folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    BuZuL bunu yazdı:

direk genel evemi vermişler çok merak ediyorum aydın doğan ile dalaştılarya medya artık olayı büyütürde büyütür...

benim anlamadığım olaya şu açıdan neden bakılmıyor tamam akp bu kömürü dağıttırıyor dağıtan kim akp nin kendisimi ? bu kömürü al dağıt diye verdiği kişiler sorumlu değilmi bu işten ???

olaya balıklama dalarsak akp ninde medyanında m.q... yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal olayı.

katılıyorum

tbt de takılan bi çok arkdaş siyası konulara neden yazmadıgımı soruyolar. işte nedni 2 arkadaş benim sölemek işstediklerimi daima sölüyolar bana gerek kalmıyo

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    m.q kimin malını kime dağıttıklarının farkında diilki millet.O komurun parası zaten herkesın cebınden cıkıyor.Bir arkadas demis sefalet icindeki yerlere yardım yapılıyor yardım yapacaksa maaşa bağlasın o zaman cok yardımsever ya.. Yüzyılın hırsızlık hareketi kendilerinde zaten.. Bizim milletimiz cok saf cok cok kolay kandırılıyor bir oduna bir komure bunun uzerindnde gemiler gemicikler elde ediliyor.Durmak yok gözleri kapamaya devam

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek

cgtytchn bunu yazdı:
    dağıtılan kömür torbalarının her birinden 1'er kilo eksik çıkıyormuş bu da yaklaşık 150milyon dolarlık bir vurgun demek...

Her eve 500 kilo kömür verildiğine göre Türkiye' de yılda 75 milyar dolarlık kömür mü dağıtıyorlarmış yani :D Ha yapıyorlar da ekonomi de daha döt olmadı ise helal adamlara :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    kömür dağıtımı devletin elinde olan bişey değil mi yani hangi parti olsa dağıtmayacak mı ayrıca hayat kadını da olsa insan genelevden kömür çıkınca ne oluyo niye problem oluyo incelenecek işte haklı mı haksız mı yardım ama sırf genelev diye eleştirmek doğru değil
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

ya bu kömür mevzusu fazla abartılıyo malum seçim yaklaştı adamlar kömür dağıtıp oy almak istiyorlar..

sanki başta başka bir parti olsa yapmıcak kömür dağıtmasa erzak dağıtıcak sonuç olarak bişeler yapcak :)

@hoobastank : doğrusun güzel yorm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

onların mesleğide binevi halka hizmet yardım alsınlar tabi :D :P

aslında yardım ların ihitiya. sahiplerine verilmesi gerekiyor ama siyasi bir koz olarak kullanılıyor oy için çok yazık gerçekten

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

yapılan yardımın sahibine değiL o kömürleri oraya veren yetkiliye itamda bulunmak daha sağlıklı olur.

ben garibe iyilik olsun diye para vermişim, karnını doyursun demişim, oda gidip o parayla kari sikmiş bundan benmi suçluyum omu ? bizim köydedediğer tabirle göt kadar köyde ihtiyacı olan toplamda 10 kişi var yok bütün köylü yazilmiş almış kömürletini cayir cayir yakıyor, Muhtar saoLsun eş dost herkesi yazmış, Budami AKp suçu diyorum, objetif olmanizi temennmi ediyorum.

In every job there is a no
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    BLaBLa bunu yazdı:

cgtytchn bunu yazdı:
    dağıtılan kömür torbalarının her birinden 1'er kilo eksik çıkıyormuş bu da yaklaşık 150milyon dolarlık bir vurgun demek...

Her eve 500 kilo kömür verildiğine göre Türkiye' de yılda 75 milyar dolarlık kömür mü dağıtıyorlarmış yani :D Ha yapıyorlar da ekonomi de daha döt olmadı ise helal adamlara :D

abi şimdi ekonomik olarak düşünmemen gerekiyor olayı akp burda ekonomiyi güçlendiriyor aslında farkında değilsiniz...
    paranın dönüşünü hızlandırıyor böylece bütün sektörler bundan faydalanıyor yani kömür parasını devlet veriyor aslında devlet dediğimiz yine bizim cebimizden çıkıyor devlet millete hizmet için vardır buda bir çeşit hizmettin yol , elektrik , su gibi düşün.

sen kömüre 500 ytl vereceksin ama kömür bedavaya geliyor o parayı kömüre değilde diğer ihtiyaçlarına vereceksin diğer sektörlere gidecek yani ufak tefekte olsa diğer sektörlerinde çarkı dönecek çok küçük bir şey gibi görünür ama bayağı işe yarar.

2.si devletin başında olanlar bu parasal boşluğu şöyle doldurmuş olabilir nasıl ? gelen zamlar ile o kömür parası çıkar zaten :) bir nevi zenginden alıp fakire vermek gibi bişey yani insanların arasında mesafeyi azda olsa azaltıyor yani ekonomiye zarardan çok yararı var + ülkemizde kömür alamayacak insanların olduğunuda düşünürsek iyi bişey yapıldığını düşünüyorum fakat bizim ülkemizdeki medya eşit tarafsız haber değilde çıkarına haber yaptığı için hangi telden çalıyor belli değil o yüzden akp nin kömürü genelevden çıktı derler kömürü göstermekle bunu ispat edemezlerki o kömürün tam olarak kime verilip oraya geldiğini göstermesi lazım diyelimki direk geneleve verildi bunu gidip direk akp mi verdi ?
    belki o kömürü dağıtmakla yükümlü insan başka partinin adamı veya medyanın adamı olabilir bunun araştırılması gerekiyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

darkii bunu yazdı:
    m.q kimin malını kime dağıttıklarının farkında diilki millet.O komurun parası zaten herkesın cebınden cıkıyor.Bir arkadas demis sefalet icindeki yerlere yardım yapılıyor yardım yapacaksa maaşa bağlasın o zaman cok yardımsever ya.. Yüzyılın hırsızlık hareketi kendilerinde zaten.. Bizim milletimiz cok saf cok cok kolay kandırılıyor bir oduna bir komure bunun uzerindnde gemiler gemicikler elde ediliyor.Durmak yok gözleri kapamaya devam

ülkede kimse saf değiL haci bırakın bu gariban siyasetini hiç bir türkte kömüre oduna oy satmaz babalar gibi alir cayir cayir yakar, sandiktda istediği yere oyunu basar geçer, nitekim sandikta silahla oy bastirmiyorlar, türkiyede bir akıllı sen kalmişsin gibi konuşma halkın %47 sini arkasina almiş bir iktidara laf söylemek halka laf söylemektir. duyarli bir türk gençiysen bu tip oyunlara gelmezsin sende akıllılar arasindaki yerini alirsin.

In every job there is a no
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onun içn kömür ve erzak dağıtılan yerlerle dağıtılmayan yerler arasında akp'nin aldığı  oy oranı belli

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 6258 Toplam Mesaj: 44