folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

cgtytchn bunu yazdı:
    -----------------------------
    dağıtılan kömür torbalarının her birinden 1'er kilo eksik çıkıyormuş bu da yaklaşık 150milyon dolarlık bir vurgun demek...

nerden duyuyorsunuz bunları ?

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

cgtytchn bunu yazdı:
    dağıtılan kömür torbalarının her birinden 1'er kilo eksik çıkıyormuş bu da yaklaşık 150milyon dolarlık bir vurgun demek...

duyulmuyor canlı canlı millet görüyor. kulaktan dolma değil. canlı haberlerde görüyor bu halk gerçeği.yazıklar olsun hırsızlara.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

direk genel evemi vermişler çok merak ediyorum aydın doğan ile dalaştılarya medya artık olayı büyütürde büyütür...

benim anlamadığım olaya şu açıdan neden bakılmıyor tamam akp bu kömürü dağıttırıyor dağıtan kim akp nin kendisimi ? bu kömürü al dağıt diye verdiği kişiler sorumlu değilmi bu işten ???

olaya balıklama dalarsak akp ninde medyanında m.q... yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal olayı.

denetimini yapacak

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karem
    karem's avatar
    Erkek

Seçim zamanı geliyor ve anlaşılan o ki bu ve benzeri haberleri duymaya devam edeceğiz.

NE-NEDEN-NİÇİN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

karem bunu yazdı:

Seçim zamanı geliyor ve anlaşılan o ki bu ve benzeri haberleri duymaya devam edeceğiz.

Adam gibi çıkıp delikanlıca oy alamıyorlar ya napsınlar. İnan ana haberleri izledikçe sinirlerim geriliyo bu kadar şrefsizce yayınlar..  herkes biliyor zaten neyin ne olduğunu. Bir saldırıdır sürüyor bakalım ya hadi hayırlısı.

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bunlar mutlaka tartışılır . seçim zamanında hele mutlaka olur. bu kömürleri il yada ilçe başkanlıkları dağıtmıyor. sosyal yardımlaşma vakıfları müracat üzerine dağıtıyor. geneleve kömür verilmiş muhabbeti ise kaynağı tartışılır bir konu.şayet böyle birşey varsa veren memurlar hakkında soruşturma başlatılır. ama dikkat çeken konu ise hükümetin vakıflara fakirlere dağıtın diye verdiği kömürü siyasi malzeme  olarak muhalefetin yapması. fakire kömür verilmesin diyenler el kaldırsın dense herkes birbirne bakar.  diğer yönüde şöyle ,bir iş adamı sezonluk işi gereği ateş püskürürken gördüm. yevmiyeci adam bulamıyorum 960 km den getirtiyorum. şeklinde. fakire balık veriyorlar olta versinler diye sinirli sinirli bağırıyordu. haklımı değilmi orası da ayrı bir tartışma konusu

Temel adalettir .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

cgtytchn bunu yazdı:

abi onu bırak zaten adam çalmak istese istediği kadar çalar bütün yetkiler elinde kömürden mömürden çalarak niye kastırsınki :) ha ben çalmıyor demiyorum illaki çalıyorlar dediğin yöntem çok mantıklı fakat aslan kuş kovalamaz çalacak olduğunda zaten elini şıklatması yeterli bu adamlar bakanları vs. ile sonuçta ülke ekonomisini yönetiyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek
    akpnin buradan oy beklediğini pek sanmıyorum :))

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    bitmedi gitti amına kodumun kömür muhabbeti dagıtsan bi,r türlü dağıtmasan bir türlü. 2005 yılında bende gönüllü olarak bulundum bu işte 1 gün toplam 17 aile ye kömür dagıtımı yaptık. inanın fakirligin yoksullugun ne demek oldugunu gördüm belki bilenler vardır istanbul esenyurt u kenar mahalleler ve varoşların durumu gerçekten zor evlerinde su bile yoku 3 4 sene önce. çok sayıda yardım alan aileler var. dediginiz gibi şerefsizlerde var ama 1000 kişi içinden en fazla 20 30 kişi hakkı olmadan birşekilde alıyor yada farklı ellere geçebiliyor bu 20 30 kişi yüzünden gerikalan insanlara dağıtılmasın mı nasıl zihniyet nasıl karalamadır bu. bana göre sosyal devletin geregidir her kömür alan akp ye mi oy veriyo sanıyosunuz. ya birde show tv denen yavşak kanal var adamlara küfürlü mail basmaktan bıktım artık. insan yara alan bir gemiyi yürümesi için elinden geleni yapmalı ama bir fitilde o gavatlar ateşliyo yetti artık bu kömür muhabbeti gidin o dagıtılan fakir insanların evlerinde 1 gün misafir olun bakalım anlayın ne için dagıtıldıgını
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karem
    karem's avatar
    Erkek

bitmedi gitti amına kodumun kömür muhabbeti dagıtsan bi,r türlü dağıtmasan bir türlü. 2005 yılında bende gönüllü olarak bulundum bu işte 1 gün toplam 17 aile ye kömür dagıtımı yaptık. inanın fakirligin yoksullugun ne demek oldugunu gördüm belki bilenler vardır istanbul esenyurt u kenar mahalleler ve varoşların durumu gerçekten zor evlerinde su bile yoku 3 4 sene önce. çok sayıda yardım alan aileler var. dediginiz gibi şerefsizlerde var ama 1000 kişi içinden en fazla 20 30 kişi hakkı olmadan birşekilde alıyor yada farklı ellere geçebiliyor bu 20 30 kişi yüzünden gerikalan insanlara dağıtılmasın mı nasıl zihniyet nasıl karalamadır bu. bana göre sosyal devletin geregidir her kömür alan akp ye mi oy veriyo sanıyosunuz. ya birde show tv denen yavşak kanal var adamlara küfürlü mail basmaktan bıktım artık. insan yara alan bir gemiyi yürümesi için elinden geleni yapmalı ama bir fitilde o gavatlar ateşliyo yetti artık bu kömür muhabbeti gidin o dagıtılan fakir insanların evlerinde 1 gün misafir olun bakalım anlayın ne için dagıtıldıgını

yav mübarek böyle yazacak biri oduğunu bilsem başta yorum bile yapmazdım eline diline sağlık.

NE-NEDEN-NİÇİN
Toplam Hit: 6263 Toplam Mesaj: 44