki dağa hepsi kaçırılarak tehtitle gönderiyor. Ortada bir barış var ama savaşın sonucu savaş bitsin diye ortaya çıkacak olan bir barış değildir. Bu barış yenilmiş hakların, görmezden gelinen, yalnızlaştırılan halklarla olan barıştır.

Akil adamlar olayı iyi yapılmış birşeydir. Tepki verenlere bakın hep batıdakiler karadenizdekiler hiç doğuda tepki veren yok çünkü doğu haricinde kalan kısımların hiç sorunu olmadı devletle onlar hiç yalnız bırakılmadı başlarında bir pkk belasıyla yalnız bırakılmadılar. O yüzden bu işkembeden vatanperest şövenist militarist laflar kolay çıkıyor. Niye doğudan bir kişi de çıkmıyor siz yanlışsınız demiyor da hep batıdakiler konuşuyor ? Azıcık aklınızı başınıza toplayın türkiyede iyi şeyler oluyor bu provokasyonlara rağmen bu hazımsızlığa rağmen gerçekten iyi şeyler oluyor ve olmaya da devam edecek. 30 yıldır bitirilemedi pkk belası çünkü pkk dışardan çok içerdeydi devletin içerisindeydi. Silahla savaşla olmayacağı anlaşıldıktan sonra artık adımlar atıldı ve ben de Türk milletine menzub, Türk cumburiyeti vatandaşı olan bir kürt olarak da yapılan çalışmaları destekliyorum.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 5364 Toplam Mesaj: 59